Princeses Keitas romantiskā piezīme princim Viljamam pēc viņa bildinājuma kļuvusi īpaši populāra. Prinča Viljama un princeses Keitas attiecības ir labi dokumentētas, taču šī ir viena romantiska detaļa no viņu saderināšanās, par kuru daudzi līdz šim nezināja, vēsta britu mediji. Keita Midltone atstājusi aizkustinošu ziņu princim Viljamam

Princeses Keitas romantiskais vēstījums princim Viljamam ir izplatījies sabiedrībā, liekot karaliskajiem faniem pat notraust pa asarai.

Sirsnīgā piezīme bija atstāta viesu grāmatā Āfrikā. Pāris, kurš pirmo reizi satikās, studējot Sentendrjūsas universitātē 2001. gadā, ātri kļuva par tuviem draugiem, pirms viņu attiecības kļuva romantiskas. Tomēr tikai gandrīz 10 gadus vēlāk Viljams beidzot lūdza savu ilggadējo draudzeni viņu apprecēt. Savos divdesmit gados pāris piedzīvoja gan kāpumus, gan kritumus, tostarp īsu šķiršanos 2007. gadā, taču viņi drīz vien atkal salaba un turpināja būt kopā. Jau tolaik karaliskos fanus un sabiedrību nodarbināja viena doma: kad Viljams izteiks bildinājumu un oficiāli uzņems Keitu karaliskajā ģimenē?

Šis tik ļoti gaidītais brīdis pienāca 2010. gadā Kenijas ceļojuma laikā, kur Keita atstāja aizkustinošu piemiņu viņu brīvdienu namiņa viesu grāmatā, šķietami pieminot nozīmīgo un romantisko notikumu.

Pāris apceļoja Keniju, pirms apmetās namiņā pie Rutundu ezera. Tieši šeit Viljams atrada ideālu vidi, lai uzdotu ilgi gaidīto jautājumu, ziņo “Mirror”.

Saskaņā ar karaliskās autores Keitijas Nikolas teikto, pāris pavadīja dienu, neveiksmīgi mēģinot zvejot varavīksnes foreles, pirms atgriezās savā guļbaļķu mājā. Grāmatā atklājās, ka princis Viljams metās uz ceļa un bildināja Keitu verandā.

Māja, kurā abi apmetās un ieraksti viesu grāmatā

Ņemot vērā savas uzturēšanās romantisko gaisotni, hercogiene pirms aizbraukšanas mājas viesu grāmatā ierakstīja burvīgu vēstījumu. “Paldies par tik brīnišķīgajām 24 stundām! Diemžēl zivis netika atrastas, bet mums bija jautri mēģināt. Man patīk siltie ugunskuri un sveču gaisma — tik romantiski. Ceru, ka drīz atgriezīsimies, Ketrīna Midltone,” viņa rakstīja.

Atbildot uz to, Viljams pievienoja savu ierakstu, rakstot: “2010. gada 20.–21. oktobris. Tik jautri atgriezties! Šoreiz paņēmu vairāk drēbju! Tik labi tikām pieskatīti. Paldies jums! Gaidām nākamo reizi, ceru, ka drīz.”

Ziņas par viņu saderināšanos kādu laiku palika noslēpumā, publiski tās izpaužot tikai nākamajā mēnesī. Interesanti, ka tikai daži izredzētie zināja par Viljama bildinājuma plāniem Kenijas ceļojuma laikā.

Pat pašas Keitas tēvs Maikls Midltons un Viljamsa brālis princis Harijs par saderināšanos uzzināja vēlāk kopā ar visiem pārējiem. Atstāstot savu pārsteigumu, Harijs savos memuāros “Spare” paziņoja, ka nav manījis, ka kas tāds tūlīt notiks.

Keita Midltone atstājusi aizkustinošu ziņu princim Viljamam

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. aprīlis
Nākamais rakstsLūk, kā nemitīga steiga kaitē jūsu veselībai