Velsas princese ir rakstījusi ziņu, lai paustu atvainošanos, ka viņa neapmeklēs galveno šī gada “Trooping the Color” ceremonijas ģenerālmēģinājuma pasākumu, jo turpina atveseļoties no vēža ārstēšanas. Keita Midltone nāk klajā ar aizkustinošu atvainošanos

“Trooping the Color” ir svinīgs pasākums, kur katru gadu piedalās gvardes Londonā, Apvienotajā Karalistē, apvienojas dažādi pulki, lai atzīmētu Lielbritānijas suverēna oficiālo dzimšanas dienu. Tā ir pazīstama arī kā Suverēna dzimšanas dienas parāde. Līdzīgi pasākumi notiek arī citās Sadraudzības valstīs.

Vēstulē Īrijas gvardes pulkam, kurā viņa ir pulkvežleitnante, Keita Midltone sacīja, ka viņai ir ļoti žēl, ka viņa nevarēs izteikt sveicienu pulkam “Colonel’s Review” laikā sestdien, kas ir pēdējais mēģinājums “Trooping the Color” parādei, kur 15. jūnijā tiks atzīmēta karaļa dzimšanas diena.

Vēstule tika nolasīta karaspēkam video, ko pulks ievietoja sociālajos medijos, kurā tiek atklāts, ka īru gvarde pēc ziņas saņemšanas ir dziļi aizkustināta.

Princese rakstīja: “Es vēlējos jums uzrakstīt, lai jūs zinātu, cik lepna esmu par visu pulku pirms “Colonel’s Review” un “Trooping the Colour”. Es augstu vērtēju visus, kuri šogad piedalās parādē un ir trenējušies vairākus mēnešus un veltījuši daudzas stundas, lai nodrošinātu, ka viņu formas tērpi un izpildījums ir nevainojami. Būt jūsu pulkvedim joprojām ir pagodinājums, un man ir ļoti žēl, ka nevaru izteikt sveicienu šī gada “Colonel’s Review”. Lūdzu, nododiet manu atvainošanos visam pulkam. Es ļoti ceru, ka ļoti drīz atkal varēšu jūs visus pārstāvēt. Lūdzu, nosūtiet visiem vislabākos novēlējumus un veiksmi.”

Vēstule tika parakstīta ar frāzi “quis separabit” — latīņu moto, kas atvasināts no Bībeles un ir saistīts ar Lielbritānijas armiju Īrijā, kas nozīmē “kurš mūs šķirs?”.

Keitu “Colonel’s Review” pārstāvēs ģenerālis Džeimss Baknels, kurš viņas prombūtnes laikā darbosies kā galvenais virsnieks.

Midltone jau iepriekš tika lūgusi laiku, telpu un privātumu, kad martā paziņoja, ka ārstējas no vēža. Velsas princis sniedza pozitīvu informāciju par savas sievas ārstēšanu, kad viņu iztaujāja slimnīcas administrators, apmeklējot Sili salas maijā, sakot, ka viņai klājas labi.

Keita Midltone nāk klajā ar aizkustinošu atvainošanos

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsNezini, kur likt savas nolietotās autoriepas? Izcila iespēja tikt no tām vaļā!
Nākamais rakstsIepriecinoša vēsts visiem “Swedbank” klientiem