Ceturtdien, 22. jūlijā, savu astoto dzimšanas dienu svin Kembridžas hercogpāra – Keitas Midltones un prinča Viljama pirmdzimtais – Kembridžas princis Džordžs Aleksandrs Luiss. Kā ierasts, vecāki dalījušies ar skaistu foto, taču šogad tajā iekļāvuši vēl kādu burvīgu vēstījumu.

Fotogrāfija uzņemta, princim Džordžam atrodoties uz bezceļu transportlīdzekļa, kas ir skaists vēstījums aizsaulē aizgājušajam vecvectēvam – karalienes Elizabetes II vīram princim Filipam. Fotogrāfijā, ko uzņēmusi Keita, redzams, ka Džordžs sēž uz Land Rover Defender motora pārsega un viņa seju rotā smaids.

Zināms, ka princim Filipam, kurš aizgāja aizsaulē vien pāris mēnešus pirms savas simtās dzimšanas dienas, ļoti patika automašīnas, īpaši šī, kas tika pielāgota arī tam, lai varētu izvadīt viņu ēdējā gaitā. Pats Filips piedalījās šī auto pielāgošanai atbilstošajai procesijai.

Līdz ar to šī slavenā transportlīdzekļa iekļaušana fotogrāfijā un tas, ka Džordžs sēž uz tās, tiek uzskatīts par īpašu veltījumu mirušajam hercogam, kurš aizrāvās ar inženierzinātnēm.

Lūk, foto, kurā redzams Princis Filips ar princesi Annu un princi Endrjū, sēžot uz Land Rover IIA sērijas universāla jumta.

Keita ir dedzīga fotogrāfe un regulāri uzņem Džordža, princeses Šarlotes un prinča Luisa attēlus, lai atzīmētu dažādus notikumus viņas bērnu dzīvē. Attēls tika uzņemts šī mēneša sākumā Norfolkā, kur Kembridžas hercogpārim ir ģimenes mājas Anmer Hall, kas atrodas netālu no karalienes Sandringhemas rezidences.

Kembridžas princis Džordžs Aleksandrs Luiss dzimis Svētās Marijas slimnīcas privātajā Lindo spārnā Padingtonā 2013. gada 22. jūlijā plkst. 16:24 (18:24 pēc Latvijas laika), sverot 3,8 kg.

Princis Viljams 8 gadu vecumā un viņa dēls – princis Džordžs 8 gadu vecumā:

Iepriekšējais rakstsPolicisti Ventspils pusē aptur dzērājšofera vadītu busiņu – turpinājumā vadītājs un pasažieri sarīko īstu izrādi
Nākamais rakstsLatviešu ārsts piedāvā valstij izmaksāt katram vakcinētajam konkrētu naudas summu