Atskatoties uz  “Trooping the Color” krāšņumu, atklājot karalienes Platīna jubilejas svinības, daudzi sajūsminājās par 250 zirgiem — dzīvniekiem, kurus karaliene, kā zināms, ļoti mīl. Tomēr Kembridžas hercogienei Katrīnai – viņas alerģija pret zirgiem nozīmē, ka pagātnē viņa ir bijusi spiesta ievērot distanci un palaist garām daudzas polo spēles, vēsta britu mediji.

Tieši pirms dažiem gadiem hercogiene palaida garām šo notikumu, kas sabiedrībā izraisīja dažādas aizdomas un diskusijas. Pamanīta, ka hercogiene nespēlē polo mačā, viņa austrāliešu autorei Keitijai Letei atklāja, ka iemesls, kāpēc viņa nevarēja piedalīties, bija viņas alerģija pret zirgiem. Divus gadus vēlāk avoti atkal runāja par Midltones alerģijām un to, kā viņa mēģināja tās pārvarēt, lai piedalītos iemīļotajā karaliskās ģimenes tradīcijā.

“Man ir alerģija pret zirgiem,” tiek ziņots, ka hercogiene teica Letei polo mača laikā, pirms piebilda: “Bet, jo vairāk laika pavada ar viņiem, jo mazāk alerģisks cilvēks kļūst.” Lete atklāja vairāk par savu sarunu ar hercogieni, pastāstot, ka viņa teica, ka kādu dienu vēlas spēlēt polo un mēģina atbrīvoties no alerģijas, izmantojot līdzekli, kas pazīstams kā imūnterapija.

Kopš sarunas ar Leti, Midltone ir pamanīta diezgan tuvu zirgiem, pēdējo reizi polo mačā 2019. gadā, kad viņa turēja rokās princi Luisu, kurš pastiepa roku, lai pieskartos dzīvniekam. Vai tas varētu nozīmēt, ka viņa ir veiksmīgi pārvarējusi alerģiju, kas viņu tik ilgi turēja gūstā?

Dzīvnieku alerģiju parasti izraisa reakcija uz olbaltumvielām, kas atrodamas dzīvnieka ādas šūnās, siekalās vai urīnā. Reakciju visbiežāk izraisa saskare ar atmirušajām ādas plēksnītēm, kas pazīstamas arī kā blaugznas, kas atdalās vai izkrīt paijāšanas laikā.

Šī konkrētā alerģija var izraisīt arī smagākus simptomus, salīdzinot ar alerģiju pret kaķiem un suņiem. Piemēram, simptomi, sākot no nātrenes (izsitumiem) līdz elpošanas problēmām, atkarībā no indivīda jutības smaguma pakāpes. Citi bieži sastopami simptomi, kas var liecināt par alerģiju pret zirgiem, ir: šķaudīšana, iesnas, klepošana, elpošanas grūtības, sēkšana, asaras, ūdeņainas, niezošas acis, ekzēmas uzliesmojums, anafilakse.

Šie simptomi parasti sākas dažu minūšu laikā pēc saskares ar dzīvnieku, taču dažiem cilvēkiem mēdz būt arī aizkavēti simptomi — vēlīnās fāzes reakcija —, kas apgrūtina simptomu avota apzināšanu.

Lai mēģinātu cīnīties ar savu alerģiju, hercogienes mērķis bija pavadīt vairāk laika ar dzīvniekiem, un šī taktika tiek dēvēta par imūnterapiju.

Iepriekšējais raksts“Tomēr vienas nulles trūkst!” – Vecpiebalgas iedzīvotājs pēkšņi tiek pie milzīgas naudas
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. jūnijs