Ķermeņa ādas mitrināšana ir svarīgs solis ādas kopšanas rituālā. Mitrināta āda ir veselīga, gluda un mirdzoša. Ādas mitrināšana ne tikai palēnina tās novecošanu, bet ļauj šūnām ātrāk atjaunoties. Veidi, kā ķermeņa ādu var kopt, ir vairāki. Arī produkti, ar kuriem veikt mitrināšanu, ir vairāki — ķermeņa krēmi, losjoni un ķermeņa sviesti. Katram ādas tipam un sezonai piemērotāks būs kāds cits produkts. Kā lai izvēlas piemērotāko un ar ko tie atšķiras, lasi tālāk.

Ķermeņa krēmi

Ķermeņa krēms ir produkts, kura sastāvā atrodams ūdens, eļļas un citas mitrinošas sastāvdaļas. Salīdzinot ar losjonu, ķermeņa krēmi ir nedaudz biezāki, jo to sastāvā ūdens ir mazākā apjomā, taču eļļas ir vairāk. Ķermeņa krēms ir piemērots jebkuram ādas tipam, jo tas spēj mitrināt gan sausu ādu, gan nepadara taukainu ādu pārāk spīdīgu.

Ķermeņa krēmus var lietot visu gadu – gan ziemā, kad āda ir sausāka un prasa papildu rūpes, gan vasarā, saglabājot viegluma sajūtu. Krēmi atrodami gan bez aromāta, gan ar dažādiem aromātiem katrai gaumei. Svarīgi pievērst uzmanību produkta sastāvam, izvēloties produktus ar dabiskas izcelsmes sastāvdaļām.

 

Losjons

Vieglākais ķermeņa mitrināšanas produkts ir losjons. Tā sastāvā ir visvairāk ūdens, salīdzinot ar citiem ādas mitrināšanas produktiem. Ūdens losjonu padara vieglāku, tas ātrāk uzsūcas. Losjona sastāvā atrodas arī eļļas un citas sastāvdaļas, kas nodrošina ķermeņa ādas mitrināšanu.

Visbiežāk losjonu iesaka izvēlēties vasaras sezonā, kad ādai mitrināšana ir nepieciešama nedaudz mazāk, līdz ar to losjons spēj paveikt savu uzdevumu. Losjonu var lietot jebkura ādas tipa īpašnieces, taču sausai ādai, iespējams, jāizvēlas ķermeņa krēms, kura funkcionalitāte nereti paredz bagātīgu mitrināšanu.

No ķermeņa kopšanas produktu klāsta ķermeņa sviests ir biezākais un dziļāk mitrinošais. Tā sastāvā visbiežāk nav ūdens, bet ir dažādas eļļas, sviesti un citas mitrinošas sastāvdaļas. Tā konsistence ir bieza un līdzīga sviesta struktūrai. Lai produktu būtu vieglāk uzklāt, vispirms pirkstos to var nedaudz sasildīt, jo sviests siltuma ietekmē kļūs mīkstāks, līdz ar to vieglāk klāsies uz ķermeņa ādas.

Ķermeņa sviesti piemēroti normālai un sausai ādai, kas to dziļi mitrinās un baros. Īpaši noderīgi ķermeņa sviesti ir gada aukstajos mēnešos, kad āda prasa papildu mitrināšanu. Taukainas ādas īpašniecēm ķermeņa sviests var būt nedaudz par smagu.

 

STENDERS ķermeņa kopšanas kosmētika

STENDERS ķermeņa kopšanas kosmētikas klāstā atrodami losjoni, ķermeņa krēmi un ķermeņa sviesti. Tie radīti no dabiskas izcelsmes sastāvdaļām un bagātināti ar dažādiem aromātiem. Atbilstoši ķermeņa ādas tipam, sezonai un izmantošanas mērķim, atrodi sev piemērotāko.

  • Melleņu ķermeņa losjons un Dzērveņu ķermeņa losjons. Viegli, ātri iesūcas ādā un papildināti ar sulīgu ogu aromātu.
  • Barojošs dzērveņu ķermeņa krēms. Bagātināts ar ziemeļu dabas veltēm pabaro sausu ādu.
  • Citronmētras ķermeņa sviests. Bagātīgs ķermeņa sviests ar jojobas eļļu, bišu vasku, šī un mango sviestu.

Izmanto ķermeņa mitrināšanas produktus gan ikdienā, gan īpašos vannas rituālos, kuru laikā velti laiku rūpēm par savu ķermeņa ādu. Viegls un maigs losjons, mitrinoši ķermeņa krēmi un bagātīgie ķermeņa sviesti mitrinās un baros ādu, padarot to maigu, veselīgu un starojošu.

 

Iepriekšējais rakstsZiņo par lielu nelaimi Valmieras pusē
Nākamais rakstsŠova “Ģimene burkā” zvaigznes jaunajā mājā piedzīvo nepatīkamu pārsteigumu