31. maijā atklāta jaunākā energoresursu tirgotāja un ērtas iepirkšanās veikalu tīkla AS “Virši-A” (turpmāk – “Virši”) pilna servisa degvielas uzpildes stacija, kas atrodas Siguldā, Nītaures ielā 22. Stacijas būvniecībā uzņēmums investēja 2,2 miljonus eiro, labiekārtojot 10 000 m2 plašu teritoriju Vidzemes šosejas malā. Kur atrodas “Virši-A” jaunākais, 2.2 miljonus eiro vērtais benzīntanks?

“Virši Sigulda” strādās visu diennakti. Apmeklētājiem ir pieejams 161 m2 liels veikals ar plašu un ērtu atpūtas zonu iekštelpās un ārā, kā arī piekabju noma, degvielas uzpildes iespējas ar populārākajiem degvielas veidiem un izlejamais vējstiklu šķidrums.

“Šī ir jau trešā jaunā tirdzniecības vieta, ko atklājam šogad. Ceram, ka ērta piebraukšana no autoceļa, plaša atpūtas zona apmeklētājiem un pilns pakalpojumu klāsts padarīs šo staciju par iecienītu autobraucēju pieturvietu, nodrošinot mūsu klientiem visu nepieciešamo ikdienā un atpūtas brīžos,” saka Jānis Vība, “Virši” valdes priekšsēdētājs.

Kā norāda J. Vība, 2024. gadā uzņēmums plāno spēcīgu izaugsmi tirdzniecības vietu pārklājumā: “Saskaņā ar uzņēmuma stratēģisko ilgtermiņa plānu mēs turpinām attīstīt savu staciju tīklu un šobrīd notiek būvniecības darbi pie vēl četru jaunu staciju izveides Latvijā, kas atradīsies Rīgā, Salaspilī un Valmierā, kā arī pie mūsu pirmās stacijas attīstības Lietuvā. Visas šīs stacijas tiks atklātas jau vasaras laikā, savukārt, līdz gada beigām bez minētajām stacijām plānojam atvērt vēl vairākas citas, par kuru būvniecības statusu informēsim tuvākajos mēnešos.”

Par godu stacijas atklāšanai vismaz līdz 2024. gada 16. jūnijam ar uzņēmuma klienta karti vai lietotni “Virši Sigulda” piedāvā 0,10 eiro atlaidi par katru iegādāto degvielas litru, kā arī īpaši pievilcīgas cenas kafijai un uzkodām.

Par “Virši”:

“Virši” ir strauji augošs vietējais energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls ar 29 gadu pieredzi. Šobrīd “Virši” tīklā ir 78 tirdzniecības vietas, no tām 75 degvielas uzpildes stacijas, un tīklā strādā vairāk nekā 800 darbinieki visos Latvijas reģionos. Kopš 2021. gada 11. novembra AS VIRŠI-A akcijas ir iekļautas Nasdaq Riga biržas alternatīvajā tirgū First North.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKādēļ vairāki simti vidusskolas absolventu Latvijā saņems 750 eiro katrs?
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. jūnijs