“Veiksme slēpjas neatlaidībā,” apgalvo veiksminieks. Kurzemnieks veiksmei pa īstam notic, kad savā kontā ierauga 67 813 eiro

Sestdien, 10. februārī, skaitļu izlozē Latloto 5 no 35 Jānis no Kurzemes, kurš strādā ražošanas nozarē, laimējis 67 813,56 eiro, informē Latvijas Loto.

“Veiksmi savā iemīļotajā skaitļu loterijā Latloto 5 no 35 izmēģinu daudzus gadus. Iegādājoties biļeti, skaitļus vienmēr izvēlos pats, taču tiem nav nekādas īpašas nozīmes manā dzīve,” stāsta laimētājs.

Par vērtīgo laimestu Jānis uzzinājis iLOTO profilā. “Sestdien nolēmu apskatīt izlozes rezultātus un pamanīju, ka man ir paziņojums par laimestu. Priecājos, ka esmu laimējis 67 813 eiro, taču patiesi noticēju savai veiksmei vien tad, kad ieraudzīju laimestu savā bankas kontā,” viņš atklāj.

Jānis esot vienmēr ticējis, ka laimēs loterijā. “Papildus ticībai, neatlaidīgi centos uzminēt veiksmīgos skaitļus, lai laimētu. Manuprāt, veiksme slēpjas neatlaidībā,” apgalvo Jānis.

“Par laimestu esmu pateicis vien ģimenei, bet, ja kāds draugs vai kolēģis jautās, vai loterijās var laimēt, teikšu – jā!” viņš saka ar smaidu.

Šobrīd laimētājam vēl neesot ideju, kā tērēt laimestu. “Jāsaliek domas pa plauktiņiem, bet droši vien tuvākajā laikā ar ģimeni dosimies ceļojumā,” laimētājs stāsta, “lai arī esmu laimīgs par laimestu, aizdomājos, kā būtu, ja es vienīgais uzminētu piecus skaitļus – laimests būtu divas reizes lielāks. Bet es priecājos arī par otru Latloto 5 no 35 laimētāju.”

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsDubaija – ēdienu paradīze un vieta, kur satiekas pasaules gurmāni
Nākamais rakstsLūk, kas notiks, ja ikdienā lietosi sarkanos sīpolus