Vai esat kādreiz dzirdējuši par PlayStation turnīriem vai arī vēlaties tajos piedalīties? Patiesībā ar to palīdzību var viegli sacensties un sasniegt pasaules ranga virsotnes, spert pirmos soļus spēlēs vai vienkārši palikt tur kā novērotājam. Iedziļināsimies šīs jomas dziļumos un atklāsim, kādas jaunas spēles būs pieejamas PS 2024. gada februārī. 

Labā eSporta aizraujošā pasaule Play Station

PS un e-sports: labākais savienojums

PlayStation turnīri ietver dažādas sacensības, kas tiek organizētas PS5 un PS4. Tādējādi tajās var viegli piedalīties, izmantojot konsoles. Neatkarīgi no jūsu prasmju līmeņa varat tiešsaistē sacensties dažādās populārās spēlēs. Turklāt vienmēr ir iespēja iegūt balvas un sasniegt jaunas virsotnes šajā aizraujošajā pasaulē.

Lai piedalītos turnīrā, ir jābūt spēles kopijai un vairumā gadījumu – PlayStation Plus abonentam. Pēc tam ir iespēja reģistrēties pasākumam no konsoles. Informācija par gaidāmajām sacensībām parasti tiek sniegta oficiālajā tīmekļa vietnē.

Pieejamo spēļu saraksts pastāvīgi paplašinās. Piemēram, tajā ir FIFA 23, NBA 2K23 un Guilty Gear Strive PS5. Tādējādi var izvēlēties no dažādām cīņu, sporta spēlēm un šaušanas spēlēm.

Turklāt var sekot līdzi pieejamajām derību iespējām, izmantojot uzticamu bukmeikeri, piemēram, ggbet-casino-lv.com , un pēc tam pārbaudīt, vai spēle ir pieejama konsoles ierīcē.

 

Galvenie 2024. gada februāra izdevumi jūsu PS

Kādas spēles vajadzētu pievienot savam plejādes sarakstam 2024. gada februārī? Gada sākums jaunu spēļu iznākšanas ziņā parasti ir lēns. Tomēr janvārī tika izlaisti daudzi interesanti izdevumi, un šī tendence turpinās arī februārī.

Šajā gada īsākajā mēnesī mūs gaida daudzas gaidītas spēles, tostarp JRPG un supervaroņu spēles, pirātu piedzīvojumi un mistiski piedzīvojumi. Tāpēc nepalaidiet garām izlaidumus, kas drīzumā tiks pievienoti PS turnīriem.

 

Promenāde

Šo platformeri ir radījusi Holy Cap Studios. Red Art Games to laidīs klajā. Tā ir interesanta iespēja tiem, kam patīk sānu ritināšana un kolekciju vākšana. Projekta mērķis ir radīt dzīvespriecīgu atmosfēru bez pārāk liela stresa vai sarežģītiem uzdevumiem.

Spēles iznākšana ir plānota 2024. gada 23. februārī. Galvenais stāsta varonis saucas Nemo. Kopā ar astoņkājiem viņš ceļo pa pasauli un meklē īpašus priekšmetus. Spēle ir diezgan daudzveidīga un ietver dažādas sarežģītības un jautrības uzdevumus.

Kopumā šī ir jauka spēle, kas veidota pasteļtoņos. Tā tika izziņota pirms pusgada un pulcēja lielu auditoriju no tiem, kas vēlētos izpētīt šo jauno pasauli un doties piedzīvojumā kopā ar Nemo.

 

Star Wars: Dark Forces Remaster

Šai spēlei bija jāiznāk 2023. gadā. Tomēr izstrādātāji nolēma nesteigties un pie Star Wars: Dark Forces Remaster strādāja nedaudz ilgāk, nekā bija plānots. Tādējādi fani ar jauno versiju tiksies 2024. gada 28. februārī.

Šī ir tradicionālā pirmās personas spēle. Sākotnēji tā tika radīta jau 1995. gadā un gadu vēlāk tika ieviesta PS. Sākotnējās recenzijas nebija pārāk optimistiskas, taču Zvaigžņu karu fani jau no paša sākuma bija iemīļojuši šo spēli. Tāpēc tagad daudzi spēlētāji ar nepacietību gaida jaunās versijas iznākšanu.

 

Final Fantasy VII Rebirth

Mēneša pēdējā diena, 29. februāris, mums dāvās vēl vienu spēli. Tā ir ne tikai mēneša gaidītākā spēle, bet tā gandrīz garantēti būs viena no 2024. gada lielākajām izlaidumiem. Spēlētāji gaida piedzīvojumu, kas turpinās leģendāro varoņu stāstu. Šoreiz galvenais varonis un viņa draugi dodas ceļojumā pāri visai planētai.

Mēroga ziņā Rebirth būs daudz apjomīgāka par savu priekšgājēju, un tās pabeigšanai būs nepieciešamas aptuveni 100 stundas. Nākotnē komanda plāno izdot vēl vienu daļu, kurai vajadzētu pabeigt 1997. gada oriģinālspēles stāstu.

Kopumā šīs spēles drīzumā būs pieejamas PS un vēlāk pievienosies turnīru sarakstiem. Tāpēc spēlējiet un izbaudiet jaunās iespējas un gatavojieties pievienoties tām sacensību režīmā.

Labā eSporta aizraujošā pasaule Play Station

Iepriekšējais rakstsBezmaksas proteīns “roltonā” – ko darīt, ja nūdelēs peldas kukainis?
Nākamais rakstsKara bēgle, kura patvērusies Latvijā, atgriežas dzimtenē: Krievija visu izpostījusi