Kāda “TikTok” lietotāja atklājusi patiesību par to, kā viņas jaunākā māsa tika ieņemta, daloties atklāsmē, kas šokējusi un uzjautrinājusi interneta lietotājus visā pasaulē.

Pārsteidzošā atklāsmē TikTokere Kilija Reiborna no ASV humoristiski atzinās savai māsai, ka ir atbildīga par viņas eksistenci.

Kilija savā “TikTok” kontā ievietotajā videoklipā stāstīja, kā viņa un draudzene izstrādāja pārdrošu plānu, kā iejaukties vecāku kontracepcijas metodēs.

“Es glabāju noslēpumu 25 gadus un domāju, ka ir pienācis laiks ar to dalīties. Daudz laimes dzimšanas dienā Sema,” viņa pievienoja video parakstu.

Sākoties videoklipam, Kilija izdeva vieglprātīgu atrunu, pirms viņa iedziļinājās brīnišķīgā stāstā par savu “ļauno” bērnības piedzīvojumu.

“Ja esat mazs bērns, lūdzu, pat neskatieties pārējo šī videoklipa daļu. Tas ir tik apkaunojoši. Mammu, man ļoti žēl. Patiesībā man nav žēl, jo Sema ir šeit,” viņa saka.

Bērnišķīgas ziņkārības vadīta, Kilija un viņas draudzene nolēma izpētīt savu vecāku guļamistabu un, atrodoties iekšā, uzdūrās uz naktsskapīša novietotai prezervatīvu kastītei.

“Es nezinu, kā viņa zināja, ka uz naktsskapīša ir dažas spīdīgas paciņas. Viņa pastāstīja, kas tās ir, un pastāstīja, kam tās izmanto,” Reiborna iesmējās.

Tas, ko viņi atrada pēc tam, radīja domās negaidītu pavērsienu: maza šūšanas adata, kas atradāsblakus prezervatīvu kastītei.

Reiborna un viņas draudzene bez vilcināšanās nolēma palielināt izredzes, ka viņai būs jaunāks brālis vai māsa, sadurot prezervatīvos caurumus.

“Es un mana draudzene paciņās sadūrām daudz mazu caurumu,” atzina Reiborna, atklājot viņu slēpto operāciju.

Lai gan tas prasīja vairākus mēnešus, viņu slepenā shēma galu galā deva rezultātus, kad Kilijas māte paziņoja par grūtniecību, atstājot pašu Kiliju vismazāk pārsteigtu.

“Pēc sešiem mēnešiem mana mamma man teica, ka ir stāvoklī, un es biju tik laimīga,” viņa smaidot atzinās.

Neskatoties uz 25 gadiem, Kilijas atklājums joprojām lika viņas mātei palikt neizpratnē par to, kā radās viņas jaunākā meita.

“Mana mamma joprojām saka: “Es nezinu, kā tas notika. Mēs bijām tik uzmanīgi,” humoristiski sacīja Kilija.

“TikTok” videoklips ir izraisījis plašu skatītāju reakciju.

Iepriekšējais rakstsBērna acu priekšā sadur un sadedzina māti
Nākamais rakstsPilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ – prognozes 7 dienām!