Jauno darba nedēļu iesāksim ar apmākušos laiku un nokrišņiem. Ieplūstot vēsākai gaisa masai no ziemeļiem, dažviet no debesīm kritīs ne tikai lietus, bet arī kāda slapjāka un parasta sniega pārsla, taču vēl noturīga sniega sega neveidosies, vēsta LATVIJAS VIDES, ĢEOLOĢIJAS UN METEOROLOĢIJAS CENTRS.

Nedēļas vidū atmosfēras spiediens paaugstināsies un nokrišņi mitēsies un būs sagaidāmi tik dažviet. Termometra stabiņš turpinās pazemināties – no trešdienas nakts stundās tas lielākajā daļā valsts teritorijas saglabāsies 0…-4° robežās.

Jau otrdien var domāt par siltāka džempera vai biezākas jakas nomaiņu, jo Latvijā pakāpeniski ieplūdīs vēsāka gaisa masa no ziemeļiem! Naktī uz otrdienu lielā daļā valsts teritorijā gaidāms lietus, dažviet ziemeļaustrumos arī slapjš sniegs, sniegs, taču dienas laikā nokrišņi mitēsies, un trešdien un ceturtdien nokrišņi būs nelieli un novērojami tikai dažviet. Līdz ar gaisa temperatūras pazemināšanos, vietām ceļi kļūs slideni, tāpēc aicinām satiksmes dalībniekiem ievērot piesardzību! Galvenokārt pūtīs lēns vējš – nakts un rīta stundās ceļa satiksmes dalībniekiem jāuzmanās, jo atsevišķos rajonos redzamību var apgrūtināt miglas veidošanās. Naktīs minimālā gaisa temperatūra būs +1…-4°, vien trešdien termometra stabiņš vietām piekrastē pakāpsies nedaudz augstāk. Dienās gaiss lielākoties iesils līdz 0…+4°, bet otrdien piekrastē pat līdz +6°.

Nedēļas nogalē gaidāmi līdzīgi laika apstākļi – nelieli nokrišņi būs novērojami tik vietām. Gaisa temperatūra gan naktīs, gan dienās turpinās pazemināsies – valsts svētku brīvdienās termometra stabiņš naktīs lielākajā daļā Latvijas saglabāsies 0…-4° robežās, lai gan vietām tas noslīdēs pat zem -5° atzīmes. Nākošās nedēļas pašā sākumā, pastiprinoties ciklona ietekmei, gaidāms gan lietus, gan arī sniegs.

Iepriekšējais rakstsĪpašā operācijā aizturēta persona, kura piegādā elektroniskās cigaretes nepilngadīgiem jauniešiem
Nākamais rakstsNovembra sākums bija siltāks un sausāks par normu