7.Februārī Daugavpils novadā, Biķernieku pagastā vīrietis veica laupīšanu no tirdzniecības vietas, pēc kā operatīvi Krāslavā tika aizturēts. Par doto faktu uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

7.Februārī pulksten 18:15 Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas saņēma informāciju par iespējamu laupīšanu no veikala Daugavpils novadā, Biķernieku pagastā. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbiniekiem izdevās noskaidrot, ka iespējamā vainīgā persona bija ieradusies veikalā un pieliekot nazi pie kakla veikala pārdevējai, piedraudējusi ar izrēķināšanos, gadījumā,  ja netiks izņemta nauda no kases. Šādā veidā laupītājam izdevās iegūt vairāk nekā trīs simtus eiro. Pēc kā vīrietis paņēma četras pudeles degvīna un veikalu pameta.

Veicot operatīvās izmeklēšanas darbības policijai izdevās noskaidrot laupītāja identitāti un arī to, ka viņš no notikuma vietas ar taksometru ir devies uz savu dzīvesvietu Krāslavā. Valsts policijas Daugavpils iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas Krāslavas iecirkņa likumsargiem Krāslavā veica vīrieša aizturēšanu.

Policijas darbiniekiem izdevās atgūt daļu nozagtās naudas, kuru vīrietis bija paslēpis savos apavos. Jāmin, ka iespējamais laupītājs – 1993.gadā dzimis vīrietis iepriekš bija sodīts gan par analoģiskiem likumpārkāpumiem, gan par cita veida noziedzīgiem nodarījumiem.           Saistībā ar doto faktu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta 1.daļas. Atgādinām, ka pēc Krimināllikuma 176.panta 1.daļas, par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana), ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

 

Iepriekšējais rakstsKļuvis zināms Rīgā teju pirms divām nedēļām pazudušās meitenes liktenis
Nākamais rakstsSteidzami! Par smaga nozieguma paveikšanu meklē šo duetu – FOTO