Dziesmu autors un dziedātājs Gatis Mūrnieks nodod klausītājiem savu līdz šim emocionālāko dziesmu “Vai tur būs laiks?”. Dziesma ir veltījums mūziķa pirms gada pāragri zaudētajam tēvam. Latviešu mūziķis izplata emocionālu veltījumu pāragri zaudētajam tētim

Gatis: “Pagājušā gada aprīlī es zaudēju savu tēti, kurš man bija liels atbalsts mūzikā un dzīvē. Viņš pats bija mūziķis un spēlēja saksofonu un, iespējams,  tāpēc arī mans muzikanta ceļš sākās jau agrā bērnībā.”

Dziesmas ierakstu producējis Gints Stankevičs, bet dziesmas videoklipu pie Gata draugiem Ozolniekos, bārā Meka filmējis Kaspars Dvinskis. Video redzami arī mūziķa tēva bijušie cīņu biedri Uldis Jaunzems un Agris Koknevičs, kā arī dziesmas autora grupas bundzinieks Aigars Kudrickis. Cita starpā, video redzams arī Gata tēvam veltīts krekls ar sirdi uz krūtīm, kuru izveidojis jaunais modes dizainers Cappi.

Gatis:Pateicībā par visu, es ļoti gribēju uzrakstīt veltījumu savam tētim. Taču ceru, ka šī dziesma kalpos par mazu mierinājumu katram, kurš ir zaudējis ko ļoti nozīmīgu un tuvu.”

Dziesma pieejama straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē: https://orcd.co/vaiturbuslaiks

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKaimiņi un ugunsdzēsēji Rīgā izglābuši divus cilvēkus
Nākamais rakstsPēc zaļā kursa ieviešanas cūkgaļa kļūs vēl dārgāka