Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Talsu novadā, Laucienes pagastā, kādā īpašumā atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu un aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja kādu vīrieti, kuram šodien tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Sestdien, 25.novembrī ap pulksten 20.00 Valsts policijā tika saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka Talsu novadā, Laucienes pagastā, kādā īpašumā atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Valsts policija ieradās notikuma vietā, kur tika sastapts arī iespējamais uzbrucējs.

Likumsargi aizdomās par slepkavības izdarīšanu, aizturēja vīrieti un nogādāja viņu policijas iecirknī. Sākotnējā informācija liecina, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlies konflikts, kā rezultātā vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi un iestājās nāve. Aizturētais aizturēšanas brīdī atradās vairāk nekā divu promiļu reibumā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsākta kriminālprocesu par slepkavību. Šodien likumsargi devās uz tiesu lūgt piemērot aizdomās turētajam drošības līdzekli – apcietinājumu, kas stājies spēkā.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību), soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Valsts policija turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Iepriekšējais rakstsNopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās
Nākamais rakstsKādēļ šis nav labs laiks, lai pārdotu savu auto?