Atsaucoties pieprasījumam no klientiem, tehnoloģiju uzņēmums “Wolt” uzlabojis platformas funkcionalitāti, ļaujot veikt pasūtījumus no diviem netālu esošiem restorāniem vai veikaliem ar vienu piegādi. “Wolt” ir pirmā ātrās piegādes platforma Baltijā, kas piedāvā šāda veida risinājumu. Lieliskas ziņas “Wolt” lietotājiem

Sākotnēji jaunā funkcija būs pieejama 10% platformas lietotāju, pakāpeniski ērto risinājumu piedāvājot aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāju.

“Wolt” platformas lietotāji visās Baltijas valstīs tagad varēs ietaupīt gan laiku, gan naudu, apvienojot divus pirkumus no dažādiem tirgotājiem vienā piegādē. Piemēram, veicot pasūtījumu no restorāna, tagad būs iespējams iegādāties arī nepieciešamās preces no pārtikas veikala. Tāpat iespējami arī divi pirkumi no dažādiem netālus esošiem veikaliem, aptiekām un citiem uzņēmumiem. Abi pasūtījumi tiks apvienoti vienā sūtījumā, klientam maksājot tikai par vienu piegādi.

Kā norāda “Wolt” Baltijā vadītājs Mantas Lomsarģis, pieprasījums pēc pasūtījumu apvienošanas vienā piegādē jau ilgāku laiku izskanējis no platformas lietotājiem, tāpēc jaunā risinājuma ieviešana ir loģisks platformas attīstības turpinājums. “Mūsu mērķis vienmēr ir bijis kļūt par iepirkšanās centru ik viena kabatā, un ar šo jauno risinājumu esam soli tuvāk mērķa sasniegšanai. Tagad lietotāji var veikt pirkumus dažādās preču kategorijās, piemēram, pasūtīt pārtikas preces un iegādāties produktus no aptiekas, saņemot tos vienlaicīgi un maksājot tikai par vienu piegādi. Platformas funkcionalitātes uzlabošana ir nozīmīgs atspēriena punkts mūsu uzņēmuma izaugsmē, kā arī lieliska iespēja “Wolt” lietotājiem ietaupīt ne tikai laiku, bet arī finanses,” par jaunās funkcijas ieviešanu stāsta M. Lomsarģis.

Lai nodrošinātu jaunās funkcijas nevainojamu darbību, sākotnēji tā tiks piedāvāta 10% “Wolt” platformas lietotāju. Kā skaidro M. Lomsarģis, pakāpeniska ieviešana palīdzēs gan kurjerpartneriem apgūt jauno risinājumu, gan arī veikt nepieciešamos uzlabojumus, pakāpeniski pielāgojot pakalpojumu un piedāvājot to aizvien plašākam platformas lietotāju skaitam. Sagaidāms, ka jaunā funkcija visiem “Wolt” platformas lietotājiem būs pieejama tuvākajā laikā.

Kā darbosies jaunais “Wolt” risinājums:

  • Pirmais pasūtījums platformā tiek veikts, kā ierasts.
  • Pēc pirmā pasūtījuma noformēšanas, klientam ir 10 minūtes, lai papildinātu pasūtījumu ar citiem pirkumiem no tuvējās apkaimes, kurā veikts pirmais pasūtījums.
  • “Wolt” platformā tiks automātiski piedāvāti tuvumā esošie veikali, no kuriem būs iespējams veikt otro pasūtījumu vienas piegādes ietvaros.
  • Tiek veikts pasūtījums no otrā veikala vai restorāna.
  • Klients veic maksājumu par abiem sūtījumiem un vienu piegādi.
  • Kurjerpartneris saņem informāciju par abiem pasūtījumiem, saņem tos no tirgotājiem un veic piegādi uz klienta norādīto adresi.

Lieliskas ziņas “Wolt” lietotājiem

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsUzmanies! Sirds veselības riski jauniem cilvēkiem un iespējas no tā izvairīties
Nākamais rakstsSlavenības, kuras pārvadājušas narkotikas un tikušas pieķertas lidostās