Liels pavērsiens aktiera Egliena dzīvē. Populārais un skatītāju mīlētais Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens, kura veselības problēmu atrisināšanai gada sākumā ziedoja visa Latvija, nolēmis pamest teātri, vēsta 11.-17. jūlija izdevums “Kas jauns”. Savukārt viņa sieva Dita Lūriņa-Egliena sniegusi atklātu interviju.

Lai gan nākamajā sezonā viņam bijusi paredzēta loma bez teksta, pēc 23 gadiem Nacionālajā teātrī Egliens izlēmis to pamest. Teātris aktiera lēmumu respektē un vēl drīzu atveseļošanos.

LASI ARĪ: Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪLIJAM

Par latviešu saziedoto naudiņu Mārtiņam Vācijas klīnikā palīdzēts – balss ir atgriezusies vismaz tik daudz, ka viņš spēj parunāt klusi, tomēr uz pilnīgu atveseļošanos ārsti vismaz pagaidām cerības nedod. Viņš atsācis runāt ap Jāņu laiku. Slimība ir reta un šobrīd nav skaidrs, kā to izārstēt pilnībā. Viņam teikts, ka visa mūža garumā muskulī ap balss saitēm būšot jāinjicē botokss.

Tikmēr rūpes par ģimenes iztikšanu nu lielā mērā gulstas uz Ditas pleciem, kura nepagurusi strādā gan teātrī, gan vada pasākumus un realizē dažādas sadarbības, reklāmas un pat darbojas kā režisore. Viņa intervijā “Kas jauns” atzīst, ka ieslēgusi tādu kā izdzīvošanas un mobilizācijas režīmu, no kura nav izgājusi aizvien. Par to, kā jūtas pati, domāšot vēlāk. Lai cilvēki nepārprastu, viņa piebilst – tas nav nekas briesmīgs, viņa vienkārši ir koncentrējusies uz darāmo un neskatās ne pa labi, ne pa kreisi. “Secinājumus izdarīsim kaut kad vēlāk,” viņa piebilst.

Šobrīd ģimenes fokusā ir ceļojums uz Poliju – vairākos auto kuplā radu saime ne pirmo reizi apceļos poļu zemes plašumus.

Seko mums arī Facebook un Instagram

Iepriekšējais rakstsSākta Ventas tīrīšana – uzdevums ir sarežģīts – VIDEO
Nākamais rakstsBrīdina par apstākļiem tuvākajās dienās