28. maijā ar internetā latloto.lv iegādātu Simtgades loterijas biļeti pie 10 000 eiro laimesta tikusi 43 gadus vecā Ilze no Liepājas, kura strādā finanšu jomā. Interesanti, ka biļete viņas kontā neatklāta bija nostāvējusi apmēram 2 mēnešus – jo Ilze par to bija aizmirsusi.

Laimīgajā piektdienā viņa piepeši bija izdomājusi, ka jāiegādājas loterijas biļete. “Es neesmu regulāra loteriju spēlētāja. Iegādājos varbūt vienu biļeti mēnesī – pārsvarā vai nu SimtgadiBagāts vai Sporta loteriju. Tajā dienā pēkšņi likās, ka vajag, iegāju savā spēles kontā, skatos – man ir neatklāta Simtgades loterijas biļete! Citu biļeti nepirku, vēru vaļā to, kas tur jau bija.”

Tā brīža emocijas neesot iespējams aprakstīt. “Vienubrīd man likās, ka tas ir reklāmas triks, tāpēc ņēmu telefonu un zvanīju Latvijas Loto. Tad, kad laimestu apstiprināja, tad gan pārņēma liels prieks,” viņa stāsta un nevar pat īsti pateikt, kāpēc viņa par to bija aizmirsusi. Tāpat viņa atzīst, ka šoks bijis tik liels, ka nemaz nezina, zem kāda simbola laimests slēpies – tā bija liepa.

Par to, kā naudu tērēs, simtprocentīgas skaidrības vēl neesot, bet, visticamāk, nekustamā īpašuma remontam.

Iepriekšējais rakstsDiemžēl jūnijs sācies ar skumju ziņu
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. jūnijs