Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 27. februāra plkst. 6.30 līdz 28. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 45 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.Limbažu pusē ielūzt ledū puskilometru no krasta – glābēji tomēr paspēj

Plkst. 10.59 VUGD saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Limbažu pagastu, kur sākotnējā informācija liecināja, ka ezerā slīkst cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 500 metrus no krasta ledū ir ielūzis cilvēks. Izmantojot glābšanas dēli, cilvēks tika nogādāts krastā un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst. 23.18 saņemts izsaukums uz Ragakāpas dabas taku, kur dabas parkā bija apmaldījušies divi cilvēki ar diviem suņiem. Ugunsdzēsēji glābēji atrada cilvēkus un nodeva Jūrmalas pašvaldības policijas darbiniekiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega pirts, sodrēji ēkas dūmvadā, saimniecības ēkas siena un malka, saimniecības mantas un bēniņu siena, kravas automašīnas puspiekabe, riepas, elektrības stabs, elektrosadales skapis, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, grīda, krēsls un papīri, lampiņu virtene un četros gadījumos atkritumi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsIzskan lieli jaunumi pašmāju hip-hop žanra cienītājiem
Nākamais rakstsRecepte: Dziedātājs Emīls Balceris gatavo tortilju ar maltās gaļas iesmiņu