Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas amatpersonas kriminālprocesā par nelikumīgu narkotisko vielu apriti veica kratīšanu Rēzeknē un Rēzeknes novadā, kopā izņemot 22 kilogramus marihuānas, kā arī mazkalibra šauteni ar optiku un mazkalibra patronas. Saistībā ar šo noziedzīgo nodarījumu  aizturēta viena persona. Jāpiemin, ka šogad likumsargi Latgalē operatīvā ceļā atklājuši septiņas marihuānas audzētavas.

Šī gada 06.septembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas amatpersonas, Rēzeknes novada Kaunatas pagastā un Rēzeknē, veicot vairākas kratīšanas kriminālprocesa ietvaros, konstatēja nelikumīgu marihuānas audzēšanu un glabāšanu. Kratīšanas laikā kriminālprocesā tika izņemta izžāvēta un neizžāvēta marihuāna – kopā ap 22 kilogramiem. Tāpat kratīšanas laikā  tika izņemta nereģistrēta mazkalibra šautene ar optiku un 56 mazkalibra patronas.

Saistībā ar noziedzīgo nodarījumu aizturēts 1983.gadā dzimušais vīrietis.

Sakarā ar šo faktu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 256.panta pirmās daļas par narkotiskās vai psihotropās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu, par ko likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Tāpat kriminālprocess kvalificēts pēc Krimināllikuma 253.panta par narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu un Krimināllikuma 233.panta otrās daļas par šaujamieroča un šaujamieroča munīcijas iegādāšanos un glabāšanu bez attiecīgas atļaujas. Par šādiem noziedzīgiem nodarījumiem var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

 Rēzeknes novadā likumsargi izņem narkotiskās vielas, šauteni un patronas
 Rēzeknes novadā likumsargi izņem narkotiskās vielas, šauteni un patronas
 Rēzeknes novadā likumsargi izņem narkotiskās vielas, šauteni un patronas
 Rēzeknes novadā likumsargi izņem narkotiskās vielas, šauteni un patronas
Iepriekšējais rakstsŠīs dienas horoskops – 9. septembris
Nākamais rakstsTeju 5000 latviešu to vēl nav izdarījuši – aicina pasteigties!