Vai zināji, ka nosaukums „zodiaks” ir radies no grieķu valodas vārdiem „zodiakos kyrklos”, kas nozīmē „mazu dzīvnieciņu loks”? Lūk, aplūko horoskopa zīmju pamata iedalījumu un uzzini, kāds ir katras zīmes pirmatnējais raksturojums.

 

 

GALVENĀS jeb ievadošās zīmes:

Šīs zīmes par galvenajām tiek uzskatītas, jo brīdī, kad Saule tajās ieiet, sākas jauns gadalaiks – pavasaris, vasara, rudens vai ziema. Cilvēkiem, kuri dzimuši galvenajās zīmēs, piemīt vēlme ierosināt jaunas idejas un uzņemties vadību pār citiem cilvēkiem un situācijām.

 

 

CENTRĀLĀS zīmes:

Par centrālajām šīs zīmes tiek sauktas, jo Saule tajās ieiet tieši pašā gadalaika vidū. Šajās zīmēs dzimušajiem cilvēkiem piemīt noturība un nosliece turpināt iesākto.

 

 

MAINĪGĀS zīmes:

Par mainīgajām šīs zīmes tiek sauktas, jo brīdī, kad Saule tajās ieiet, paredzama gadalaiku maiņa. Šādās zīmēs dzimušie cilvēki ir nepastāvīgi un gatavi kompromisiem.

 

 

Saules zīmju pirmatnējā nozīme:

Auns

Pamatvārds: pašpārliecinātība

Šajā zīmē dzimušie ir novatoriski, uzņēmīgi, ar brīvu garu un izteiktu pašapziņu. Enerģiski, taču egocentriski.

 

 

Vērsis

Pamatvārds: neatlaidība

Vērša zīmē dzimušie ir pacietīgi, uzticami, praktiski, droši, rūpējas par materiālo nodrošinājumu un komfortu sev un saviem tuviniekiem, tomēr viņi var būt arī privātīpašnieciski un materiālistiski noskaņoti.

 

 

Dvīņi

Pamatvārds: saziņa

Šie cilvēki spēj viegli pielāgoties, ir intelektuāli, lietpratēji zinātnes un tehnoloģiju jomā, zinātkāri un inteliģenti, taču nemierīgi un nepastāvīgi.

 

 

Vēzis

Pamatvārds: jūtīgums

Šajā zīmē dzimušie ir laipni, mīl mājas un ir gādīgi, jo īpaši attiecībās ar bērniem. Viņi ir emocionālās drošības radītāji, tomēr arī noslēpumaini un mēdz būt pārmērīgi jūtīgi pret iespējamu kritiku.

 

 

Lauva

Pamatvārds: vara

Lauvas zīmē dzimušie ir cēlsirdīgi, drosmīgi, cēli, lepni un uzticīgi, dzimuši vadoņi, taču viņiem nereti nepieciešami glaimi, un reizēm šie cilvēki kļūst iedomīgi.

 

 

Jaunava

Pamatvārds: pilnība

Šie cilvēki mēdz būt metodiski, pedantiski, prasmīgi, ideālistiski in pieticīgi, bieži mēdz kritizēt sevi un citus, kā arī pārāk raizējas par sīkumiem.

 

 

Svari

Pamatvārds: harmonija

Svaru zīmē dzimušie ir pārsvarā līdzsvaroti un miermīlīgi, harmoniski, diplomātiski, ar izteiktu taisnīguma sajūtu, taču viņi izvairās no lēmumu pieņemšanas un mēdz pārlieku tīksmināties par sevi.

 

 

Skorpions

Pamatvārds: spars

Skorpioniem dažkārt piemīt gaišreģa spējas, viņi ir noslēpumaini, mērķtiecīgi un spēj ātri atgūties, taču reizēm viņi mēdz būt atriebīgi un pārmērīgi vērsti sevī.

 

 

Srtrēlnieks

Pamatvārds: vaļsirdība

Šajā zīmē dzimušie ir sapņotāji, patiesības un jēgas meklētāji, optimisti. Šie cilvēki ir piekāpīgi, atklāti, ekstraverti, taču viņi var būt ļoti vaļsirdīgi un nenoturīgi.

 

 

Mežāzis

Pamatvārds: apdomība

Šie cilvēki ir piesardzīgi, apņēmīgi, uzstājīgi un godkārīgi. Piemīt izteikta pašdisciplīna, taču spēj būt arī ļauni un nelokāmi.

 

 

Ūdensvīrs

Pamatvārds: ideālisms

Ūdensvīri ir neatkarīgi, ideālistiski, intelektuāli, attapīgi un humanitāri, taču viņi var būt arī emocionāli salti un mazliet ekscentriski.

 

 

Zivis

Pamatvārds: intuīcija

Zivju zīmē dzimušie ir jūtīgi, līdzjūtīgi, ar bagātu iztēli apveltīti, intuitīvi, iespaidojami un garīgi, taču var pārāk nodoties pašnožēlai un viegli zaudēt saikni ar īstenību.

Iepriekšējais rakstsNoskaidrots, cik bieži mīlas priekus vajadzētu baudīt katrā vecumā
Nākamais rakstsNEDĒĻAS PLĀNS: labvēlīgās dienas tavam skaistumam un labsajūtai 18. – 24. septembris