Skaistas sievietes, protams, sastopamas visā pasaulē, taču ASV pētnieki, apkopojot dažādu aptauju un pētījumu rezultātus, secinājuši, ka šīs 10 valstis ir tās, kurās dzīvo pasaulē skaistākās sievietes.

 

  1. Kanāda

Monreāla – pilsēta Kanādas dienvidaustrumos pie Otavas ietekas Sentlorensā, kas tiek dēvēta par vietu, kur tiekas pasaulē skaistākās meitenes. Tā ir rosības pilna ar nepagurstošu naktsdzīvi, kā arī mājvieta ļoti daudzām universitātēm, kur studē cilvēki no visas pasaules. Kanādiešu sievietes tiek atzītas par ļoti pievilcīgām ārēji, kā arī ļoti interesantām un saistošām personībām.

Piemēram: Kanādiešu aktrise Reičela Anna Makadamsa (dzimusi 1978. g). Plašāku atpazīstamību ieguva ar lomu filmā “Nekrietneles” (Mean Girls), taču redzama vēl daudzās populārās filmās, piemēram, “Piezīmju grāmata” (The Notebook), “Laipni lūgta ģimenītē” (The Family Stone) u.c.

 

  1. Indija

Indiešu sievietēm ir ideāls skaistuma un seksualitātes savienojums, kas reti sastopams citās tautās. Tieši Indijas sievietes tiek uzskatītas par izteiksmīgākajām un talantīgākajām sievietēm pasaulē. Tiek uzskatīts, ka visskaistākās Indijas sievietes ir no Kašmīras reģiona un viņu biezie, tumšiem mati, un brūnais ādas tonis to apliecinās.

Piemēram: Indijā dzimusī aktrise un dziedātāja Prijanka Čopra (dzimusi 1982. g). Viņa 2000. gadā uzvarēja skaistumkonkursā “Miss World”. Viena no populārā seriāla “Kvantiko” (Quantico) galvenajām varonēm.

 

  1. Dienvidkoreja

Dienvidkorejas sievietes savu pievilcību izstaro ar savām sejām, izstarojot nevainību un piemīlīgumu. īpaši izteikti tas novērojams uz skatuves (teātrī, modes biznesā, TV u.c.).

Piemēram: Dienvidkorejas aktrise, dziedātāja un modele Shin Min-a (dzimusi 1984. g).

 

  1. Argentīna

Argentīnā ir ne tikai skaistākās sievietes Dienvidamerikā, bet arī Rietumu puslodē. Teju katra otrā sieviete šeit ir ar “modeles gēnu”, taču viņas ir arī gudras, koptas un kulturālas. Argentīnas sievietes tiek dēvētas par maģiskām būtnēm.

Piemēram: Argentīnas modele, aktrise, televīzijas šovu vadītāja un dejotāja, Zaira Nara (dzimusi 1988. g).

 

  1. Itālija

Itālijā sievietes tiek uzskatītas par skaistām ne tikai izskata dēļ. Viņās kūsā dzīvība, mīlestība, seksapīls un arī zināšanas, kas, šķiet, nekad nebeidzas. Viņas ir atvērtas un komunikablas. Jo īpaši kārdinošas viņas šķiet ārzemniekiem.

Piemēram: Modele, TV raidījumu vadītāja un aktrise Melissa Satta (dzimusi 1986. g).

 

  1. Venecuēla

Šī ir zeme, kas apdāvināta ar skaistulēm. Šķiet, ka skaistums ir teju kā Venecuēlas apsēstība un, iespējams, tieši tas ir iemesls, kāpēc tieši šīs valsts sievietes bieži gūst lieliskus panākumus starptautiskos skaistumkonkursos, pat tādos kā “Miss World” un “Miss Universe”.

Piemēram: Venecuēliešu modele, skaistuma karaliene un aktrise Daiena Mendoza (dzimusi 1986. g). Titula “Miss Universe 2008” ieguvēja.

 

  1. Zviedrija

Protams, zviedru sievietes arī atbilst skaistāko sieviešu stereotipam. Gaišas, nereti garas un zilacainas – skaistas ne tikai ārēji, bet arī gudras, izglītotas un izsmalcinātas. Turklāt zviedru sievietes spēcīgā un jutekliskā personība padara viņu vēl pievilcīgāku un burvīgāku.

Piemēram: Zviedru dziedātāja Zāra Larsone (dzimusi 1997. g). Viņa saņēma nacionālu atzinību par uzvaru Talangas talantu šova 2008. gada sezonā.

 

  1. Brazīlija

No šīs valsts ir ļoti daudz pasaulslavenu supermodeļu. Patiesībā brazīlieši ir etniski visjauktākie cilvēki, tāpēc laika gaitā izveidojušies patiesi īsti skaistuma gēni.

Piemēram: Brazīliešu modele Adriana Lima (dzimusi 1981.g). Kopš 2000. gada viņa ir viena no “Victoria’s Secret” eņģeļiem. 15 gadu vecumā viņa uzvarēja “Supermodel of Brazil” konkursā un jau nākamajā gadā ieguva 2. vietu konkursā “Supermodel of the World”.

 

  1. Ukraina

Kāpēc tik daudzi vīrieši no visas pasaules meklē līgavas Ukrainā? Iemesli ir vienkārši un pamanāmi – šajā valstī dzīvo skaistas, labi ģērbtas un pievilcīgas sievietes, kuras rūpējas par savu izskatu un ķermeni, saglabājot dabīgi vilinošu šarmu.

Piemēram:  dzimusī amerikāņu aktrise Mila Kunisa (dzimusi 1983. g). Uz ASV ar ģimeni emigrēja 1991. gadā. Viņa zināma no tādām filmām kā, piemēram, “Aizmirst Sāru Māršelu” (Forgetting Sarah Marshall), “Varenais no Oza zemes” (Oz the Great and Powerfull), abām filmas “Sliktās mammas” (Bad Moms; A Bad Moms Cgristmas) daļām u.c.

 

  1. Krievija

Šķiet, pirmā vieta nemaz neizraisa izbrīnu, vai ne? Krievija ir bagāta ar supermodelēm un, skaistās sievietes tiek dēvētas teju par šīs valsts pastāvīgo ainavu.

Piemēram: Modele Irina Šeika (dzimusi 1986. g). 2007. gadā viņa ieguva internacionālu atpazīstamību. 2010. – 2015. gadam viņa bija futbola skaistuļa Krištianu Ronaldu draudzene, un kopš 2015. – 2019. gadam bijaamerikāņu aktiera Bredlija Kūpera mīļotā.

 

Kā tu domā – vai šajā sarakstā vajadzēja būt arī Latvijai?

 

Iepriekšējais rakstsHoroskopa zīmes, kurām APRĪLIS būs īpaši labvēlīgs
Nākamais rakstsKas īsti ir Pūpolsvētdiena?