Madonna skaļi paziņojusi, ka viņai “nav vecuma, viņa ir visi vecumi”, tādējādi pasaulslavenā 65 gadus vecā sieviete atbildējusi visiem viņas vecuma un izskata kritiķiem. Madonna nākusi klajā ar šokējošu paziņojumu

65 gadus vecā Madonna izskatījās tik dinamiska un jauneklīga  jaunajā Brazīlijas bankas “Itaú” reklāmā.

Mūzikas superzvaigzne bija elegantā tēlā, kas papildināts ar greznu baroka pērļu kaklarotu, graciozi kāpjot pa karaliskām kāpnēm Garnjē pilī Parīzē.

Klipā redzams, kā staro Madonnas āda, viņas blondie mati ir eleganti ieveidoti, teju izaicinot laika ritējumu un izstarojot mūžīgu skaistumu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)

Madonna šajā video nākusi klajā ar iespaidīgu vēstījumu, kas iederas ne vien reklāmā, bet arī dzīvē, jo par viņas izskatu pēdējā laikā tiek runāts daudz, viņa tiek nebeidzami kritizēta. 

Madonna saka: “Viņi mani sauc par popmūzikas karalieni. Es zinu, ka tas ir kompliments, bet monarhija ir pagātnē. Es neesmu. Man nav vecuma. Es esmu visi vecumi. Tas nav par to, kas es esmu. Tas ir par to, cik daudz manis ir. Skaitiet manus sasniegumus, nevis gadu skaitu, ko esmu nodzīvojusi uz šīs planētas. Es vienmēr atklāju sevi no jauna, lai varētu turpināt būt es pati.”

Madonnas vecums ir izraisījis diskusijas tiešsaistē viņas “Celebration” turnejas laikā, un kritiķi vēršas pret popa ikonu par to, ka viņa kādā no viņas šoviem pat izmantoja spieķi, lai uz tā balstītos. Vēlāk gan atklājās, ka viņa atradās uz kustīgas platformas un drošības nolūkos turējās. Tomēr šis incidents nav pirmais gadījums, kad tiek izteiktas nelaipnas piezīmes par viņas vecumu vai izskatu.

Pēc 2023. gada “Grammy” balvu pasniegšanas daudzi skatītāji sociālajos tīklos kritizēja Madonnas izskatu, un Pīrsa Morgana ieraksts, kur viņa tika pielīdzināta Helovīna kostīmam, izraisīja īpašu sašutumu.

Izaicinošā “Instagram” ierakstā neilgi pēc ceremonijas Madonna jau atbildēja saviem kritiķiem, sakot: “Es atkal esmu apbērta ar vecuma komentāriem un sieviešu naidīgumu, kas caurstrāvo pasauli, kurā dzīvojam. Pasaule, kas atsakās pieņemt sievietes, kas vecākas par 45 gadiem, un uzskata, ka viņas ir jāsoda, ja viņas joprojām ir spēcīgas, strādīgas un piedzīvojumu meklētājas.”

Madonna nākusi klajā ar šokējošu paziņojumu

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsKāda būs nedēļa? Horoskops: 26. februāris – 3. marts
Nākamais rakstsY hromosomas izzūd. Kas notiks ar vīriešiem?