Jau vēstījām, ka TV šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene kopā ar diviem bērniem – dēlu Raimondu un šogad dzimušo meitiņu Latviju – uz laiku pametuši dzimteni, lai Anglijā apciemotu Magones vecāko dēlu Robertu. Atgriešanās Britu salās uzjundījusi nostalģiju.

Magone atzīst, ka Anglijas apciemojuma laikā viņai un dēlam uznākušas ilgas pēc atgriešanās pārticīgajā zemē, kur iepriekš aizvadīti vairāki gadi, turklāt tieši tur Magone iepazinusies ar divu jaunāko bērnu tēvu un savu vīru Žani. Lietuvietis gan šajā braucienā nepiedalās, jo pieskata māju un dēliņu Fēniksu.

Magone atzīst, ka ir “aplauzusies” ar savu atgriešanos dzimtenē pirms aptuveni diviem gadiem. Lai gan šeit iegādāts nekustamais īpašums – māja Gulbenes pusē, sieviete nejūtas kādam vajadzīga. Viņa arī izprot vīra Žaņa nostāju, kurš vēlas atgriezties labā darbā Anglijā, jo darba Gulbenes pusē nav, turklāt lietuvietis neprot arī valsts valodu.

Noprotams, ka pamazām briest plāns atgriezties Anglijā, jo pret ģimeni ir gan Magones mamma, ar kuru sievietei ir ļoti sliktas attiecības, gan tautas daļa, kas internetā raksta dažādas rupjības un nopeļ ģimenes labo vārdu. Par labu nenāk arī mūžīgie konflikti ar iegādātājas mājas bijuši īpašnieci – ģimenei savs jaunais īpašums bijis jāaizstāv gan ar dūrēm, gan vēršoties likumsargājošajās iestādēs. Magone stāsta, ka ir pacietīga un cietīsies līdz pēdējam, bet tad dosies atbildes uzbrukumā.

Plašāk skatieties “STV Pirmā” šova “Slavenības. Bez filtra” jaunākajās epizodēs!

 

Iepriekšējais rakstsAtklājas vēl nepatīkamāki fakti par smago avāriju otrdien Rīgā
Nākamais rakstsBērnu slimnīcā pēc deviņu magnētu norīšanas cīnās par bērniņa dzīvību