STV šova “Slavenības. Bez filtra” dīvas Magones un viņas draudzenes Daces starpā izveidojusies pamatīga plaisa. Kamēr Magone kārtējo reizi sūkstas par savas dzīves vīriešiem, draudzene metas virsū ar skarbām piezīmēm. Magones draudzene zina paskaidrot, kas patiesībā notika ar Toļiku

Ātri vien tiek nonākts līdz Magones pēdējām publiskajām attiecībām ar rīdzinieku Toļiku, kas izvērtās par veselu sāgu – vīrietis, acīmredzami vairs nevēloties tikties, izdomāja dažādas atrunas, kamēr Magone ar citu savu draudzeni centās atšķetināt šos melus.

Dace Magonei skaidro, ka, visticamāk, Toļiks vairs nevēlējās attiecībās turpināt, bet neprata to paskaidrot. Gluži tāpat kā viņam bijis grūti pateikt “nē” Magonei dažādās situācijās. Pati Magone spriež, ka Toļiks laikam pieradis uzdzīvot par turīgu sieviešu naudu, bet, atbraucot pie Magones, bijis skaidrs, ka te drīzāk nauda jāiegulda.

Dace jautā, vai tiešām Magone jau no paša sākuma nav pamanījusi, ka tur nekas nesanāks, uz ko Magone norāda – viņai vajag kā ar bomi pa pieri – ja ne, tad ne.

Šova epizodes fragmentu iespējams NOSKATĪTIES ŠEIT!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsŠīm horoskopa zīmēm APRĪLIS būs ĪPAŠI VEIKSMĪGS!
Nākamais rakstsKaty neslēpj jaunības kļūdu, kas varēja beigties traģiski; izskan aizdomas par lāstu