Aplūko, ko zvaigžņu un planētu mijiedarbība 2024. gada aprīlī sola tieši tev!Mēneša veiksmes HOROSKOPS 2024. gada APRĪLIM

auns_auns_aunsAuns

Šomēnes, iespējams, nāksies doties braucienā, kas varētu apvienot gan darbu, gan atpūtu. Būs lieliskas tikšanās ar ģimenes locekļiem un draugiem. Šomēnes saņemsi arī kādu ļoti labu ziņu, ielūgumu vai dāvanu. Aprīļa laikā varēsi sagaidīt dažādus svarīgus notikumus vai uzsākt darbu pie kā jauna. Iespējamas daudz jaunas tikšanās, darbs ar jauniem cilvēkiem, kā arī iespējamas izmaiņas tavā darba vietā vai uzņēmējdarbībā. Šomēnes varēsi izmēģināt veiksmi, uzsākot ko jaunu un nebijušu, iespējams, savam ampluā pat pavisam neierastu. Process solās būt visai lēns, un arī panākumi nenāksies strauji, tādēļ esi pacietīgs. Sievietēm Auniem šomēnes viegli sanāks iesaistīties konfliktos un nonākt pretrunās ar cilvēkiem, kuri ir pēc dabas diezgan spītīgi un atriebīgi. Lai nu kā – rūpīgi apdomā it visu, ko dari, jo īpaši saistībā ar šādiem ļaudīm. Aprīlis būs veiksmīgs, lai pārdotu kokmateriālus vai īpašumu, ko tu neizmanto. Tas nesīs lēnu, bet labu peļņu. Būs tikšanās, iespējams, pat lielāks radu salidojums tavās mājās, kam būs kāds īpašs mērķis. Būs svarīga tikšanās ar sievieti no tava ģimenes loka, ar kuru vajadzēs apspriest kādu ģimenes vai īpašuma jautājumu/problēmu. Saņemsi jaunumus vai ielūgumu uz kādu svarīgu pasākumu, iespējams, kāzām – no sava drauga, kaimiņa kolēģa vai partnera radinieka. Šomēnes būs arī kāds svarīgs notikums tava drauga dzīvē vai viņa ģimenē.

 

 

versis_versis_versisVērsis

Pirmajās aprīļa dienās saņemsi kādu jauku dāvanu vai iegādāsies neplānoti, ko tādu, ko varēsi uzskatīt par zīmi vai pat pareģojumu sev. Iespējams, savā īpašumā vai pārvaldībā iegūsi ko tādu, ko varēsi uzskatīt par labu sākumu. Var gadīties, ka parādīsies ģimenes problēmas, jo iepriekšējā mēneša laikā nebūsi veltījis pārāk daudz uzmanības lietām un cilvēkiem savā ģimenē. Iespējams, tieši tādēļ to risināšana nu kļūs grūtāka, pat sāpīgāka. Šomēnes iegūsi jaunas paziņas, kuras būs saistītas ar kopīgām interesēm, mērķiem un/vai biznesu, iespējams, radīsies arī romantiska dzirksts, ja šobrīd tev nav attiecību. Aprīlī gūsi daudz pozitīvas enerģijas. Šī mēneša laikā būs iespēja atjaunot attiecības ar bijušo mīlestību vai laulāto. Tas sniegs mierinājumu pēc grūtās šķiršanās, kas pārdzīvota. Dažos, bet ne visos gadījumos atgriešanās pie vecā, intīmā partnera balstīsies vien uz pagātnes kļūdām, un lielākais, uz ko vari cerēt, ir piedošana vai atvainošanās. Uzmanies no naudas izdošanas bērnu labā. Iespējams, tu viegli aizrausies, tādējādi padarot apgrūtinošu savu situāciju. Iespējama arī naudas saņemšanas kavēšanās, jo īpaši, ja tai ir saistība ar bērniem vai mazbērniem. Jauni Vēršu vīrieši saņems negaidītu iespēju vai priekšlikumu. Būs grūti pieņemt lēmumu. Tas prasīs kādu laiku, lai saprastu vai tā ir reāla lieta, vai kāds vienkārši spēlē spēlītes.

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Šomēnes tev vajadzētu morāli atbalstīt cilvēkus mājās, darbā un savā sociālajā dzīvē. Aprīlis sola tev teju neizsīkstošu enerģiju, tādēļ negaudies un neskopojies ar to, lai palīdzētu arī apkārtējiem cilvēkiem. Var gadīties, ka nāksies darīt krietni vairāk nekā parasti, pat sev neierastas lietas. Veiksmīgi spēsi izpausties vadošos amatos un vairot cieņpilnu attieksmi pret sevi. Cik iespējams, nododies sportiskām aktivitātēm, tieši šajā mēnesī tās tev sniegs visvairāk baudas un ļaus justies fantastiski. Ja ir nepieciešams konkurēt ar un par kaut ko – nekļūsti agresīvs. Šis solās tev būt diezgan laimīgs mēnesis, kad lietām būs tendence plūst produktīvāk nekā parasti. Vieglāk būs izdarīt pat tās lietas, kas parasti prasījušas diezgan lielu piepūli. Ja tu maini darba vietu, ir lielas izredzes, ka tieši jaunajā vietā būsi, tā teikt, kā punktiņš uz i! nevajag veikt sasteigtas izmaiņas savā dzīvē, taču ja esi plānojis kādas pārmaiņas – no tām nevajadzētu atteikties.

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Aprīļa laikā, iespējams, piedzīvosi kādu svarīgu notikumu, kas būs saistīts ar vīrieti tavā ģimenē – dzimšanas diena, vārda diena, pensionēšanās vai cits svarīgs pasākums. Iespējams, uzzināsi vai pat apmeklēsi kāzas, kas saistītas ar cilvēku no tava draugu vai ģimenes loka. Šomēnes var gadīties, ka saņemsi naudu, uz ko tev nav bijušas pat nekādas cerības – iespējams, tas būs saistīts ar mantojumu vai vecāka gada gājuma radiniekiem. Kopumā tomēr finansiālā spriedze aprīlī būs lielāka. Dažādi svarīgi maksājumi var izraisīt konfliktus, sūdzību rašanos, strīdus utt. Vēžiem, kuriem šobrīd nav attiecību, var gadīties interesantas lietas un notikumi ceļojuma laikā, iespējams, tieši tajā mirklī iepazīsies ar savu romantisko partneri. Šomēnes nāksies pievērst pastiprinātu uzmanību, izrādīt rūpes vai nodoties aprūpei, kas saistīta ar bērnu, veselību vai kādām nopietnām pārmaiņām tavā dzīvē. Taču tas nebūs nekas tāds, kas radīs paniku tavās sajūtās, iespējams – gluži pretēji. Iespējama attīstība dažādās sev svarīgās jomās, ja vien neaizmirsīsi, ka pie lietām ir arī jāpiestrādā, nevis tikai jāgaida rezultāti bezdarbībā. Var gadīties, ka pēc piedzīvotām problēmām, bažām un satraukumiem, šomēnes beidzot pasaulē ieradīsies tevis paša vai tev labi zināma cilvēka mazulis. Iespējams, sajutīsies emocionāli sāpināts, jo uztrauksies par kādu neizpildītu solījumu, nepiepildītām cerībām, ko esi devis konkrētai personai.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Aprīlī raisīsies prieks, kas būs saistīts ar meitenes piedzimšanu, dzimšanas dienu vai meitas, mazmeitas, brāļa meitas vai citas radniecīgas sievietes kāzām. Šomēnes var rasties spriedze un konflikti tavā mīlas dzīvē. Vairumā gadījumu tas būs saistīts ar zaudētu uzticību, neizpildītu solījumu vai nenoteiktību partnera mērķos un darbībās. Būs dažādi pasākumi, kas šo mēnesi padarīs par diezgan svarīgu tavā dzīvē. No vienas puses, drīzumā tu varētu sagaidīt labas ziņas saistībā ar savām finansēm – naudas saņemšanu, dokumentu sagatavošanu, līguma parakstīšanu vai līdzīgām lietām. No otras puses, būs problēmas, kas saistītas ar naudu, jo var gadīties, ka pēkšņi saņemsi lielāku komunālo pakalpojumu rēķinu vai gadīsies nepamatoti daudz naudas izdot par lietām, kas dēvējamas par salīdzinošiem sīkumiem. Iespējams, nāksies apmeklēt kādu piemiņas pasākumu, taču tas nebūs saistīts ar kāda cilvēka aiziešanu viņsaulē, drīzāk, būs kāda senatnē dzīvojuša cilvēka pieminēšana/godināšana vai viņa radīto darbu atcerēšanās u.c. līdzīgas lietas. Ticams, ka tu tiksi iesaistīts kādā darījumā saistībā ar īpašumu un ar to saistītām problēmām ar cilvēku ārpus tavas ģimenes. Ja tā – gaidi pēkšņu lēmumu un/vai rīcību, kas šoreiz, diemžēl, nespēlēs tavā labā, vien radīs papildu zaudējumus. Var gadīties, ka tieši šobrīd par sevi atgādinās kaut kas (kāds cilvēks vai notikums) no pagātnes, kas liks tev daudz ko pārdomāt un saprast. Tas būs kas ļoti nopietns, tādēļ nepieciešams visu patiešām labi apsvērt.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šomēnes var rasties bažas par bērnu vai mazbērnu, kurš dzīvo tālu no tevis. Šīs bažas var attiekties uz viņa veselību, personisku vai profesionālu problēmu. Būs arī zināmas bažas par bērnu vai ļoti tuvu radinieku, kurš šobrīd devies ceļojumā. Diemžēl, šajā laikā daudzas lietas radīs bažas un diskomfortu, taču tās vairāk izpaudīsies kā tavas iekšējās domas un sajūtas, nevis kā reāli notikumi tavā dzīvē. Pacenties atrast veidu, kā sevi nomierināt un apspiest šīs sajūtas. Aprīlis nesīs daudz jaunu tikšanos un Jaunavu sievietēm arī iepazīšanās ar vīriešiem. Esi uzmanīgs, jo ne vienmēr aiz skaista smaida slēpjas laba sirds. Mēģini sajust cilvēka patieso dabu pirms esi iekūlies problēmās. Profesionālajā ziņā šis solās būt gana veiksmīgs mēnesis. Tas ne tikai sola ienākumu palielināšanos, bet arī lielāku gandarījumu par savu darbu un padarītā kvalitāti. Dažos gadījumos iespējams stabils un ilglaicīgs algas paaugstinājums, ne tikai vienreizēja prēmija. Būs prieks par kaut ko, kas noticis pagātnē, kaut arī tas, iespējams, reiz sagādājis nepatīkamas situācijas, zaudējumus vau neveiksmes. Tagad tu beidzot spēsi atzīt savu kļūdu un sapratīsi, ka viss notiek tad, kad tam ir jānotiek un ir lietas, ko nav iespējams ietekmēt vai mainīt. Būs kāds svarīgs notikums, kas saistīts ar jaunu sievieti. Iespējams, tās būs kādas ar viņu saistītas personīgas svinības, saderināšanās, kāzas, atgriešanās no ilgākas prombūtnes vai līdzīgas lietas.

 

 

svari_svari_svariSvari

Aprīlis ir laiks, kas varētu stabilizēt tavu finansiālo situāciju, jo būs iespējas palielināt savus ienākumus, labvēlīgi nokārtot kādu finansiāla rakstura problēmu un tamlīdzīgi. Vien jāapzinās, ka tas nenozīmē, ka šomēnes peldēsies naudā. Jaunas Svaru sievietes lielā mērā būs saistītas ar audzināšanu, izglītību un attīstību. Iespējams, ir laiks apmeklēt dažādas izglītības iestādes, centrus, kas saistīti ar bērniem vai tamlīdzīgas lietas. Aprīlis būs labs mēnesis tiem jauniešiem Svariem, kuri pilda testus (tajā skaitā kontroldarbus, eksāmenus utt.) vai piesakās jaunā skolā, darbā vai valsts institūcijā. Pārsteidzoši notikumi var raisīties saistībā ar dzīvesveida maiņu vai izmaiņām tev tuvu cilvēku laulības dzīvē. Aprīlī radīsies jaunas cerības saistībā ar kādu sievieti no tava draugu vai radu loka. Tas varētu būt saistīts ar palīdzību viņai vai no viņas, vai arī ar kādu solījumu, vai personīgiem svētkiem, notikumiem viņas dzīvē. Svaru vīriešiem, iespējams, laimi radīs tas, ka būs iespējams iegūt ko sen kārotu. Dažos gadījumos runa var būt par ko patiesi lielu – mājas, vasarnīcas, dzīvokļa u.c. līdzīgu lietu iegūšana. Svaru sievietēm diezgan maz lietu būs atkarīgas no viņu pašu rīcības. Vajadzētu gaidīt dabisku attīstību savos darbos un saistībās, nevis visiem spēkiem censties kaut ko iegrozīt sev vēlamā gultnē. Svarīgas ziņas saņemsi no kāda drauga, kurš pastāstīs par notikumu savā dzīvē. Iespējams, tas radīs iespēju mainīt dzīvesvietu, darba vietu, uzvarēt tiesas prāvā vai citas līdzīgas un nopietnas lietas.

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Aprīlī varēsi sagaidīt lietas, ko tev sniegs vīrietis, kurš ir vecāks par 35 gadiem. Tās kļūs par tādu kā sava veida pienākumu tev – sākt jaunu projektu, biznesu, veikt izmaiņas ģimenē, lai to uzlabotu. Labvēlīgs mēnesis Skorpionu vīriešiem, kuri vecāki par 35 gadiem – būs iespējas realizēt savus plānus un piepildīt cerības. Ja klausīsies vai iesaistīsies tenkās, intrigās, nepatiesā informācijā, kas saistīta ar tevi vai kādu tev tuvu cilvēku. Aprīlis var tevi iepriecināt ar negaidītu naudu, iespēju uzsākt labāk apmaksātu profesionālās darbības sfēru, darba vietas maiņu un tamlīdzīgi. Tieši tas pats var notikt arī ar tavu partneri, tādējādi arī tu gūsi sev labumu. Var rasties problēmas, grūtības ar sievieti, kura ir vecāka par 35 gadiem un nav tava radiniece – visticamāk, tā būs kāda no attālāku paziņu loka vai profesionālās vides. Iespējams, tu vēlēsies veikt kādu lielu pirkumu vai investēt savā mājoklī, taču visus šāda veida plānus nevajadzētu realizēt vienpersoniski, bet gan apspriesties vispirms ar ģimenes locekļiem. Var gadīties, ka iegādāsies kādu preci vai īpašumu no radinieka. Iespējams, saņemsi sliktas ziņas, kas būs saistītas ar personu vai notikumu valstī, kurā tu dzīvo.

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Aprīlis noteikti varētu kļūt par katalizatoru svarīgiem notikumiem; pa vienam tos būs iespējams izstrādāt/attīstīt visa gada garumā, un tie katrs par sevi sniegs tev veiksmi un atvērs durvis uz jaunām iespējām un pārmaiņām. Var būt sekmīga attīstība tiesas procesam vai rasties jaunas izdevības kādā līdzīgā svarīgā notikumā. Šomēnes varēsi iegūt svarīgu dokumentu, paziņojumu vai priekšlikumu, kas agrāk nebija izdevies. Iespējams, nāksies nedaudz panervozēt, lai iegūtu skaidrību dažās lietās. Iespējams, radīsies problēmas ar kādu jaunu sievieti, kura vēlēsies tavus nopelnus izmantot savā labā, tādējādi pat krāpjoties vai tēlojot muļķi kādā konkrētā situācijā. Ir pienācis laiks pieņemt konkrētu lēmumu par turpmākajām attiecībām ar viņu. Jauniem Strēlnieku vīriešiem šomēnes radīsies lielas cerības saistībā ar panākumiem darbā vai uzņēmējdarbībā, kā arī ar ienākumu palielināšanos kopumā. Būs sajūta, ka gaidāmās pārmaiņas būs tev labvēlīgas. Aprīlī spēsi atrisināt problēmu vai notikumus, kas saistīti ar kustamo vai nekustamo īpašumu. Vajadzētu pabeigt remontu vai uzlabojumus, ko esi iesācis pirms kāda laika. Patīkamu pārsteigumu varētu sagaidīt sieviete, kura ir vecāka par 35 gadiem. Tas noteikti būs notikums ar pozitīvām emocijām. Iespējams, tavā darba vietā uzradīsies jauns cilvēks.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem un saistībām šomēnes būs rūpēties par vecāka gada gājuma radiniekiem, izpildīt viņu vēlmes vai pārņemt kādus pienākumus/tiesības. Jautājumi, kas saistīti ar dzīvojamo platību vai īpašumu šomēnes būs vieni no svarīgākajiem. Var rasties konflikts ar zēnu vai jaunieti, ko izraisīs, galvenokārt, viņa nepacietība, takta izjūtas trūkums, mazā dzīves pieredze un ne visai laba spēja risināt lietas konkrētās situācijās. Tiesa, viss sola beigties labi, ar jaunu dzīves mācības gūšanu. Daļa no taviem plāniem šomēnes būs saistīta ar meitenes piedzimšanu, mazu meiteni vai jaunu sievieti. Iespējams, nāksies domāt un runāt par esošu vai nākotnē plānotu grūtniecību. Necenties šomēnes nevienu nosodīt vai tiesāt, jo tu nekad nezini, kas var gadīties tev pašam, kādā situācijā vari nokļūt kaut nelielas neuzmanības vai kļūdas dēļ. Apjukums vai šaubas var rasties saistībā ar naudu laulībā vai romantiskajās attiecībās. Neesi naivs un neļauj nevienam ar sevi manipulēt, taču nekļūsti arī pārlieku aizdomīgs par visu un visiem, jo tas var krietni kaitēt tev pašam.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Sieviete no tālienes būs faktors svarīgiem notikumiem ar tevi aprīlī. Iespējams, tu apmeklēsi viņu, lai jūs kopā uzsāktu kādas aktivitātes vai iesaistītos kopīgās interesēs. Iespējams, gatavosieties kopīgam ceļojumam. Šis mēnesis būs pārsteigumu un negaidītu notikumu pilns, līdz ar to varēsi uzsākt veiksmīgu attīstību dažādās jomās. Dabiska lietu attīstība tagad parādīs, ka kādam citam arī ir savi plāni, turklāt, iespējams, krietni labāki nekā tev pašlaik. Būs kāds pasākums, kas saistīts ar nošķirtību uz laiku vai šķiršanos tavā, vai tev tuvu draugu ģimenē. Taču te nav runa tikai par laulības vai attiecību pārtraukšanu, par šķiršanos šomēnes var tikt uzskatīta arī iemīļotā dīvāna nomaiņa pret jaunu un tamlīdzīgas lietas. Vat gadīties, ka saņemsi atteikumu darbā vai kādā iestādē, kā rezultātā varbūt pat nāksies atcelt kādu pasākumu.  Var rasties neparedzēti izdevumi vai arī negaidītas ziņas saņemšana, kas liks daudz ko pārdomāt un pārliecināties par dažādām lietām. Iespējams, saņemsi sliktu finansiāla rakstura ziņu saistībā ģimenes locekli vai draugu, kurš dzimis Vērša, Jaunavas, vai Mežāža zīmē. Konflikts var rasties arī ar bērnu vai kādu citu tuvu cilvēku, jo būs radušies strīdīgi vai pilnīgi pretēji viedokļi saistībā ar nākotni. Atceries par kompromisu – tas šajā situācijā palīdzēs rast ļoti labu risinājumu. Būs svarīga tikšanās, kas saistīta ar vīrieti.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Šomēnes, iespējams, nāksies piedzīvot to, ka bērns dodas savā dzīvē, līdz ar to vajadzēs palīdzēt viņam ar pārvākšanos un padomiem. Šomēnes tu būsi ļoti ieinteresēts, lai cīnītos par un aizstāvētu savus mērķus un sapņus. Tev būs īpaša iespēja realizēt kaut ko sen gaidītu, sapņotu. Tas var izraisīt pretrunas vai pat konfliktus ar tev apkārt esošajiem cilvēkiem, taču tu ne visai vēlēsies dzirdēt kāda cita viedokli, jo būsi pārlieku daudz koncentrējies uz savējo. Var rasties svarīgs un īpašs notikums saistībā ar kādu jaunu sievieti, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Jaunām Zivju sievietēm labvēlīgs mēnesis, lai atrisinātu tiesu vai juridiska rakstura jautājumus. Aprīlī būs dažas izmaiņas tavās privātajās attiecībās, īpaši tajās, kas pēdējā laikā radījušas diskomfortu. Tev būs skaidras tavas attiecības un vēlmes saistībā ar cilvēkiem, kuri vēlas gūt no tevis jebkāda veida labumu, tostarp finansiālu. Izdosies atrisināt naudas problēmas, kas saistītas ar atlikto maksājumu vai finanšu dokumentu. Iespējams, saņemsi nejaušu uzmanību no kādas sievietes. Tas ir tikai laika jautājums, lai saprastu, kas slēpjas aiz viņas laipnajiem vārdiem un attieksmi pret tevi. Iespējams, nāksies investēt lielāku naudu kaut kādā lietā, kas saistīta ar tavu mājokli vai aprīkojumu. Finansiālas neveiksmes vai zaudējumi varētu rasties sadarbībā ar cilvēku, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē.

 

Lai tev izdevies un brīnišķīgu notikumu piepildīts šis mēnesis!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. aprīlis
Nākamais rakstsTavs horoskops lieliskai nedēļai: 15.-21. aprīlis