Šādas ziņas nākušas klajā, kad tika atklāts, ka Saseksas hercogs un hercogiene esot atšķirīgās domās  par iespēju pārcelties atpakaļ uz Apvienoto Karalisti, un Harijs mēģinājis ievadīt diskusijas par atgriešanos dzimtenē, vēsta britu mediji.

Kā izrādās, Harijs ir atradis iespēju, kā justies “tuvāk mājām”, bet palikt Amerikā. Tiek ziņots, ka Megana Mārkla ir sašutusi un vīlusies par princi Hariju, jo viņš ļoti vēlas pārcelties uz Ņujorku.

Acīmredzot Saseksas hercogs Ņujorkā “jūtas daudz vairāk kā mājās”, un, padarot pilsētu par pastāvīgajām mājām, viņš tuvinātos Londonai, intervijā laikrakstam “Mirror” pastāstīja avots.

Kāds avots sacīja: “Patiesība ir tāda, ka viņam ļoti pietrūkst Londonas, un atrašanās pilsētā palīdz. Turklāt viņš varētu viegli doties mājās uz garo nedēļas nogali, ja viņi dzīvotu Ņujorkā.”

Tomēr Saseksas hercogiene nav apmierināta ar prinča Harija ideju par pārcelšanos un labprātāk paliktu viņu plašajā Kalifornijas savrupmājā, jo tas viņu notur Holivudas tuvumā.

Avots piebilda: “Megana ir tik laimīga, ka atgriezīsies Kalifornijā, viņa nevar iedomāties aizbraukšanu. Holivuda ir viss Meganai. Meganai nav vēlmes pārcelties, un viņa ir neapmierināta, ka Harijs to apsver.”

Iepriekšējais rakstsOlīveļļa, ledus, ūdens: populāru seriālu aktrišu skaistuma noslēpumi
Nākamais rakstsValsts policija Rīgā, aizturot noziedzīgu grupējumu, uziet milzu narkotiku ražotni