Kā vēsta izdevuma “Kas jauns” 26. marta – 1. aprīļa numurs, dziedātāja Samanta Tīna pirmajā kopīgajā ceļojumā ar vīru Artūru piedzīvojusi apkrāpšanas mēģinājumu. Mēģināts apkrāpt Samantu Tīnu un viņas vīru

Abu galamērķis bija Maroka, kur tuksnesī un Atlantijas okeāna krastā pavadītas vairākas fantastiskas dienas ar kamieļu un zirgu izjādēm. Tur tapuši skaisti kadri arī dziedātājas jaunākajam videoklipam. Tomēr atceļā lidostā gan sagaidījis nepatīkams pārsteigums.

Dodoties reģistrēties lidojumam, pārim paziņots, ka nav samaksāts par lielo bagāžu, kas nav bijusi taisnība. Marokā abi jau ieradušies ar lielo bagāžu, par visu bijis samaksāts, bet te šāds paziņojums. Pārbaudīt apstākļus bijis grūti sliktā interneta dēļ un Samantas vīrs neprotestējis – samaksāsim. Dziedātāja gan nav likusies mierā un noskaidrojusi, ka marokāņiem tā esot ierasta prakse kā iedzīvoties uz lētticīgu tūristu rēķina. Šādi viņi apkrāpj ceļotājus, norāda Samanta, kura pēc atgriešanās Rīgā vērsās aviokompānijā un atguvusi samaksāto naudu.

Plašāk lasiet 26. marta – 1. aprīļa izdevumā “Kas jauns”.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKā top leģendārā torte “Cielaviņa” – svētku galda klasika
Nākamais rakstsJauns pavērsiens gaidāms šovā “Balss maskā”