Klāt pavasara pirmais mēnesis – marts. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, kādus notikumu pavērsienus tas mums ir sagatavojis!

Auns

Zvaigznes norāda, ka šomēnes tu būsi piedzīvojumus alkstošā noskaņojumā, vēlēsies realizēt savus sapņus un ieceres, īpaši privātajā dzīves sfērā. Tomēr – tajā pašā laikā, tevi sagaida arī daži lieliski notikumus karjerā. Nekas nespēs satricināt tavu apņēmību, teju nekas neizsitīs no līdzsvara, taču nepārvērtē savus spēkus, atrodi un samēro laiku gan darbam, gan atpūtai. Tev piemitīs apbrīnojama intuīcija, kāds šķietami virzīs pretī panākumiem. Zvaigznes iezīmē dažas finansiāla rakstura cīņas, esi īpaši uzmanīga šajā sfērā! Tu vari vieglprātīgi izšķērdēt naudu, ja nepievērsīsi vērību – ienākumu un izdevumu balansam.

 

Vērsis

Visticamāk, ka pēdējo pāris mēnešu laikā tev ir nācies tikt galā ar dažām romantiskas dabas vai finansu problēmām. Tu izbaudīji šīs savas dzīves sfēras, taču prati nejaukt profesionālos un romantiskos aspektus. Tagad zvaigznes piedāvā tev iespēju uzlabot tās dzīves sfēras, kuras kādu tev vien zināmu iemeslu dēļ ir palikušas novārtā. Šis ir labs laiks, lai novērtētu savu viedokli un meklētu veidus, kā atrisināt problēmas, lai šie traucējošie, neatrisinātie jautājumi nekavē tevi – virzoties pretī laimīgākai nākotnei.

 

Dvīņi

Visos darbības virzienos, uz ko esi orientēta, zvaigznes šomēnes tev paredz pozitīvu iznākumu. Tev būs palīgi, kuri labprāt atbalstīs dažādās dzīves sfērās, novērtē viņus! Tu un tavs mīļotais cilvēks varat izbaudīt patīkamus mirkļus savu draugu un ģimenes locekļu sabiedrībā. Tāpat labvēlīgais zvaigžņu stāvoklis paredz lieliskas iespējas karjerā. Tu pratīsi pārliecināt citus, spēsi skaidri un mērķtiecīgi formulēt savas idejas visdažādāk noskaņotiem cilvēkiem! Spēsi savienot privātās dzīves nepieciešamību ar mērķiem un ambīcijām profesionālajā darbībā. Zvaigznes vien brīdina, ka tev ir jābūt uzmanīgai, lai nejauc karjeru ar romantiskām attiecībām – visam ir savs laiks un sava vieta.  

 

Vēzis

Tava profesionālā dzīve joprojām ir pilna ar pozitīvu enerģiju un lieliskām iespējām turpināt savu ceļu augšup arvien attīstoties. Tomēr tavs mīļotais cilvēks, visticamāk, joprojām nav apmierināts ar to, kas notiek tavā karjerā. Bažas tavā otrā pusītē var radīt tas, ka tu tērē tik daudz laika koncentrējoties uz kāpšanu pa karjeras kāpnēm – virzoties pretī panākumiem, kas izraisa viņā greizsirdību, vai arī tavs mīļotais saredz tavā darbībā dažādas kļūdas, ko tu dari nepareizi, taču nav viņa spēkos nodot tev šo būtisko informāciju, visticamāk, tu nevēlies ieklausīties. Zvaigznes norāda, ka tev ir jābūt uzmanīgai veicot finansu darījumus interneta vidē. Daudzas lietas šajā mēnesī var emocionālā ziņā maksāt daudz vairāk, nekā tu personīgi, visticamāk, biji gaidījusi.

 

Lauva

Neraugoties uz to, ka tev tik ļoti patīk apgūt jaunas lietas, ceļot un paplašināt savu redzesloku, mēneša vidū tavu uzmanību pilnībā pievērsīs un liks fokusēties – darba jautājumi, kā arī tavi finansiālie un profesionālie mērķi. Zvaigznes tev šomēnes paredzējušas dažas lieliskas iespējas, lai sāktu gūt panākumus šajā virzienā, vai nu uzņemoties līdera lomu, kurā tu, visticamāk, būsi laipna, bet stingra vai atradīsi to veidu, kā runāt ar savu priekšnieku vai augsta profila klientu par savu skatupunktu uz kādu būtisku notikumu un dažādām niansēm tajā no tavas perspektīvas. Būsi priecīga, ka spēsi strādāt pie savas profesionālās izaugsmes, jo, visticamāk, jau labu laiku vēlies pakāpties pa karjeras kāpnēm.

 

Jaunava

Neraugoties uz to, ka kādas finansu vai romantiskā plāna problēmas, kā arī grūtības uzticēties liks šķēršļus vēlmei pēc jautrības un nepiespiestības, tu vēl joprojām būs ļoti pozitīvā noskaņojumā, lai palīdzētu sev sasniegt lielāku romantisko un materiālo drošību, uzlabojot un stabilizējot savu darba un privāto dzīvi. Zvaigznes iezīmē, ka tu šomēnes vēlēsies radīt daudz izteiktāku, lielāku drošības sajūtu. Par spīti tam visam, tev piemīt daudz prasmju, motivācijas un ideju, lai palīdzētu apjaust, kā izveidot tādu dzīvi, kādu vēlies tieši tu! Tici sev!

 

Svari

Zvaigznes – sociālai mijiedarbībai, uzņēmējdarbības saistībām un romantiskajām attiecībām šajā mēnesī nodrošinās pozitīvu segumu. Tu jo īpaši vēlēsies pievērsties šo attiecību stiprināšanai un uzlabošanai. Ja esi no attiecībām brīva, iespējams, ka šomēnes tavu uzmanību piesaistīs vairāki izredzētie, jo meklēsi to īpašo un neatkārtojamo saikni. Ja tev ir pastāvīgas attiecības – pilnībā koncentrēsi savus spēkus uz mīļoto cilvēku. Izbaudīsiet viens otra klātbūtni un nebaidīsieties kopīgi mesties jaunos piedzīvojumos. Ļoti iespējams, ka kāds no taviem sīvākajiem konkurentiem šomēnes  var kļūt par uzticamu sabiedroto.

 

Skorpions

Tu aizvien būsi ļoti produktīva un pozitīva, šis būs laiks, kad realizēt savus finansu, profesionālos, vadības, un auguma formu uzlabojošus mērķus. Tuvojoties šī pavasara pirmā mēneša beigām, partneris var sākt sūdzēties par to, cik daudz tu koncentrējies uz savu karjeru, jo starp jums abiem daudz kas paliek neatrisināts. Neskatoties uz to, ka tavs budžets, visticamāk, vēl joprojām nespēs nosegt izklaidēm un jautrībai paredzētos izdevumus, ko tu labprāt vēlētos izbaudīt, tev būs iespēja radīt dažus šādus patīkamus mirkļus pašai, kā arī zvaigznes piespēlēs kādu jaunu, interesantu projektu, kas daļēji apmierinās tavas vēlmes pēc piedzīvojumiem. Neļauj finansiālajām grūtībām kavēt sevi, radi svētkus un jautrību pati sev un saviem mīļajiem – saviem spēkiem!

 

Strēlnieks

Tu būsi apņēmības pilna daudz ko paveikt savās mājās. Būsi produktīva darbā. Tomēr tu joprojām atradīsi daudz laika, lai koncentrētos uz saviem hobijiem, izklaidēm un jautrību. Zvaigznes norāda, ka tu šomēnes vari atļauties nedaudz atpūsties no šī visa, jo ļoti ticams, ka vēlies apsvērt ideju par kādu ceļojumu. Tas īpaši ieteicams tie šajā mēnesī, jo tev palīdzēs zvaigžņu enerģija.

 

Mežāzis

Šajā mēnesī planētu stāvoklis ir labvēlīgs, lai tu atrisinātu sadzīviskus jautājumus, labiekārtotu mājokli, kā arī risinātu dažādus jautājumus. Noteikti daļu sava laika veltīsi partnerattiecību uzlabošanai, piešķirot attiecībām vairāk mīlestības, piedošanas un/vai miera. Šāds emocionāls līdzsvars noderēs arī komunicējot ar citiem cilvēkiem tavā dzīvē. Tiklīdz tava privātā dzīve šķietami būs labāka un saskanīgāka, tu būsi gatava sākt koncentrēties uz saviem hobijiem, brīvdienām un citā nepiespiestām aktivitātēm.

 

Ūdensvīrs

Šajā mēnesī būsi diezgan sabiedriska, izklaides alkstoša un pārliecinoša par sevi. Lieliski sapratīsies ar draugiem, ģimeni, kolēģiem, sadarbības partneriem un pat saviem konkurentiem. Zvaigznes iezīmē, ka tev ir visas iespējas piedalīties kādā sarunā par ienesīga biznesa uzsākšanu. Tu lieliski spēsi pārstāvēt sevi, atklājot savas prasmes un ambīcijas. Tuvojoties mēneša beigām, tava koncentrēšanās un visa uzmanība tiks pievērsta uz mājās un privāto dzīvi. Mājsaimniecības budžets būs labā stāvoklī, taču kaut kas vai kāds tavā mājoklī būs kaitinošāks nekā jebkad agrāk.

 

Zivis

Tu joprojām būsi apveltīta ar apbrīnojamu veiksmi prasmīgi savienot savas finansiālās un profesionālās darbības. Sāksi apjaust, ka pamazām alksi aizvien aktīvāku iesaistīšanos sabiedriskajā dzīvē. Zvaigznes sola, ka pavasara pirmais mēnesis – marts ir sagādājis lieliskus mirkļus ar draugiem un kolēģiem, kā arī tiem cilvēkiem, kuri piespiedu kārtā vai pēc tava brīva prāta – ir tev līdzās. Šis būs labs laiks, lai dotos iepirkšanās medībās un veiksmīgi risinātu dažādus ar tirdzniecību saistītus jautājumus. Tev būs iespēja beidzot uzsākt ilgi plānoto sarunu, kas, visticamāk, atrisinās daudzus konfliktus un pārpratumus.

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam MARTAM

Lai jums veiksmīgs pirmais pavasara mēnesis!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsPetardes Ukrainas atbalsta pasākuma laikā Daugavpilī šautas, lai “izklaidētos”
Nākamais rakstsLiels paldies! Pazudusī māte un meitiņa ir atrastas