Noskaidro, ko par tavu un partnera mīlestības dzīvi vēsta zvaigznes.

AUNS (21. 03. – 20. 04.)

Mīlestībā tādu vārdu kā Nē! šajā zvaigznājā dzimušie nepieņems; viņi dzīsies pakaļ mīļotajam cilvēkam līdz pasaules galam – un aiz tās, ja vajadzēs. Vislaimīgākā saderība jūtu jomā auniem ir ar pārējām uguns stihijas zīmēm – citiem auniem, lauvām vai strēlniekiem – zīmēm, kuras tāpat kā viņi paši, alkst pēc uzbudinājuma un kaisles. Ja mīlas ugunskurs sāks dzist, negaidi, ka auns vēl uzkavēsies, jo viņam patīk attiecības, kurās kvēlo liesmas, un nekavējas sameklēt mīļāko, kuš ir atkarīgi no auna mīlestības, bet ir neatkarīgs citos veidos. Mīlēt šī zvaigznāja pārstāvi var būt samērā grūti.

 

VĒRSIS (21. 04. – 21.05.)

Drošība un stabilitāte – iemīlējies vērsis paliek iemīlējies. Mīlas dēka un mīlestība jutekliskajiem, ikdienišķajiem šī zvaigznāja pārstāvjiem ir viens un tas pats, un viņi ir ļoti pacietīgi, kamēr pārliecinās vai mīlestība, kuru atraduši, ir īstā. Šajā horoskopa zīmē dzimušais vienmēr būs līdzās – un sagaida no partnera to pašu. Uz vērsi var paļauties, un, kaut arī reizēm otrai pusītei var kļūt mazliet garlaicīgi, tā būs dzīve bez raizēm, esot drošībā, ka šī persona būs ar tevi kopā uz ilgu laiku. Vēršus piesaista ūdens zīmes, sevišķi vēži un zivis, taču bieži par viņu dzīvesbiedriem kļūst skorpioni.

 

DVĪŅI (22. 05. – 21. 06.)

Viņi acīm redzami ir attiecību zīme, taču dvīņi ir arī mainīgā zīme. Nav tā, ka viņš tev nesniegs visu uzmanību, kas tev vajadzīga – viņš vienkārši to nespēj, jo pārāk daudz kas notiek apkārt! Arī dvīņu nepastāvīgums iesaistās spēlē: kāds, kurš iepriekš likās fascinējošs, drīz vien pilnībā nav interesants. Tomēr tas netraucē šī zvaigznāja pārstāvjiem būt ideāliem partneriem: šarmanti, asprātīgi, dāsni un patiesi ieinteresēti mīļotajā, lai gan intereses noturēšana noteikti sagādā viņa otrai pusītei ne mazums pūļu. Citi gaisa stihijas pārstāvji – dvīņi, svari un ūdensvīri vienmēr ir labi partneri šajā zvaigznājā dzimušajiem, jo saprot viens otra bezbēdību.

 

VĒZIS (22. 06.  – 22. 07.)

Neviens, visticamāk, nesūta tik galvu jaucošas īsziņas kā šī zvaigznāja pārstāvis, un, kad jau liekas, ka viņš varētu būt ieinteresēts, vēzis jau ir ielīdis atpakaļ savā alā. Viņš baidās tikt sāpināts un tāpēc neļaus pat nojaust, ka esi kaut kā piesaistījusi viņa uzmanību, savukārt, ja nolems, ka ar tevi kaut kas var sanākt, uzmanies: vēži turas klāt ļoti cieši! Šī zvaigznāja pārstāvji, kuri bērnībā nav izlutināti, pieauguši var likties vēsi un atturīgi, lai gan patiesībā ļoti alkst pēc uzmanības. Viņam piemīt izteiktas bailes sevi atklāt – vēža maigā emocionālā pasaule ir ļoti viegli ievainojama, tādēļ viņš, visticamāk, netuvosies tieši. Viņiem sader ar citām ūdens stihijas zīmēm – vēžiem, skorpioniem un zivīm, jo ir tāda pati izpratne par lietām. Lieliski partneri var būt arī zemes stihijas zīmes – vērši, jaunavas un mežāži. Vērsis attiecībās pieprasa uzticēšanos un ir ļoti piesardzīgs, kādam dāvājot savu sirdi. Divas lietas, kas viņiem vajadzīgas vairāk par visu, ir mīlestība un drošība. Dziļi sirdī viņš no tiesas tic, ka mīlestība liek pasaulei griezties, un, ja tu mīli vēzi, tev patiks atrasties viņam blakus.

 

LAUVA (23. 07. – 23. 08.)

Cēlsirdīgā lauva sagaida cēlsirdību pretī: viņai patīk būt mīlētai un īpaši saista drāma, ko sniedz mīlestība. Šī zvaigznāja pārstāvji ir uzticami, tāpēc attiecību izbeigšana var būt ļoti grūta. Lauva sagaida, ka viņu dievinās, un noteikti nepaliks atbildi parādā. Viņa žēlsirdīgi sniedz saviem lojālajiem pavalstniekiem visu, ko var. Šajā zvaigznājā dzimušie lieliski saprotas ar citām uguns stihijas zīmēm – citām lauvām, strēlniekiem vai auniem, bet lauvu var savaldzināt arī skorpions – viņu kvēlās jūtas vai svaru izsmalcinātība. Tomēr par šo zvaigznāja pārstāvi noteikti der teiciens, ka pretpoli pievelkas – tāpēc harmoniskas attiecības var izveidot arī ar citiem horoskopa pārstāvjiem.

 

JAUNAVA (24. 08. – 23. 09.)

Nevar noliegt to, ka šī zvaigznāja pārstāvis meklē sev ideālu parteri, bet, neskatoties uz to, šajā zvaigznājā dzimušajiem patīk tuvības brīži un tas, ko tie sniedz. Viens no viņu lielākajiem priekiem ir aizliegtais mīlestības auglis. Jaunavai patīk kalpot, viņa darīs visu, ko var, lai parūpētos par sev tuvajiem cilvēkiem. Tā kā šajā zvaigznājā dzimušie mīl kārtību, viņi meklē citas zemes stihijas partnerus – jaunavas, vēršus un mežāžus, bet tas var būt arī skorpions, kurš sniegs pastāvīgas, kvēlas jūtas vai zivis – klusie ūdeņi, kas padara jaunavu laimīgu.

 

SVARI (23.09. – 22.10.)

Svari mīl un tiek mīlēti un dievināti, jo viņi daudz ko dod atpakaļ. Aizvien pārbaudot savu pievilcības spēku, viņi var likties koķeti un vieglprātīgi, bet visu laiku meklē savu īsto otru pusīti. Šajā zvaigznājā dzimušie ir romantiķi un vēlas radīt romantisku atmosfēru, kur skaistums saskan ar viņu jūtām. Gaisa stihijas pārstāji – dvīņi, ūdensvīrs un svari ar savām vieglajām sarunām un ātrajiem prātiem acīm redzami saskan ar šo zvaigznāja pārstāvi. Tāpat lieliskas attiecības var izdoties arī ar pretstatu – auniem. Svari ir stiprāki kopā ar cietiem cilvēkiem, un nav būtiski, vai attiecību centrs ir vai nav viņi paši. Šī zvaigznāja pārstāvis var slēpt savas jūtas, lai radītu līdzsvarotības sajūtu.

 

SKORPIONS (23.10. – 21.11.)

Lai arī šī zvaigznāja pārstāvji var lasīt citu sirdis kā atvērtu grāmatu, viņi reti atklāj savējo. Bet, kad skorpioni to dara, izrāda tik dziļu kaisli, uz kādu nav spējīga neviena cita zvaigznāja zīme. Skorpioni audīs savus mīlas tīklus, piesaistot partnerus ar savu sarežģītību un magnētismu. Tomēr šajā zīmē dzimušie var ātri atkāpties, ja jutīsies attiecībās apdraudēti, pēc tam būs grūti piedabūt viņu atkal atklāties. Nedrīkst ievainot mīlošo skorpionu; viņu atriebei ir gara atmiņa un nežēlīgs dzēliens. Reizēm emocionāls, reizēm untumains, skorpions ilgi apdomā, kuram uzticēties. Mīlas sakariem šajā zvaigznājā dzimušajiem vispiemērotākās ir ūdens stihijas zīmes – vēzis, zivis un citi skorpioni; pārējo zvaigznāju pieeju mīlestībai skorpioni var novērtēt kā pārāk virspusēju.

 

STRĒLNIEKS (22.11. – 21.12.)

Uzticība? Protams! Tikai negaidi, ka tā ilgi turpināsies. Strēlnieki vienmēr atrodas kustībā, un, ja viņi atrod savu īsto mīlestību, var gadīties, ka aiz muguras paliek pielūdzēju bars, veltīgi cenšoties sadzīt šī zvaigznāja pārstāvja pēdas. Mīlestība – prieks! Dēka – degviela! Kaislība – uzbudinājums! Tie, kuri mīlestībā meklē uzticību un tās ilgmūžību, pareizi darītu, ja to meklētu citur, bet, ja vēlies pavadīt interesanti laiku – viņš ir īstais! Strēlnieki ne tikai tiecas pēc aktīvas, interesantas dzīves, viņi grib arī ceļabiedru saviem klejojumiem. Šis nebūs tas cilvēks, kurš tev vajadzīgs, ja vēlies vīt ģimenes ligzdiņu. Vislabāk šajā zvaigznājā dzimušie sapratīsies ar citām uguns stihijas zīmēm – auniem, lauvām un citiem strēlniekiem, ar kuriem attiecības būs gan ugunīgas, gan aizraujošas.

 

MEŽĀZIS (22.12. – 19.01.)

Mežāži savos meklējumos pēc vispasaules atzinības var radīt iespaidu, ka attiecībām viņu dzīvē ir sekundāra nozīme, tomēr, kas būs sapratis viņa neemocionālo humora izjūtu, būs atradis ceļu arī uz šī horoskopa pārstāvja sirdi. Iedziļinoties mežāžu ledainajā atturībā, tu atklāsi viņu mīlestības dziļumu un spēcīgo uzticību. Paturot savas jūtas sirds dzīlēs, mežāži sargā tos, kuri tiem patiesi rūp, un viņi vienmēr būs līdzās, kad dzīve pēkšņi šķitīs pārlieku smaga. Stabilitāte šai zīmei nozīmē vairāk nekā citām, tādēļ, kad viņi nonāk līdz mīlestībai, atbalsts ir svarīgāks par izpriecām, un attiecību ilgstošums – nozīmīgāks par aizraujošu mīlas dēku. Mežāži lieliski sapratīsies ar citām zemes stihijas zīmēm – vērsi, jaunavu un cietiem mežāžiem, savukārt, ūdens stihijas pārstāvji ir tie, ar kuriem var rasties vislabākais kontakts. Gādīgie vēži, kaislīgie skorpioni un līdzjūtīgās zivis var palīdzēt mežāzim augt daudzos veidos.

 

ŪDENSVĪRS (20.01. – 18.02.)

Neatkarīgajiem ūdensvīram vajag partneri, kurš izpratīs viņu brīvību mīlošo dabu, nejutīsies tā dēļ kaut kādā ziņā apdraudēts, pretī dāvājot – brīvību. Kopā ar īsto partneri ūdensvīrs būs nemainīgs un patiess – atceries, šī ir fiksētā zīme, nepakļāvīga izmaiņām pēc tam, kad ūdensvīra iecerētās pārmaiņas ir veiktas, nostiprinātas un pieņemtas par pareizo ceļu. Daži no šī zvaigznāja pārstāvjiem var ziedot savas privātās attiecības, lai sekotu lielākam mērķim, un daži var būt vēsi pat vislabākajās saistībās. Viņi cenšas atrast labāko cilvēcē kopumā un reizēm procesa laikā pazaudē no redzesloka konkrētu cilvēku. Gaisa zīmes – dvīņi, svari, citi ūdensvīri – labi sapratīsies ar šo horoskopa zīmi, bet pievērs uzmanību arī tam, ka gaiss var barot uguni – ūdensvīra inovācijas spējas var būt tieši tas, kas aunam vai strēlniekam vajadzīgs veselīgām pārmaiņām.

 

ZIVIS (19.02. – 20.03.)

Laipnās, jutīgās zivis vairāk skatās uz dvēseli, būtību, nevis fizisko ķermeni. Šī zvaigznāja pārstāvji patiesi meklē dvēseles radiniekus, visdziļāko mīlestību, kāda iespējama, un tādēļ bieži ir sarūgtinātas, kad cilvēki neatbilst viņu ideāliem. Iemīlējušās zivis sev un saviem mīļotajiem cilvēkiem var radīt valdzinošu vidi mīlestībai, norobežotu no pārējās pasaules. Viņas jūt un prot šīs jūtas arī izrādīt – tu vienmēr zināsi vai esi šī zvaigznāja pārstāvja uzmanības centrā. Zivis labi saprotas ar citām ūdens stihijas zīmēm – vēžiem, skorpioniem un citām zivīm. Bet šī ir zīme, kuras empātija var sasniegt jo plašus mērogus. Gaisa stihijas pārstāvji – dvīņi, svari un ūdensvīrs var pamest zivis peldam viņiem pa pēdām – vai arī pacelt viņas jaunos zināšanu augstumos. Šī zvaigznāja pārstāvji var labi saprasties ar gādīgajām zemes zīmēm, viņu praktiskums var palīdzēt cīņā ar viņu spēcīgajām fantāzijām. Šajā horoskopā dzimušajiem ir jāuzmanās no tiem, kuri cenšas viņus izmantot, jo zivis viegli uzticas un ir pārāk viegli ievainojamas. Viņas var aizkustināt jebkurš bēdu stāsts, un, kā jau sapņotājas, zivis var tikt viegli iesaistītas arī citu nereālajos sapņos. Nereti šajā zīmē dzimušajiem ir nosliece uz atkarībām, vai tas būtu ēdiens, alkohols vai kādas citas atkarību izraisošas vielas, kā arī neīstie cilvēki.  

 

Lai jums izdodas saskanīgas attiecības!

Iepriekšējais raksts7 lietas, kurām nevajadzētu taupīt naudu
Nākamais raksts6 sieviešu tipi, ar kuriem vēlētos tikties gandrīz ikviens vīrietis