Lūk, atklājam sešus faktus par mīlas priekiem – palūko! Vai tu zināji šīs patiesības? Mīti un patiesības par mīlas priekiem

Mīts #1: Orālais sekss ir drošs sekss.
Patiesība: Orālais sekss ir drošāks, ja izvēlaties iesaistīties seksuālās aktivitātēs, taču seksuāli transmisīvās infekcijas joprojām var tikt pārnestas ar orālo seksu, jo notiek ķermeņa šķidrumu apmaiņa.

Mīts Nr. 2: Jūs varat noteikt, vai kādam ir seksuāli transmisīva infekcija.
Patiesība: tā ir taisnība, ka kādam var būt seksuāli transmisīvās infekcijas simptomi, bet ne vienmēr. Vienīgais veids, kā uzzināt, ka viņiem ir seksuāli transmisīva infekcija, ir veikt pārbaudi.

Mīts #3: Prezervatīvi nozīmē drošu seksu.
Patiesība: prezervatīvu lietošana seksa laikā patiešām pasargās jūs no seksuāli transmisīvām infekcijām un pasargās no grūtniecības iestāšanās, bet tikai tad, ja tos lietosit pareizi. Grūtniecība vai seksuāli transmisīva infekcija var iestāties arī tad, ja prezervatīvs saplīst dzimumakta laikā. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo prezervatīvu un pareizi to lietot.

Mīts #4: tikai MSM (vīrieši, kuriem ir sekss ar vīriešiem) var iegūt HIV.
Patiesība: Ikviens, kurš ir seksuāli aktīvs, var iegūt HIV vai seksuāli transmisīvo infekciju neatkarīgi no seksuālās orientācijas.

Mīts #5: Pārtrauktais dzimumakts ir drošs. 
Patiesība: vīrieši izdala ķermeņa šķidrumus pirms ejakulācijas fāzes, un sievietes arī rada maksts šķidrumus uzbudinājuma laikā, un ķermeņa šķidrumu apmaiņa var izraisīt grūtniecību un/vai seksuāli transmisīvās infekcijas pat tad, ja pirms ejakulācijas akts tiek pārtraukts.

6. mīts: HIV var pārnēsāt ar jebkādiem ķermeņa šķidrumiem.
Patiesība: HIV tiek pārnests caur četriem ķermeņa šķidrumiem, kas ir sperma, asinis, mātes piens, maksts izdalījumi, un tas netiek pārnests ar citiem ķermeņa šķidrumiem, piemēram, urīnu, siekalām, asarām utt.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsKrasas pārmaiņas notikušas “X Faktora” uzvarētājas dzīvē
Nākamais rakstsLiene Ušakova attiecību laikā izklaidējas ar citu vīrieti – viņš nespēj novērsties