Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 30. marta plkst. 06.30 līdz 31. marta plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Šonakt plkst. 01.04 saņemts izsaukums uz Kuldīgas novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, tika  konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu dzīvojamā māja, turklāt ēkas jumts jau bija iebrucis. Veicot dzēšanas darbus, ugunsdzēsēji glābēji ēkā atrada divus bojāgājušus cilvēkus, kas tika nodots Valsts policijas darbiniekiem. Plkst. 02.49 ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšana.

Šorīt plkst. 07.23 tika saņemts izsaukums Rīgā, kur dega vieglās automašīnas motora nodalījums 2m2 platībā. Notikumā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 07.57 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi konteineros, sadzīves mantas, neapsaimniekota ēka, vasarnīca, dzīvojamā māja, riepas, trīs gadījumos vieglās automašīnas, divos gadījumos sodrēji dzīvojamo māju dūmvados, savukārt četros gadījumos tika dzēsti kūlas ugunsgrēki.

Vakar Madonas novadā no Liezēres ezera tika izcels ledū ielūzis bojāgājis cilvēks un nodots Valsts policijas darbiniekiem. Šogad kopumā no ūdenstilpēm izcelti 13 bojāgājuši cilvēki.

Iepriekšējais rakstsBezvēsts pazudušais Raitis gājis bojā
Nākamais rakstsŠausmīgi notikumi risinājušies Tērvetē – konflikta laikā ar jaunieti talkā ņem cirvi