Pagājušās nedēļas beigās tika aizturētas divas personas, par 16.aprīlī veikto laupīšanu Dagdas novadā. Personām ir piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība. Izmeklēšana turpinās.

16.Aprīlī Valsts policija saņēma informāciju par iespējamu laupīšanu Dagdas novadā.  Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka pulksten 02:37 divas personas uzlauza kādas 1950.gadā dzimušas sievietes dzīvesvietas durvis un iekļuva mājās. Piedraudot ar metālā stieni, iebrucēji no sievietes nolaupīja vairākus simtus eiro.

Pagājušonedēļ, 17. un 18. aprīlī tika aizturētas abas aizdomās turamās personas – 1982. un 1987.gadā dzimuši vīrieši, kuri jau iepriekš bija nonākuši policijas redzes lokā un sodīti saistībā ar analoģiskiem noziedzīgiem nodarījumiem. Pašlaik likumsargi turpina izmeklēšanu, un tiek skaidrota vīriešu saistība ar minētajiem noziegumiem.

Saistībā ar šiem notikumiem uzsākts kriminālprocess pēc KL 176.panta 2.daļas. Atgādinām, ka pēc Krimināllikuma 176.panta 2.daļas, par laupīšanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, vai ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa laupīšanu — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pamanot aizdomīgas personas un automašīnas, kurās iekšā esošās personas, iespējams, novēro mājokļus, Valsts policija aicina nekavējoties ziņot likumsargiem pa tālruņa numuru 110.

Iepriekšējais rakstsReiniks, Koha un Briedis vienā video kopā ar pasaules zvaigznēm

Nākamais rakstsAutovadītāji turpmāk nevarēs atteikties no pūšanas alkometrā