Kā savā 24.-30. novembra numurā vēstīja izdevums “Privātā dzīve”,  pēc 10 gadiem izjukusi Latvijā populāro mūziķu Kristapa (46) un Gintas (33) Krievkalnu laulība. Pēc pusgada intervijā izdevuma “Kas jauns” 27. aprīļa – 10. maija numuram Ginta atzīst – pandēmijas gada laikā atvadījusies gan no vīra, gan skatuves.

Pirms pusgada viņa atzina, ka šķiršanās faktam nav viena konkrēta iemesla, bet, laikam ejot, katrs mainījies un attālinājies viens no otra. Ginta toreiz sacīja , ka nekādas drāmas nav, tu vienkārši saproti, ka ne tu, ne otrs vairs nav tāds, kā pirms 10 gadiem. Abi kopā pavadījuši 12 gadus, attiecības allaž bijušas cieņpilnas un Ginta cerēja, ka tādas tās būs arī turpmāk. Kad abi iepazinās, viņai bija tikai 20 gadu, Kristaps ir 13 gadus vecāks. 

Nu īntervijā izdevumam “Kas jauns” viņa atklāj, ka darbojas pilnīgi citā sfērā – būšanu uz skatuves nomainījusi pret attālinātu darbu personāla atlases kompānijā, turklāt aktīvi mācoties vācu valodu, lai gan pašlaik ar klientiem komunicē angliski. Viņas darbības lauks esot Vācija, Šveice un Austrija. Tiesa, viņa neizslēdz iespēju pēc pandēmijas atgriezties uz skatuves – tad, kad iespējas “pašas atnāks”.

Laulība ar Kristapu oficiāli nav šķirta – pašreiz neesot tādas nepieciešamības. Pirmais grūtais solis bijis fiziska šķiršanās un kopdzīves pārtraukšana. Kad tas viss norims, tad pāris varbūt būs gatavs nākamajam solim. Ginta atzīst, ka abi nekad nav bijuši tādi, kas kašķējas un plēšas, bet ar pašreizējo pieredzi šķiet – labāk būtu to darījuši. Kad cilvēks ir ļoti aizņemts ar darbu un bērniem, atsvešināšanās notiek nemanāmi. Bez kādiem konfliktiem vai krāpšanas, bet pēkšņi pienāk diena, kad pāris vairs nesaprot, ko otrs saka.

Par laimi, esot bijis tikai īss brīdis, kad pāris nespējis normāli komunicēt. Tagad viss notiek bez naida, pilnīgi normāli. Abi vēlas nodrošināt bērniem veselīgu vidi. Meitas tiekas ar tēti un padzīvo arī pie viņa, kad ir tāda iespēja. Par atpakaļceļu Ginta saka – šādiem lēmumiem kā šķiršanās briest ilgi, bet, kad nobriest, tad pie tā arī turas. Tagad abi ne par ko nestrīdas un satiek pat labāk kā pirms kopdzīves pārtraukšanas.

Plašu interviju ar Gintu Krievkalni lasiet izdevuma “Kas jauns” 27. aprīļa – 10. maija numurā!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ginta Krievkalna (@ginta.krievkalna)

Iepriekšējais rakstsTraģiskas ziņas saņemtas no Jūrmalas
Nākamais rakstsDiemžēl Rīgā pazudušais Rolands atrasts miris