Pēc vējainas un nokrišņiem bagātas nedēļas pirmās puses sekos nedēļas izskaņa ar mierīgākiem laika apstākļiem – bez būtiskiem nokrišņiem, pierims arī vējš. Nedēļas izskaņā Latvijā atkal sāks ieplūst vēsāka gaisa masa, līdz ar to temperatūra pakāpeniski pazemināsies un atgriezīsies sals. Šī brīža prognozes gan liecina, ka sals nebūs noturīgs, jo darba nedēļas sākumā lielākajā teritorijas daļā termometra stabiņš pieturēsies virs 0° atzīmes, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Piektdien gaidāms mākoņains laiks, dienā valsts rietumu daļā vietām debesis skaidrosies. Vietām, galvenokārt teritorijas austrumu daļā, būs neliels sniegs, kā arī slapjš sniegs. Naktī un dienā termometra stabiņš pieturēsies pie  +1…-4° atzīmes, līdz ar to ceļi apledos un būs slideni, tādēļ satiksmes dalībniekiem jābūt īpaši uzmanīgiem!

Brīvdienās atmosfēras spiediens paaugstināsies – nokrišņi mitēsies un vējš pakāpeniski pierims. Gaisa temperatūra atkal nedaudz pazemināsies un lielākajā valsts daļā tā būs negatīva, pārsvarā 0…-5° robežās, vienīgi naktī uz svētdienu valsts austrumos termometra stabiņš varētu noslīdēt līdz pat -10° atzīmei.

Jaunnedēļ sākumā būs sauss laiks, gaisa temperatūra no dienas uz dienu būs mainīga. No trešdienas gaidāms, ka, straujāk mainoties atmosfēras spiedienam, atkal pastiprināsies vējš un valsts teritorijā būs gaidāmi nokrišņi.

Iepriekšējais rakstsPolicija aicina cilvēkus nesūtīt kailfoto
Nākamais rakstsJūrmalā atklāta vēl viena slepkavība, ko pastrādājis nepilngadīgais