Šajā nedēļā mēs pavadīsim novembri un sveicināsim ziemas pirmo mēnesi – decembri. Tas nekas, ka laiks aiz loga kļūst arvien drūmāks un satumst ātrāk, jo tevi šajās dienās sagaida lieliski notikumi. Kādi? Nāc un uzzini!

 

Auns

Šonedēļ šajā zvaigznājā dzimušās sievietes var apsvērt savus lēmumus vai rīcību, kas saistīti ar kādu ģimenes vīrieti: dēlu, mazdēlu, brāli vai vīra brāli. Šī būs nedēļa, kad tev būs nepieciešams rūpēties vai darīt kaut ko, kas ir saistīts ar taviem vecākiem vai viņu īpašumu. Savukārt šīs horoskopa zīmes stiprā dzimuma pārstāvjiem nāksies plānot savu budžetu, jo, visticamāk, drīzumā sagaidāmas izmaksas, kas saistītas ar meitu, mazmeitu, draudzeni vai sievu. Ļoti ticams, ka Auni dosies ceļā, lai apmeklētu kādu personu vai savās mājās nāksies uzņemt viesi no citas valsts. Turpmākajās dienās iespējami konflikti par nekustamo īpašumu vai kādu vērtīgu objektu, kas ir kaut kādā veidā saistīts ar personu no tavas ģimenes vai kaimiņu loka. Šonedēļ zvaigznes mudina izvairīties no nesaprātīgiem vai pārsteidzīgiem pirkumiem, kā arī lēmumiem. Centies uz lietām, kas notiek ap tevi – skatīties reālāk. Līdzīgi uzlūko arī savas un apkārt esošo cilvēku spējas un jebkurus centienus. Izvairies no šķietami mānīgiem, pārāk viegliem un saldiem solījumiem vai vismaz centies nepaļauties vienīgi uz tiem. Īpaša uzmanība būs jāpievērš personīgajām attiecībām, kurās šajās  dienās iespējami pārpratumi vai nesaskaņas. Negaidītas problēmas vari piemeklēt arī no kāda cilvēka puses, kuru tu uzskatīji par savu draugu. Tas tevi var patiesi satraukt, pārsteigt vai pat iedzīt grūtsirdībā.

 

Vērsis 

Šonedēļ tev tiks dota iespēja realizēt seno sapni vai kādu vēlēšanos, taču rēķinies, ka šobrīd tavas prioritātes ir mainījušās. Kas paredz, ka prieks par šīs lietas īstenošanu vairs nedos tās emocijas, salīdzinot ar tām, kas būtu iespējamas, ja tas patiesi būtu īstenojies pirms kāda laika. Tas, visticamāk, tāpēc, ka laimei tev šobrīd ir pavisam cita nozīme un definīcija, ne tāda, kā pavisam nesen. Visticamāk, tas ir saistīts ar tavu mīlas dzīvi. Attiecības tavā ģimenē šonedēļ tiks pamatīgi testētas, tas īpaši attiecas uz komunikāciju ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Ļoti iespējams, ka tev izdosies atklāt kādus slepenus, nepatiesus nodomus un rīcību, liekulīgus solījumus vai mēģinājumu radīt intrigas. Zvaigznes uzsver, lai paturi ģimenes noslēpumus pie sevis, nepadari tos publiskus. Šajās dienās iespējami jauni kontakti ar kādu personu no tālienes. Tas var būt kāds, kurš ir vai reiz bijis daļa no tavas ģimenes. Šis būs labvēlīgs laiks jaunām romantiskām tikšanām vai mīlestībai ar personu no citas valsts vai sociālās sfēras. Tev patiesu prieku var sniegt tikšanās ar draugiem vai cilvēkiem, kuri tev ir svarīgi.

 

 

Dvīņi

Planētu stāvoklis norāda, ka kopumā šī nedēļa tev būs labvēlīga un veiksmīga, kas attieksies uz daudziem veidiem un tavas dzīves sfērām. Dažus notikumu pavērsienus tu būsi gaidījis, taču citi vēl prasīs pamatīgu piepūli. Taču tavos spēkos būs to atkal pavērst labvēlīgā virzienā. Izmanto lielāko daļu šīs nedēļas laika progresam un profesionālo vai uzņēmējdarbības plānu un ideju īstenošanai.  Zvaigznes tev paredz jaunu kontaktu dibināšanu, ieteikumu un palīdzības saņemšanu no nozīmīgiem un noderīgiem cilvēkiem. Vari gūt panākumus darbā, kas var sniegt papildus ienākumus. Tāpat turpmākajās dienās vari sagaidīt interesantus kontaktus ar cilvēkiem, kuri dzīvo citā valstī. Ir iespējams attīstīt kādu jaunu, noderīgu pazīšanos ar šo personu. Nepatikšanas var rasties saistībā ar kādu tavas ģimenes vīrieti vai kaimiņu. Šajā zvaigznājā dzimušajām sievietēm šonedēļ būs lielāka nepieciešamība pēc mīlestības un maiguma. Savukārt vīrieši Dvīņi saņems ziņu vai priekšlikumu attiecībā uz darbu vai biznesu. Šī būs nedēļa, kurā tev būs iespēja gūt labus ienākumus no saviem darbiem.

 

 

Vēzis

Šonedēļ tu varēsi būt ieguvējs no kādā vīrieša darbības. Būs iespējams saņemt palīdzību, konsultācijas, aizsardzību, priekšlikumu un cita veida noderīgu informāciju no cilvēka, kuru tu labi pazīsti, uz kuru tu vari paļauties. Tas tāpēc, ka uzskati, ka viņa izteicieni un idejas ir pareizas. Jaunā nedēļa nesīs īpašus, piedzīvojumiem pārpilnus brīžus šajā zvaigznājā dzimušajiem vīrieši virs 35 gadu vecuma. Tas var būt pagrieziena punkts, lai tu spētu sasniegt panākumus savā dzīvē. Neskatoties uz lielām cerībām, ko esi licis uz kāda konkrēta plāna īstenošanu, darbību vai vēlēšanos, šonedēļ to visu var apdraudēt kādas citas personas visai pesimistiskais noskaņojums. Ļoti ticams, ka vēlēsies atceltu kādu pasākumu vai alksi ieguldīt savu enerģiju un resursus kaut kur pavisam citur. Mīlestība, bēdas un pārpratumi. Ķīviņi par sīkumiem, egoisms no partnera puses – to visu tu vari piedzīvot šajās dienās! Pacietības vai tolerances trūkums var apdraudēt kādas nopietnas saistības. Ja samierināšanās netiks panākta, tad tas var izraisīt pārejošu vai pat ilgstošu jūsu attiecību pārtraukšanu. Vīriešiem Vēži ir  jāsāk vai jāattīsta pārmaiņas savā dzīvē. Gados jauniem šī zvaigznāja pārstāvjiem iespējama tikšanās, kas nesīs patiesu laimi, ko tu  nedrīksti ignorēt. Sievietes Vēži var sagaidīt kaut ko labu, kas saistīts ar ceļošanu vai cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Tāpat šī būs lieliska nedēļā jaunām tikšanām. 

 

 

Lauva

Tev priekšā ir nozīmīga nedēļa, kas noteiks visu turpmāko gadu! Šajās dienās tevi sagaida kāds svarīgs notikums vai kopā sanākšana, kas saistīta ar meiteni vai jaunu sievieti no tavas ģimenes. Ļoti iespējams, ka saņemsi ziņu par meitenītes piedzimšanu vai kādu informāciju par nākotnes grūtniecību tavā ģimenē. Tevi pavadīs veiksme, kā arī spēsi sagaidīt īsto iespēju, lai realizētu un izpildītu kādu vēlmi vai plānu, kas lielā mērā notiks pateicoties draudzīgām attiecībām ar citiem cilvēkiem. Ir iespējams šonedēļ sagaidīt svarīgu randiņu ar cilvēku, par kuru esi sen sapņojis – dvēseles radinieku, nākamo intīmās dzīves partneri  vai pat dzīvesbiedru. Planētas norāda, lai šonedēļ piesargies no krāpšanas, manipulācijām vai iecerēm, ko attīstījuši cilvēki no tavu kaimiņu vai kolēģu vides. Tas, ko tu zaudēsi pateicoties šīm darbībām, visticamāk, vairs nebūs atgūstams vai labojams. Šajā zvaigznājā dzimušie vīrieši var saņemt negaidītu dāvanu vai naudu. Sievietes Lauvas sagaida daudzi ģimenes notikumi, svinības un kopā sanākšanas.

 

 

Jaunava

Šonedēļ vari sagaidīt dažādu pasākumu attīstību, kas būs turpinājums tavām iepriekšējo nedēļu darbībām. Šīs ir labvēlīgas dienas ceļošanai, it īpaši, ja plāno doties visai tālu. Tāpat paredzamas iepriecinošas ziņas vai telefona zvans, kas būs svarīgs nākotnes plānu realizēšanai. Pārsteigumus var sarūpēt kāds tavas ģimenē stiprā dzimuma pārstāvis. Šonedēļ šajā zvaigznājā dzimušie vīrieši var saņemt ziņu, kas saistīta ar izglītības vai profesionālās attīstības jautājumiem. Vari rast jaunu iespēju, kā sasniegt interesantu attiecību plānu ar cilvēkiem no kādas citas valsts.  Mīlestība un romantiskas emocijas piepildīs tavu mājokli, kas sniegs pietiekami daudz iemeslu pārdomām par jūsu attiecību patieso kvalitāti. Tomēr ne visām Jaunavām saistībās klāsies tik gludi. Diemžēl daži piedzīvos nopietnas problēmas tieši tāpēc, ka neizjūt pareizās emocijas šajās saistībās. Ļoti ticams, ka apzināsies, ka esat izsmēluši tās. Jaunām šī zvaigznāja sievietēm nav lielu cerību uz algas pielikumu vai finansiālajiem panākumus šonedēļ. Rīkojies gudri un esi pēc iespējas vienkāršāks.

 

 

Svari

Šonedēļ vari apsvērt kādu labu iespēju, kā rast papildus vai pagaidu darba pienākumus. Šajā zvaigznājā dzimušās sievietes gaidīs dabisku attīstību dažiem savas dzīves notikumiem. Savukārt vīriešiem būs jāuzņemas atbildība vai saistības attiecībā uz saviem bērniem. Turpmākajās dienās vari saņemt kādu priecīgu ziņu, tālruņa zvanu, vēstuli vai pat iegādāties zemes gabalu netālu vai visai attāli no savas dzīves vietas. Tāpat vari saņemt kādu piedāvājumu vai ielūgumu, no kā būs grūti atteikties. Ja tev būs nepieciešams doties ceļojumā, kas saistīts ar uzņēmējdarbību, ar kāda konkrēta mērķa realizēšanu, tā laikā vari sadusmot kādu vai kāds cits raisīs šādas emocijas tevī. Tas radīs zināmu spriedzi, taču tā būs īslaicīga. Jebkādas likstas, ko šajās dienās piedzīvosi, nekaitēs uzdevumam, ko būsi nolēmis realizēt. Šonedēļ vari pārtraukt sadarbību vai sabojāt attiecības ar kādu stiprā dzimuma kolēģi, priekšnieku vai biznesa partneri. Izmaiņas darbā ietekmēs tavas darbības, pienākumu izpildes grafiku, atbildības sajūtu un komunikāciju ar klientiem un citiem nozīmīgiem cilvēkiem. Svarīga saruna ģimenes lolā, lēmums par konkrētām pārmaiņām, mājokļa nomaiņa vai pārmaiņas mājās ir īpaši iespējamas turpmāko dienu laikā.

 

 

 

Skorpions

Šīs nedēļas laikā, visticamāk, prātosi kā atcelt savus plānus, kādas saistības vai dotos solījumus, kas saistīti ar jauniem apstākļiem un mērķiem tavā dzīvē. Skorpioniem sievietēm būs daudz uzdevumu un ļoti maz laika to īstenošanai. Savukārt stiprā dzimuma šī zvaigznāja pārstāvjiem planētu stāvoklis būs sarūpējis interesantu vai svarīgu ielūgumu vai priekšlikumu. Šonedēļ izvairies no problēmām ar kādu vīrieti. Pat, ja šīs nepatikšanas būs par kaut ko nenozīmīgu, tās var pārvērsties par tornado, kas var iznīcināt svarīgas tavas dzīves attiecības vai plānus. Vari kļūt apbēdināts, jo tavās mājās iespējamas kādas traumas vai nelaimes. Iespējams, ka pārgalvīga bērna uzvedība var izraisīt kāda tev svarīga vai dārga īpašuma vai kāda cita priekšmeta bojājumus. Tāpat zvaigznes paredz, ka kādas mājsaimniecības vai materiālās sfēras problēmas var rasties tava bērna vai mazbērna miteklī. Īpaši uzmanīgi plāno jebkādus notikumus pirmdien un trešdien, apzinies, ka nekas šajā dzīvē nenotiek nejauši!

 

 

Strēlnieks

Planētu stāvoklis paredz, ka šī nedēļa iezīmēs skaidru robežu starp pēdējo divu mēnešu notikumiem un turpmākā gada norisēm. Iespējams, tas būs iemesls pamatīgai steigai, lai pabeigtu kādus tev svarīgus jautājumus. Šis būs labvēlīgs laiks randiņiem vai  jaunām tikšanām. Jaunas sievietes varēs baudīt panākumus skolā vai darba vietā. Ļoti iespējams, ka tevi sagaida papildus peļņu vai atlīdzība. Zvaigznes uzsver, ka tagad ir piemērots laiks, lai plānotu decembra norises un rīkotos drosmīgi, realizējot savus īpašos mērķus. Šonedēļ iespējams pieredzēt apmulsumu, kas saistīts ar īsāku vai tālāku ceļojumu. Dažiem no šī zvaigznāja pārstāvjiem pastāv iespēja doties ceļā, kas būs saistīts ar ārstniecību, fizioterapiju vai sev mīļa cilvēka veselības aprūpi. Ja tu gaidi naudu no kāda, iespējams, nāksies izjust zināmu spriedzi par šī darījuma realizēšanu. Turpmākajās dienās tevi sagaida apmeklējums vai tikšanās ar cilvēkiem, kuriem ir nopietnas problēmas un nepatikšanas. Ir iespējams, ka nepatīkams notikums atgadīsies kāda no tava drauga, radinieka, kaimiņa vai paziņas dzīvē. Zvaigznes uzsver, lai izvairies no konfliktiem un strīdiem ar cilvēkiem no tavas profesionālās vides. Vairumā gadījumu saņemsi vien emocionālas brūces, ko būs grūti sadziedēt.

 

Mežāzis

Zvaigznes norāda, ka tev priekšā ir labvēlīga nedēļa ceļošanai. Var rasties iespēja jauniem izaicinājumiem, kas saistīti ar citu vietu un zemju apskati, kā arī cilvēkiem, kuri dzīvo tālu prom no tavām mājām. Tu vari gaidīt pārsteigumus šajā sfērā. Novembra beigās planētu stāvoklis uzsver, ka ir nepieciešams reorganizēt savus plānus un cerības. Iespējams, ka radīsies jauni un negaidīti notikumi, apstākļi, kas paredzēs šādu izmaiņu nepieciešamību. Visticamāk, vēl šobrīd neizjutīsi to, ka kāda garām palaista iespēja ietekmē tavu dzīvi, taču pamazām veidosies skaidra vīzija, ka šādas nesenas pagātnes norises nedrīkst atkārtoties. Iespējams, ka tev kļūs pašam sevis žēl, jo kāds nepareizi uztvers tavus nodomus, kā arī sirds var sāpēt par kādu pieļautu muļķīgu kļūdu. Ļoti ticams, ka esi ieklausījies kādas personas kļūdainā padomā vai kādā, kurš patiesībā ir vēlējies šajā situācijā  gūt labumu sev. Cilvēki, ar kuriem tev nesen bijis briesmīgs strīds vai konflikts, šajās dienās var meklēt veidu, kā uzlabot jūsu attiecības. Tāpat šonedēļ tavi personīgās vai profesionālās dzīves kontakti būs avots jaunām idejām, perspektīvām un plāniem. Šajā zvaigznājā dzimušajām sievietēm zvaigznes sniegs iespējas nozīmīgiem pirkumiem. Vari sagaidīt papildus ienākumus vai bonusu no darba, valsts vai bankas. Savukārt šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjiem paredzami nozīmīgi kontakti ar kādu sievieti no citas pilsētas vai valsts. Vari beidzot sagaidīt kāda plāna pabeigšanu vai kāda jauna notikuma uzsākšanu savā dzīvē.

 

 

Ūdensvīrs

Decembra pirmajās dienās tev būs vairāk plānu un ideju diskusijām un ieceru īstenošanai, kas saistīti ar bērniem. Zvaigznes nodrošinās iespēju saprast daudzas lietas, palīdzot tās realizēt atbilstoši tavām vēlmēm un cerībām. Ļoti ticams, ka tieši šajā nedēļā sāksi rakstīt vai izsūtīt Ziemassvētku vai Jaunā gada kartītes un dāvanas, jo īpaši tiem draugiem un radiem, kuri dzīvo tālu prom. Visticamāk, tava uzmanība šonedēļ tiks vērsta uz saziņu ar kādu sievieti, kā arī informāciju un notikumiem, ko grasies apspriest ar viņu. Gaidāma ideju apmaiņa, diskusijas par iespējamu kopīgu uzņēmējdarbību vai darbību sinhronizāciju nākamā gada laikā. Šie notikumi var būt saistīti ar sievieti no tavas ģimenes vai ar kādu dāmu no darba vai biznesa vides. Vari saņemt ziņu par kādu zādzību, neveiksmi vai prestiža zaudējumu kādas tev zināmas sievietes dzīvē. Šī būs labvēlīga nedēļa finansu pasākumiem, pārrunām, naudas saņemšanai vai finansiāla rakstura saistību izbeigšanai. Nelojalitāte, mēģinājumi maldināt vai manipulēt no kādas meitenes vai jauna sievietes puses radīs apjukumu, kas provocēs kļūt stingrākam un neļauties kompromisiem pret šīs personas darbībām un ambīcijām.

 

 

 

Zivis

Šonedēļ tevi sagaida kāda apņemšanās, kas saistīta ar bērniem, visticamāk, kādi notikumi skolā vai personīgajā dzīvē.  Tev būs iespēja satikties ar savas atvases draugiem vai uzzināt kaut ko jaunu par viņiem. Planētu stāvoklis norāda, ka šī būs piemērota nedēļa pirkumiem, kas paredzēti tavām mājām, dāvanām, kā arī  dažādu materiālo saistību nokārtošanai. Šajā zvaigznājā dzimuši vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem var gatavoties pieņemt svarīgu lēmumu jaunajam gadam. Planētu stāvoklis norāda, ka turpmāko dienu laikā iespējamas virtuālas sanāksmes vai kontakti, iepazīšanās ar cilvēkiem, ar kuriem tu gatavojies dibināt kāda veida kontaktus vai pat tikties aci pret aci. Tāpat savstarpēji izdevīgas sarunas vai kopīga rīcība ar kādu no cilvēkiem no tavu tuvāko loka. Vari saņemt ielūgumu tikties vai sanākt kopā ar kādu no draugiem. Planētu stāvoklis iezīmē, ka turpmākajās dienās tev priekšā ir svarīgas sarunas mājās, kas saistītas ar naudu, vispārējiem izdevumiem un turpmākajiem ieguldījumiem. Iespējams, ka pieņemsiet lēmumu vai veiksiet īpašas darbības, kas saistītas ar ģimenes budžetu. Interesanti var attīstīties kāds plānu vai pasākumu, kas saistīts ar tavu mājokli vai kādu īpašumu. Kādas tev tuvas personas rīcība atstās ietekmi uz tavu personīgo dzīvi vai darbu. Tā tas var būt līdz pat šī gada beigām.

 

Lai tev lieliskas turpmākās dienas!            

Iepriekšējais rakstsSinoptiķiem ir pavisam jaunas vēstis par laiku šonedēļ
Nākamais rakstsVai ziema atnākusi uz palikšanu? Stāsta sinoptiķe!