Esi sveicināta, jaunā septembra nedēļa! Šķiet, ka pati daba mūs mudina izbaudīt ik katru šī pirmā rudens mēneša dienu. Ļausimies tam!

 

Auns

Zvaigznes iezīmē, ka turpmākās dienas ir patiešām lielisks brīdis, kad iepauzēt ar dažādiem sliktiem ieradumiem, kas radījuši pamatīgu postījumu kā tavā karjerā, tā privātajā dzīvē. Ir īstais laiks, lai rastu iekšējo mieru un apzinātos, ko tu vēlies no dzīves kopumā. Planētas norāda, ka tavs zvaigznājs pēdējo divu gadu laikā ir piedzīvojis vislielākos likteņa līkločus. Šī iemesla dēļ šajā nedēļā – un pat visā turpmākajā mēnesī, ir īstais moments,  kad atgūt vadības grožus savās rokās un aizsākt aizraujošu, jaunu nodaļu savā dzīvē. Rīkojies tā, lai beidzot apmierinātu visas savas vajadzības un vēlmes. Tāpat zvaigžņu stāvoklis uzsver, ka šajās dienās nav ieteicams kavēt kādas sarunātas tikšanās vai mainīt norunas.

 

 

 

Vērsis 

Visticamāk, ka šajās dienās apjautīsi, ka tas, ko tu vēlies no savas dzīves, ir krasi mainījies. Vari gūt pārliecību, ka vairs nealksti pieņemt otro labāko niansi it visā, tu gribēsi būt līderis, kas darīs tev daudz laba, ievērojami palielinot pašnovērtējumu. Zvaigznes norāda, ka tev ir jāapzinās arī tas, ka pēdējā gada laikā tavā dzīvē ir notikušas lielas pārmaiņas. Visticamāk,  pērn šajā pašā laikā tev nebija  nekā daudz no tā, ar ko vari rīkoties pašlaik. Ir īstais brīdis, kad būt patiesi lepnam ar saviem panākumiem, ar to,  cik tālu ceļu esi pieveicis. Planētas iezīmē, ka šajās dienās tavā ikdienā var parādīties kāds jauns paradums, kas padarīs tevi daudz laimīgāku un pārliecinātāku. Tu šonedēļ vari piedzīvot jaunu un aizraujošu iespēju laiku. Gatavojies, ka turpmākajās dienās būsi visai aizņemts.  

 

 

Dvīņi

Zvaigznes norāda, ka laiks, ko šajās dienās pavadīsi ar vecajiem draugiem, palīdzēs apjaust, kur tu esi bijis pagātnē, kur esi pašlaik un – kur gatavojies doties. Planētas norāda, ka šonedēļ tu nedrīksti atkārtot tenkas, ko izdzirdēsi no kāda. Tev ir jāapzinās, ka ar to nodošanu tālāk, tu atvērsi milzīgu trauku ar dažādiem gružiem un netīrumiem, kas var nonākt nevēlamu cilvēku un nelabvēļu ausīs. Centies visu savu laiku un enerģiju veltīt kādām mācībām un pētniecības jomai. Rūpīgs, sistemātisks darbs šajās dienās var kļūt par galveno ceļu uz panākumiem un laimi.

 

 

Vēzis

Jupiters – savu spēju paplašināšanas planēta – šajās dienās sniegs tev ideju par to, kā uzlabot savu karjeru. Šī būs nedēļa, kad tu galu galā sāksi domāt ārpus ierastajiem rāmjiem un pieņemtajām likuma normām. Zvaigznes iedrošina, lai nebaidies izmēģināt kaut ko jaunu savā profesionālajā darbībā. Pastāv lieliska iespēja, ka tev izdosies panākt, ka gala rezultāts tam būs patiesi iespaidīgs. Ziņa no kādas personas, par kuru biji aizmirsis, var palīdzēt plānot vairākus soļus uz priekšu, saskatot karjeru kā aizraujošu spēli, kas ir pārpilna ar visdažādākajiem izaicinājumiem. Tevi turpmākajās dienās gaida lielas lietas, Vēzi! Vai esi tam gatavs?

 

 

Lauva

Planētu stāvoklis īpaši uzsver, lai šajās dienās pārliecinies, ka neflirtē ar cilvēkiem, kuri nav no attiecībām brīvi. Pretējā gadījumā rēķinies un gatavojies tam, ka iemantosi ne to labāko reputāciju. Tāpat pastāv liela iespējamība, ka šonedēļ kādā veidā aizbiedēsi tos cilvēkus, kuri tev patiesībā ir ļoti piemēroti. Zvaigznes iezīmē, ka pēdējo četru mēnešu laikā tu esi ļoti audzis personīgajā ziņā, tomēr šķiet, ka kaut kas galu galā šonedēļ novirzīs domas no vissvarīgākajām tavas dzīves niansēm. Esi laipns un labvēlīgs pret saviem vistuvākajiem. Ja neklausīsi šim zvaigžņu padomam, ceturtdien ir jābūt gatavam, ka saņemsi visai nepatīkamu pretreakciju. Ja nolem mainīt šo situāciju, meklējiet abām pusēm izdevīgus kompromisus!

 

 

Jaunava

Visticamāk, ka tas, kā tu šonedēļ redzēsi kādus nesenos notikumus, nebūt nav tas pats, kā tos uzlūko citi! Planētas uzsver, ka tev šajās dienās ir jāiemācās paskatīties uz lietām pilnīgi citādāk.  Ja kāds tev cenšas iestāstīt, ka tavs dzīves notikumu trauks ir  nevis pustukšs, bet pa pusei pilns, apdomā to! Ja  tu esi pārliecināts, ka kaut ko nav iespējams atrisināt, nedēļas vidū varēsi nonākt pie skaidra norišu kopskata, kas palīdzēs apzināties – kāpēc to ir iespējams risināt un, kā panākt vēlamo. Zvaigznes mudina ieklausīties savā intuīcijā,  centies rīkoties saskaņā ar to. Lai cik sarežģītas arī neliktos daudzas lietas un notikumi šajā nedēļā, planētas atklāj, ka ir jābūt pārliecinātam, ka  tevi sagaida liela nākotne.

 

 

 

Svari

Ziņas par jaunām iespējām tavā karjerā, padarīs šo nedēļu gan par ļoti satraucošu, gan nervozu laiku. Tāpat zvaigznes norāda, ka šīs ir labvēlīgas dienas, lai uzlabotu attiecības ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem. Ir ieteicams apspriest ar viņiem nākotnes perspektīvas, nonākot pie secinājuma, kas ir vislabākais jums visiem. Kāda līguma vai darījuma noslēgšana šajās dienās var vainagoties ar panākumiem. Galu galā tev var izdoties iegūt pamatīgu un lielu pīrāga gabalu.

 

 

Skorpions

Zvaigznes uzsver, lai šajā nedēļā neļauj greizsirdībai apslāpēt tavas ierastās spriešanas spējas. Tu labi zini un apzinies atšķirību starp faktiem un fikciju, un, ja tu izvēlēsies ticēt kaut kam vienkārši tā iemesla dēļ, lai mudinātu sevi justies labāk, tad pamatīgi riskē, ka nedēļas beigās sajutīsies visai muļķīgi. Attiecības ir labi atjaunot un uzlabot no nedēļas vidus, kad apjautīsi un apzināsies, ko iespējams lūgt un saņemt. Būsi arī daudz pārliecinātāks par  to, kā vari panākt to, ko vēlies.

 

 

Strēlnieks

Zvaigznes norāda, ka tas, ko tu šajās dienās domāsi, galu galā var izrādīties pilnīgi otrādi. Pie vainas var būt tava iztēle, kas nereti gluži pretēji sagroza patiesību ar pieņēmumiem. Mēģini izmantot šo nedēļu, lai plānotu to, ko vēlies sasniegt turpmākā gada laikā. Apdomā, ko tu alksti īstenot, kā vēlies attīstīties. Iekļauj šajā plānā idejas par savām patiesajām alkām un nedari neko tikai tā iemesla dēļ, lai citi justos laimīgi. Neparasti izaicinājumi darbā ļaus tev izveidot jaunus komunikācijas veidus, kas padarīs šo darba nedēļa daudz laimīgāku un saistošāku. Planētas iezīmē, ka šajās dienās iespējama arī kāda jaunu simpātiju rašanās.

 

 

Mežāzis

Zvaigznes šonedēļ mudina censties atrast vairāk laika savai ģimenei, jo ir ļoti daudz lietu un norišu, ar kurām viņi vēlas dalīties ar tevi. Jauni piedāvājumi biznesā nebūs tādi, kādi šķita sākumā. Šī iemesla dēļ mēģini nesasteigt notikuma gaitu, rūpīgi apsver visas nianses, visus par un pret un tikai tad izsaki savas domas. Jauni un aizraujoši draugi var parādīties tavā dzīvē šajā nedēļas nogalē. Šīs personas var sniegt tev iemeslus un pamudinājumus vēlēties atkal ļauties vairāk socializēšanās procesam. Planētu stāvoklis turpmākajās dienās patīkamā veidā sajauks biznesa un izklaides priekus.

 

 

 

Ūdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka esi pelnījis, lai tev klātos labi, taču pašam tam ir jānotic! Ja tu to apzināsies, galu galā varēsi izbaudīt patiesi lielisku un pārsteidzošu turpmāko nedēļu. Tava pašpārliecinātība šajās dienās būs ļoti nozīmīgs elements. Ir pienācis laiks sapurināt sevi, notraukt putekļus no daudzām piemirstām niansēm un apņēmīgi īstenot savā dzīvē visu to,  ko tu vēlies. Planētas uzsver, ka tev noderēs jauni draugi  un paziņas, ja esi plānojis turpmākajā periodā ieviest pamatīgas pārmaiņas savā dzīvē. Ņem no dzīves visu, ko tā dod. Esi gatavs tam, ka tevi sagaida patiesi aizraujoša nākotne!

 

 

Zivis

Zvaigznes uzsver, ka tevi sagaida laba darba nedēļa! Visticamāk, vairs neizjutīsi pretestības, kas vēl nesen kavēja pietuvoties solīti tuvāk taviem mērķiem. Būsi gatvas lūgt to, ko vēlies, un iegūt to. Planētu stāvoklis norāda, ka šī nedēļa ir lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus darījumus vai paplašinātu kādu esošo norišu nianses. Tāpat tev tiek norādīts, ka nedēļas nogalē ir jāsaka viss, ko domā, jo, visticamāk, tavi vistuvākie cilvēki jau sen zina vairāk nekā tu biji domājis. Planētas norāda, ka, iespējams, jau sen esi raidījis signālu par to, ka tava galva ir nedaudz nokārta un tev trūkst pašapziņas un ticības saviem spēkiem. Lūdz citu palīdzību, ja tas ir nepieciešams.

 

Lai veiksmīgas turpmākās septembra dienas!

Iepriekšējais raksts14. septembra laika ziņas – VIDEO
Nākamais rakstsLielas ziņas: Lifetime Office 2021 tikai par 25.61€. Nāc uz Godeal24 Biroja speciālo izpārdošanu!