Teju jau klāt pirmais pavasara mēnesis – marts – un tā pirmā nedēļa! Jauns sākums, jauni notikumu pavērsieni! Uzzini, ko tev paredzējušas zvaigznes! Nedēļas horoskops veiksmei! (26.02-03.03)

 

auns_auns_aunsAuns

Iespējams, ka viss, pēc kā tu šajās dienās ilgosies – lai kāds tev galu galā paskaidro,  kas notiek visapkārt, palīdzot atklāt, kas norisinās arī tevī pašā. Šī ir laba nedēļa, lai atjaunotu saistības. Pārlieks dāsnums un izšķērdība var radīt pamatīgas materiālas grūtības. Ja cilvēki tev visapkārt vēlas darīt to, ko grib viņi, nevis nodarboties ar tām lietām, kas tev šķiet svarīgas – ļauj viņiem šādi rīkoties. Veic piezīmes par to, ko tu vēlies mainīt savā dzīvē, tām lietām, ar ko, visticamāk, ilgstoši esi samierinājusies.

 

 

 

versis_versis_versisVērsis

Daži cilvēki ir neprognozējami un izvairīgi, kas radīs tev nepatikšanas un raizes. Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā vari piedzīvot neparedzētus izdevumus, taču nebaidies – noriskē, tas būs tā vērts! Tikai šādi apzināsies, kādas izmaiņas attieksmē un jaunus iespaidus tavs var veikt! Tavs radošums šobrīd ir sasniedzis savu maksimālo līmeni, ir laiks realizēt idejas un parādīt to visiem. Ja gaidīsi no dzīves šobrīd pārāk daudz, rēķinies, ka samazini savas izredzes gūt panākumus šī brīža situācijā, ar šī brīža ieročiem. Uzticies sev, bet arī neaizmirsi par cieņu. Neuzskati par pašsaprotamu, ka taviem draugiem ir jābūt lojāliem. Kāds no taviem jaunākajiem radiniekiem var izmisīgi meklēt tieši tavu padomu un palīdzību.

 

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Ļauj pagātnei palikt tur, kur ir tās īstā vieta, tikai šādi tu spēsi virzīties uz priekšu! Ja strādāsi pie personīgajiem ieguldījumiem, vari gūt peļņu. Neļauj mīļotajam cilvēkam piespiest tevi pieņemt lēmumu, ko tu vēl, visticamāk, neesi gatava veikt. Neļauj nedēļas vidū savam temperamentam sabojāt visu labo, ko esi sasniegusi šajās dienās. Zvaigznes mudina labāk koncentrēties uz to, ko tu vari darīt, nevis to, kas nav tavos spēkos. Kāda būtiska vienošanās var tikt panākta nedēļas beigās, taču pirms tu paraksties uz kāda papīra vai atbildi apstiprinoši, pārliecinies, ka šis process ir tieši tāds, kādu tu to vēlies, ka tas ietver lietas, kas apmierina tavas personīgās un profesionālās vajadzības. Noteikti pārliecinies, ka darījums ir abpusēji izdevīgs, ka neesi tā, kura no sevis dos vairāk nekā saņems pretī. Tu satikt un ieklausīsies kādā, kuram patīk diskutēt. Atceraties realizēt kādu sen dotu solījumu, mīļotais cilvēks to novērtēs.  

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Psiholoģiska vai politiska rakstura spriedze var nepamest tevi šīs nedēļas sākumā. Jautājumu izskatīšana var kļūt emocionāla, taču tu, visticamāk, spēsi ievirzīt sevi klausīšanās režīmā. Zvaigznes mudina atbildēt vien tad, kad esi nomierinājusies un visas traucējošās emocijas, kas tikai sekmētu nesaskaņu izveidošanos – ir norimušas. Saklausi citu un sevis sacītajā tikai pozitīvo un strādā pie kompromisu meklēšanas, kas var padarīt tevi un apkārtējos daudz laimīgākus. Izskatās, ka tu beidzot būsi izkļuvusi no visai sarežģīta un delikāta perioda. Tava attieksme pret cilvēkiem ap tevi būs piepildīta ar enerģiju un drosmi. Izmanto laiku, lai pārskatītu savu dienas kārtību. Tu vari veikt radikālas izmaiņas attiecībā uz savu mīļoto cilvēku. Uzstājīgas personas labāk šajās dienās turi tālāk prom no sevis.

 

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Šajā nedēļā tu vairāk nekā iepriekš alksi pēc atzinības un novērtējuma, tomēr, lai panāktu saskaņu ar citiem – arī tu pati nedrīksti aizmirst par cieņpilnām attiecībām un izturēšanās manieri pret citiem, jo ātrāk tu to sev atkal atgādināsi, jo lielāku atšķirību izjutīsi. Daži cilvēki šonedēļ atbalstīs tevi, kamēr citi – nogaidīs un skatīsies, kas norisināsies tālāk. Esi pateicīga. Saki skaļi – Jā!, ja kāds ierosina doties naksnīgās izklaidēs. Zvaigznes mudina būt piesardzīgai saskarsmē ar priekšniecību, tie, kuriem pieder vara, šajās dienās uzmanīgi vēros tevi un izmantos katru izdevību, lai, nepieciešamības gadījumā – tavā virzienā raidītu pārmetumu un pretenziju gūzmu. Ceļojums var uzsākt jaunu draudzību, vai pat tā laikā var uzplaukt mīlestības jūtas. Neliela atpūtas deva darīs brīnumus. Lēnām, bet pārliecinoši tu uzsāksi aktīvāku rīcības tempu. Uzticamība būs tas, kas virzīs tevi uz priekšu. Ja nedēļas beigās tomēr piedalīsies kādā sociālā aktivitāte, viss izvērtīsies labāk nekā būsi cerējusi.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Steiga mazinās iecerēto panākumu gūšanu, kāds projekts šī iemesla dēļ var izkūpēt gaisā. Tava intereses par izpriecām, visticamāk, būs saistīta ar alkām pēc romantikas. Tu darīsi visu, lai īstenotu savus pašreizējos sapņus, izmantojot pat vecmodīgākos paņēmienus un nesmādējot smagu darbu. Uzraugi visu notiekošā procesu, vai arī tev būs jāatbild par sekām. Pacietība atmaksāsies un dos tev daudz vairāk, nekā nepārdomāta steiga. Tik ilgi, kamēr tu koncentrēsies uz notiekošā iemeslu, spēsi saglabāt motivāciju un novedīsi visu līdz beigām. Sabiedriskās aktivitātes, kas ietvers visas ģimenes līdzdalību būs īpaši patīkamas. Zvaigznes mudina turpmākajās dienās pretoties nenoteiktībai, skaidri formulē savas domas, sūtījumu, ko vēlies, lai saņem un izprot citi.

 

 

svari_svari_svariSvari

Šajās dienās tev ir jācenšas parūpēties par tiem, kuri nespēj pastāvēt pašai par sevi. Izpriecu brauciens vai draudzīga kopā sanākšana apmierinās tavu vēlmi pēc intelektuāliem stimuliem. Iespējams, ka vēlēsies iesaistīties vairākos sev interesējošus projektos vienlaicīgi, daļā no tiem, iespējams, investēsi arī materiālos līdzekļus. Ļoti ticams, ka pavisam drīz tas attaisnosies. Zvaigznes iezīmē, ka, jo īpaši ceturtdien tev ir jāļaujas straujajam dzīves progresam. Tevi iepriecinās dažādu notikumu plānošanas process un rezultātu apzināšanās. Tevi aizraus un iedvesmos citu panākumi. Šajā dienās novērtē tos, kuriem tu esi ļoti svarīga, jo arī tev pašai taču ir šādas personas, vai ne?

 

 

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Tevi gaida panākumi privātā biznesā. Patiesa jautrība šajās dienās tiks plānota pēc loģikas principiem, nevis emocionālajā fonā. Zvaigznes mudina koncentrēties uz personīgajām lietām nevis prātot par citu rīcības iemesliem. Planētu stāvoklis šobrīd ir īpaši labvēlīgs tavas personīgās dzīves jautājumu risināšanai, šīs jomas stabilizēšanai. Neļauj šādai iespējai izslīdēt caur pirkstiem. Tāpat zvaigznes mudina pārvērtēt savu attieksmi pret citiem. Tu spēj uz ievērojamiem sasniegumiem, tāpēc pārliecinies, ka tava enerģija tiek pareizi sadalīta. Visticamāk, vēlēsies pavadīt laiku mājās, kur kopā ar mīļoto cilvēku ļausies romantiskiem mirkļiem.

 

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks
Ja tu vēlies, lai tavs panākumu kuģis reiz atgrieztos tavā ostā, tev kāds no tiem ir jānosūta plašajā jūrā! Atliec lēmumu pieņemšanu šobrīd, ja jūties izsmelta. Zvaigznes mudina vispirms pārbaudīt un aplūkot savu rīcību un tās motīvus pirms apsūdzēt citus kādās neizdarībās. Velti laiku, lai veiktu tik ļoti nepieciešamās izmaiņas tavās mājās, īpaši tas ir ieteicams šīs nedēļas vidū. Tiklīdz būsi sakustinājusi ledu šajos jautājumos, jutīsies daudz brīvāk un spēsi īstenot kaut ko jaunu. Atlicini laiku juridisku jautājumu atrisināšanai vai finansiālu norēķini veikšanai, zvaigznes šajā nedēļā tam ir labvēlīgas. Nedēļas beigām tev būs pieejama kāda interesanta informācija, ko, visticamāk, iegūsi no visai neierasta avota.

 

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Iespējams, plānosi kādu jauku ceļojumu. Zvaigznes iezīmē, ka tev šajās dienās var nākties tikt galā ar untumainu, kaprīzu un uz strīdiem tendētu kolēģi. Ievērojami palielināsies tavas mākslinieciskās sajūtas, vēlme radoši darboties. Patiesu emocionālu mieru un drošību atradīsi pati sevī, nevis citu cilvēku viedoklī. Zvaigznes brīdina būt īpaši uzmanīgai ar savām vēlmēm šajās dienās. Tev var nākties pielikt daudz lielākas pūles, ja vēlēsies ar kādu nonākt pie kompromisa. Iespējams, ka kāds piedāvājums, kas tev izklausīsies pārāk labs, patiesībā patiešām var būt lieliska izdevība. Nebaidies, bet izmēģini! Atgādini sev par tām lietām, kas tev pieder, nevis tām – ko tikai iztēlojies! Tavs prāts būs tendēts uz mīlestību un romantiku. Palutini sevi un mīļoto cilvēku, ar kaut ko īpašu. Zvaigznes mudina pabeigt vecos projektus, pirms sākt kaut ko jaunu!

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs
Izmanto savu radošumu, lai darbam un dzīvei piešķirtu citu kvalitāti. Citi novērtēs tavu īpašo pieeju lietām un notikumiem. No otras puses – neaizmirsti, ka apstākļi var tik vērsti pret tevi tikpat viegli, kā izmantoti tavā labā. Tu mīli cilvēkus par to, kas viņi patiesībā ir, vēlēsies izpaust un izteikt šo pieķeršanos. Mīlestība un romantika, socializēšanās kombinācijā ar biznesu un prieku, šajā nedēļā būs tevi virzošie un galvenie mērķi. Tev vajadzētu ļaut mīļotajam cilvēkam dzīvot un uzņemties rūpes pašam par savu dzīvi. Daži cilvēki var nebūt gatavi pieņemt tevi tādu, kāda esi, taču tu vari izmantot savu humora izjūtu, lai censtos atrast ar viņiem kopīgu valodu. Zvaigznes norāda, ka kopumā šī nedēļa ir īstais laiks, lai atbrīvotos no visa vecā un sveiktu – jauno!

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Pārskati savas finanses, pirms izlem šajā nedēļā doties iepirkties. Zvaigznes norāda, ka, ja šobrīd esi no attiecībām brīva, labāk izvairies no jebkādu saistību veidošanas, jo šajā brīdī tam nav labvēlīgs laiks. Ļoti ticams, ka tu vēlēsies veikt izmaiņas tajās lietās un tajos cilvēkos, kuri paši to nemaz nevēlas un nealkst. Patiesa, atvērta komunikācija ar citiem dos tev gudrību un nepieciešamo saskaņu. Ja tev ir pastāvīgas attiecības, ielāgo, ka komandas darbs radīs ciešāku saikni starp tevi un partneri. Esi atklāta, liec visas kārtis galdā, ja vēlies, lai tevi nepārprot. Zvaigznes norāda, ka tev šajā nedēļā nevajadzētu atklāt savas jūtas un dalīties ar saviem personīgajiem noslēpumiem, pat ar vistuvākajiem. Ja tev būs daži noslēpumi, tas nebūt nenozīmē, ka necieni vai nemīli viņus.

 

 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Lai tev veiksmīga februāra izskaņa un marta sākums!

Iepriekšējais rakstsJēkabpilī ēkas jau ūdenī, Pļaviņās ledus kalni – VIDEO
Nākamais rakstsVEIKSMĪGAIS MĒNEŠA HOROSKOPS: Marts (2024)