Tava skaistuma un veselības rokasgrāmata šai nedēļai!

 

Uzzini, kura nedēļas diena ir piemērota dažāda veida skaistumkopšanas procedūrām, bet kurā labāk kaut ko neiesākt. Šis kalendārs noderēs teju kā personīgā skaistuma un veselības rokasgrāmata!

 

 

Datums Mēness Darbības
2. novembris (pirmdiena)  Pilns Ļoti piemērots laiks matu griešanai, it īpaši galu apgriešanai. Labs laiks, lai mazulim pirmo reizi apgrieztu matus.Rūpes par ādu, epilācijas, skaistuma procedūras;Piemērots laiks matu mazgāšanai;Piemērota diena svara zaudēšanai un organisma attīrīšanai;Labvēlīgs laiks operācijām un citām medicīniskām procedūrām.
3. novembris (otrdiena)   Dilstošs Piemērota diena svara zaudēšanai un organisma attīrīšanai;Piemērots laiks matu mazgāšanai;Ļoti piemērots laiks matu griešanai, it īpaši galu apgriešanai. Labs laiks, lai mazulim pirmo reizi apgrieztu matus.Rūpes par ādu, epilācijas, skaistuma procedūras;Labvēlīgs laiks operācijām un citām medicīniskām procedūrām.
4. novembris (trešdiena)   Dilstošs Rūpes par ādu, epilācijas, skaistuma procedūras;Labvēlīgs laiks operācijām un citām medicīniskām procedūrām;Ļoti piemērots laiks matu griešanai, it īpaši galu apgriešanai. Labs laiks, lai mazulim pirmo reizi apgrieztu matus;Piemērota diena svara zaudēšanai un organisma attīrīšanai;Piemērots laiks matu mazgāšanai.
5. novembris (ceturtdiena)   Dilstošs Piemērots laiks friziera apmeklējumam – matu griezums ilgāk saglabāsies skaists. Labs laiks, lai liktu ilgviļņus;Piemērota diena svara zaudēšanai un organisma attīrīšanai;Rūpes par ādu, epilācijas, skaistuma procedūras;Labvēlīgs laiks operācijām un citām medicīniskām procedūrām.
6. novembris (piektdiena)  Dilstošs Piemērots laiks friziera apmeklējumam – matu griezums ilgāk saglabāsies skaists. Labs laiks, lai liktu ilgviļņus;Piemērota diena svara zaudēšanai un organisma attīrīšanai;Rūpes par ādu, epilācijas, skaistuma procedūras;Labvēlīgs laiks operācijām un citām medicīniskām procedūrām.
7. novembris (sestdiena)  Dilstošs Piemērota diena svara zaudēšanai un organisma attīrīšanai;Piemērots laiks zobārsta apmeklējumam – procedūras būs vieglākas un rezultāts noturīgāks;Labvēlīgs laiks operācijām un citām medicīniskām procedūrām;Piemērots laiks matu mazgāšanai;Rūpes par ādu, epilācijas, skaistuma procedūras.
8. novembris (svētdiena)  Dilstošs Rūpes par ādu, epilācijas, skaistuma procedūras;Piemērots laiks matu mazgāšanai;Labvēlīgs laiks operācijām un citām medicīniskām procedūrām;Piemērots laiks zobārsta apmeklējumam – procedūras būs vieglākas un rezultāts noturīgāks;Piemērota diena svara zaudēšanai un organisma attīrīšanai.

Iepriekšējais rakstsATKLĀJAM: Kas notiks ar Tavu ķermeni, ja regulāri uzturā lietosi medu?
Nākamais rakstsJelgavas pusē iztērē 6 eiro, bet tiek pie 69 153!