SuperBingo 20. februāra Auto spēlē laimētā automašīna Škoda Octavia nodota tās saimniecei Zanei Embrektei.

Zane ir pasaules čempione peldēšanā – nedzirdīgo pasaules čempionāta uzvarētāja, un arī saņemt laimēto automašīnu viņa bija ieradusies tajā pašā dienā, kad piedalījās starptautiskās olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensībās Latvian Open 2021, kurās startēja sportisti no astoņām valstīm. Tās dienas peldējumā 50 m brīvajā stilā Zane ieguva 2. vietu Latvijas vērtējumā un 7. – kopvērtējumā. Taču sacensību pārtraukumā kopā ar māsu Annu paguva ierasties salonā, lai saņemtu laimēto auto.

Ar māsas Annas palīdzību, kura palīdz sazināties ar pasauli, Zane pastāsta, ka SuperBingo skatīšanās ir viņas un māsu ģimenes tradīcija, un, lai viņa nebūtu tikai skatītājas statusā un spētu izjust spēles garšu, pirms neilga laika nolēmusi arī pati piedalīties. Laimīgā biļete, kas tika izlozēta dalībai Auto spēlē, bija tikai piektā, ko Zane savā mūžā bija iegādājusies.

Zane stāsta: uzzinot, ka viņas kvīts ir izlozēta SuperBingo Auto spēleiprieks bijis neaprakstāms. Viņa nedēļas laikā izdomājusi visus savus gājienus un pilnīgi droši zinājusi, ka jāver vaļā “2”. Būdama tehniskas dabas cilvēks, Zane jau pirms auto saņemšanas visu par jauno auto bija izpētījusi un droši sēdās pie stūres.

Prombraucot Zane vēl izstāsta, ka tuvākajās divās nedēļās viņai jāpiedalās daudz peldēšanās sacensībās, tāpēc garāks izbrauciens būšot jau pēc saspringtā sacensību perioda – uz māsu dzimto pusi Grobiņā.

Iepriekšējais rakstsVIDEO: Ledus aiznes Līgatnes pārceltuvi
Nākamais rakstsPārdzērusies māte bērnu klātbūtnē draud sevi sadurt ar nazi; policisti rīkojas nekavējoties – VIDEO