Britnija Spīrsa pirmo reizi ir nofotografēta bez laulības gredzena, kopš tika atklāts, ka viņa ir šķīrusies ar savu vīru Semu Ašgari, kas bija viņas trešā laulība, vēsta ārzemju mediji.

41 gadu vecā dziedātāja un 29 gadus vecais aktieris apprecējās 2022. gada jūnijā pēc piecus gadus ilgas draudzības un tiek apgalvots, ka viņš iesniedzis šķiršanos, jo Spīrsa bijusi viņam neuzticīga.

Asgari 16. augustā oficiāli iesniedza šķiršanās pieteikumu, atsaucoties uz “nesamierināmām domstarpībām” un kā šķiršanās datumu minot 2023. gada 28. jūliju, kā pirmo reizi ziņoja TMZ.

Spīrsa tika pamanīta pie sava baltā “Mercedes-Benz stūres”, kad viņa brauca pa Losandželosu.

Viņas roka bija redzama bez gredzena, kad viņa stūrēja sava luksusa transportlīdzekļa stūri pa līkumotu ceļu netālu no savas mājas.

Britnija vēl nav komentējusi šķiršanās ziņas, taču viņa pārtrauca klusēšanu, daloties savā “Instagram” ar ierakstu, kurā solīja, ka drīz iegādāsies zirgu.

Saskaņā ar tiesas dokumentiem Asgari lūdz multimiljonārei izmaksāt viņam sāpju naudu un segt viņa advokātu honorārus.

Pēc šķiršanās tika ziņots, ka Britnijas ģimene ir nobažījusies par to, ka viņai nav nekāda atbalsta. Tiek apgalvots, ka viņš ir “pilnībā prom no viņas dzīves”, un zvaigznes ģimene ir nobažījusies, ka viņai vairs nav neviena, pie kā vērsties.

Britnija acīmredzot atkal ir atsvešinājusies no visas savas ģimenes pēc tam, kad šī gada sākumā bija sakārtojusi attiecības. Britnija pašlaik nerunā ar savu tēvu, un viņai apkārt nav draugu. Viņas bērni ir pārcēlušies uz Havaju salām.

Avots pastāstīja: “Viņai ir viena uzticības persona, [viņas menedžeris] Keids [Hudsons]. Tad ir viņas drošības komanda, un ar to arī viņas atbalsta sistēma beidzas. Mums ir teikts, ka viņas mamma un citi ģimenes locekļi ir ļoti noraizējušies.”

Iepriekšējais rakstsPat neliels pastāvīgs kālija un magnija deficīts var apgrūtināt ikdienas gaitas
Nākamais rakstsBrīdina par laiku tuvākajās stundās