Klāt novembris. No vienas puses – tumšākais un drūmākais mēnesis gadā, bet no otras – Latvijai un mums katram tik nozīmīgs. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola šim mēnesim tieši tev.

 

Auns

Šomēnes tevi pārņems zināmas cerības palielināt ienākumus vai veikt citus izdevīgus finanšu darījumus. Tu saņemsi atbalstu vai svarīgus padomus no cilvēkiem, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Var gadīties dažas grūtības vai sarežģījumi, sagatavojot vai saņemot finanšu dokumentus, kas saistīti ar lieliem naudas izdevumiem. Šomēnes ieteicams pacensties izprast to cilvēku iekšējās būtības, kuri vienmēr cenšas rīkoties tavā labā, nemeklējot savtīgus nolūkus. Ticams, ka šomēnes Aunam nāksies piedzīvot atšķirtību no bērna, jo viens no jums dosies ceļojumā. Ir arī iespējams, ka tevi apciemos kāds cilvēks, kurš paliks pie tevis uz ilgāku laiku. Šomēnes daudzi Auni nopietni iesaistīsies jautājumos, kas saistīti ar mantojuma lietām. Tev ar visiem spēkiem vajadzētu izvairīties no tā, lai kaut uz laiku tavs īpašums vai tā daļa tiktu nodota cilvēka, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža  zīmē, rokās. Jaunie Aunu vīrieši šomēnes vairāk paļausies uz sievietes finansiālu atbalstu vai arī iesaistīsies finansiāla rakstura darbībās ar sievieti. Aunu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, nāksies uzņemties saistības par dokumentu, kas būs īpaši svarīgs dēlam, mazdēlam vai citam jaunam vīrietim ģimenē.

 

Vērsis

Šomēnes var būt pasākumi vai ceļošana, kas saistīta ar nozīmīgu dienu drauga vai radinieka dzīvē. Iespējams, dosies uz kāzām vai līdzīgu svinīgu pasākumu. Var gadīties, ka tieši šomēnes, ja esi viens, satiksi cilvēku, kurā iemīlēsies un jūs būsiet kā radīti viens otram. Šomēnes tev būs tendence apstrīdēt dažādus faktus, iesaistīties konfliktos, jo būsi pārliecināts par savām tiesībām. Ticams, ka beigu beigās izrādīsies, ka abām pusēm ir tiesības aizstāvēt savu nostāju, bet tu vari palikt emocionāli ievainots vai neapmierināts. Kopumā novembris būs veiksmīgs mēnesis tev svarīgās lietās. Neļaujies strīdiem un negatīvām emocijām. Labvēlīga attīstība solās būt notikumiem, kas saistīti ar mājas uzlabošanu, remonta veikšanu vai jauna mājokļa iegādi. Dažas no tavām bažām novembrī būs saistītas ar cilvēka veselību vai notikumiem, kas radušies viņa kļūdas dēļ. Situācijas iznākums solās būt pozitīvs, taču līdz tam tev vajadzēs risināt dažādas saspīlētas situācijas. Iespējami pārsteigumi, kas saistīti ar mīlas dzīvi, bet tos nebūs iespējams konkretizēt, jo katram Vērsim var risināties citādāk. Vairumā gadījumu būs saistība ar cilvēkiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmēs. Labi notikumi iespējami saistībā ar meiteni vai jaunu sievieti, ar kuru kopā tu nedzīvo.

 

Dvīņi

Ticams, ka šomēnes tev nāksies piedzīvot kādas sievietes liekulību, visticamāk, šī būtne tev nebūs iepriekš pazīstama. Pacenties izvairīties no problēmu padziļināšanas un mēģini neiesaistīties plašās diskusijās ar šo cilvēku, jo īpaši – necenties pierādīt savu taisnību. Novembris būs pārtraukumu vai nozīmīgu izmaiņu mēnesis. Tu pabeigsi projektu vai attīstības stadiju un atvērsi durvis uz jaunu plānu, projektu vai dzīves periodu savā dzīvē. Šīs lielās pārmaiņas tavā dzīvē radīs dažādas mazākas lietas, kas tevi virzīs uz priekšu. Šomēnes tev būs tikšanās, sarunas vai arī vienkārši pieredzēsi svarīgus notikumus, kas saistīti ar meitu, mazmeitu vai citu jaunu sievieti. Iespējami pasākumi, kas saistīti ar bērniem. Var rasties bažas par jaunu vīrieti (neatkarīgi no tā vai viņš ir tavs radinieks, vai nē), kas beigu beigās, visticamāk, izrādīsies veltas. Uzmanību vajadzētu pievērst savai mīlas dzīvei, ticams – tieši šobrīd ir pienācis laiks, lai veiktu kādas izmaiņas, pieņemtu svarīgus lēmumus. Kāda cilvēka, kurš, iespējams, ir vecāks par tevi, darbības var nodarīt tev emocionālas sāpes, taču tas notiks tavas pārsteidzīgās reakcijas dēļ, nevis tāpēc, ka viņam būtu negatīva attieksme pret tevi. Jauniem Dvīņu vīriešiem šis būs īpaši svarīgs mēnesis attīstībai. Nevairo savas bailes!

 

Vēzis

Šomēnes iespējami strīdi vai problēmas ar draugiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai arī, ja tev ir plāns doties ceļojumā. Īpaši rūpīgi attiecies pret transportu, ko tu izmanto savā ikdienas dzīvē – neatkarīgi no tā vai tev ir privātā automašīna, vai arī tu izmanto sabiedrisko transportu. Arī ģimenes draudzīgajās attiecībās iespējamas dažādas pretrunas. Var gadīties, ka būs strīdi par nenozīmīgām lietām, kas var pasliktināt jūsu attiecības. Lielāku uzmanību vajadzētu pievērst attiecībām ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs. Jauniegūtajām paziņām, kuras dzimušas Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē, visticamāk, būs īslaicīga loma tavā dzīvē, ticams – tikai kāda konkrēta mērķa izpildei. Centies pievērsties lietām, kas tev patiesi patīk, kas tevi iedvesmo, lai izvairītos no negatīvām emocijām un slikta garastāvokļa. Daži no šī mēneša pozitīvajiem notikumiem būs saistīti ar tavu pašreizējo darbu, izmaiņām tajā vai ieteikumiem kopējās situācijas uzlabošanai. Pozitīva attīstība būs arī notikumiem un situācijām, kas saistītas ar valsts iestādēm, iespējams, saistībā ar īpašumu un/vai nodokļiem. Solās, ka ienākumi šomēnes netiks apdraudēti, iespējams, gūsi papildus peļņu. Šomēnes iespējams priecīgs notikums mājās vai ģimenē.

 

Lauva

Šomēnes, ticams, nonāksi pretrunā ar kādu no saviem draugiem saistībā ar plānoto braucienu vai citu svarīgu ar transportu saistītu jautājumu. Šī mēneša laikā nevajadzētu aizdot savu privāto transporta līdzekli nevienai citai personai. Šis solās būt labvēlīgs mēnesis finansiālo situāciju risināšanai. Daudzas Lauvas saņems negaidītus ienākumus. Novembris solās būt svarīgs plāniem, kas saistīti ar sievieti no tavas ģimenes vai tuvāko radu loka. Iespējams, viņa būs saistīta ar līdzekļu izlietošanu vai to piešķiršanu konkrētam mērķim. Dažas Lauvas novembrī pēkšņi uzņemsies saistības vai iesaistīsies svarīgu jautājumu risināšanā saistībā ar vecāku īpašumu un/vai mantojumu. Vari pieņemt lēmumu pārdot īpašumu vai priekšmetus, kas tev pieder. Ticams, ka šī mēneša laikā tu atjaunosi zudušas attiecības ar cilvēkiem, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmēs, iespējams, izmantojot e-pastu vai pastu. Tevi varētu pārsteigt zvans no šīs personas. Notikumi tavā mīlas dzīvē solās būt emocionāli, iespējama neliela spriedze. Jo īpaši svarīgi notikumi un attīstība notiks gadījumā, ja tavs romantiskais partneris dzimis Jaunavas, Mežāža vai Vērša zīmē. Lauvu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, var rasties negaidīti papildus ienākumi.

 

Jaunava

Šomēnes iespējama vilšanās par kādu svarīgu solījumu vai pārmaiņu plānu, kas, citu neuzmanības vai nepareizas attieksmes dēļ, neizdosies. Novembris nesolās būt labvēlīgs tiesas procesiem. Šomēnes tev nāksies parūpēties par bērna veselību vai arī būs nepieciešams risināt kādu problēmu saistībā ar bērnu. Šajā mēnesī tu gūsi dažādu pieredzi – gan pozitīvu, gan ne tik ļoti, turklāt tā var mainīties dienas laikā ļoti strauji – te radīt prieku, te atkal dusmas, satraukumu un tamlīdzīgi. tagad – vairāk nekā jebkad, tev vajadzēs pārliecināties par saviem vārdiem, lēmumiem un rīcību. Grūtības var radīt attiecības ar radinieku, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē, jo šīs personas emocionālais raksturs un nekontrolējamās reakcijas, nespējot apmierināt savas vēlmes, var radīt sarežģījumus. Ģimenē iespējama stresa situācija, kad nāksies kādu uzdevumu veikt ar īpašu pacietību, diplomātiju un gudrību. Novembris solās būt labs mēnesis tavam darbam vai biznesam. Radīsies jaunas iespējas, lai sasniegtu labākus rezultātus. Jaunākie Jaunavas zīmes pārstāvji varēs aizvadīt ļoti veiksmīgu mēnesi un padarīt optimistiskāku savu nākotnes redzējumu. Tavas attiecības ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmēs, var nest tev kādu labumu vai panākumus. Jaunavu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs grūtības komunikācijas jomā vai arī var nākties iesaistīties sarežģītā situācijā, kas saistīta ar bērnu vai jaunieti.

 

Svari

Novembrī tevi gaida dažādas tikšanās un pasākumi, uz kuriem vēlēsies izvēlēties piemērotākās dāvanas vai pat vēlēsies organizēt šos pasākumus pats. Šis solās būt labs mēnesis, lai attīstītu lietas, kas saistītas ar tavu māju vai citu īpašumu. Būs dažādi pārsteigumi, saistībā ar lietām, kas attiecas uz tevi un tavu ģimeni. Lieliski piemērots mēnesis laulībām vai citiem svarīgiem plāniem, kas saistīti ar jauns ģimenes veidošanu, attīstību. Nepabeigtas lietas uzņēmējdarbībā var attīstīties zināmā mērā, jo īpaši, ja aizkavēšanās un/vai problēmas sākušās pēdējo 2 – 3 mēnešu laikā, taču novembrī vēl nebūs pilnīga atrisinājuma. Nepieciešams pievērst papildu uzmanību situācijām, kas pašlaik rada spriedzi personīgajās attiecībās. Novembris solās būt īpaši piemērots ceļojumiem, kas saistīti ar mīlas dzīvi, radiniekiem vai draudzīgām attiecībām. Ja tev ir kādas veselības problēmas, tad šomēnes būs īpaši labvēlīgi apstākļi ārstēšanas procesam. Daudzos veidos novembris solās būt veiksmīgs mēnesis, lai gan ne viss tāpēc būs ideāli. Daudziem Svariem var rasties papildu izmaksas, kas saistītas ar bērnu. Svaru vīriešiem būs īpaši liela vērība jāpievērš sava budžeta plānošanai.

 

Skorpions

Šis būs mēnesis, kad tev vajadzēs vairāk uzmanības pievērst attiecībām ar cilvēkiem – jo īpaši tiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs. Dažos gadījumos sarežģījumi vai samilzušas problēmas var novest pie tā, ka turpmāko rezultātu būs jācenšas panākt tiesas zālē. Šomēnes solās būt vairāk privāta rakstura problēmu, ticams, ka nāksies novērst arī tehniska rakstura problēmas savās mājās. Neapgrūtini ar savām problēmām cilvēkus, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmēs – ne tikai tāpēc, ka nevajadzētu uzkraut viņiem savas nedienas, bet arī tāpēc, ka tev nepieciešamajā jomā viņi nebūs pietiekami kompetenti vai saskatīs tavās vēlmēs/vajadzībās citus mērķus. Novembrī iespējama attiecību atjaunošana ar cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Atšķirtība no kāda cilvēka, kurš bijis tev tuvs, dos tev iemeslu pārdomām par svarīgām dzīves tēmām. Šis solās būt labs mēnesis tavas uzņēmējdarbības attīstībai. Šī labvēlīgā prognoze būs īpaši nozīmīga jaunām Skorpionu sievietēm. Ja tu strādā ar finanšu dokumentiem vai gatavojies kādu svarīgu dokumentu parakstīt, īpašu uzmanību pievērs detaļām, nepaļaujoties tikai uz citu cilvēku vārdiem vai pārliecību. Skorpionu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, piedzīvos nozīmīgu notikumu, kas būs saistīts ar Skorpiona vai Zivju zīmē dzimušu vīrieti. Novembris būs svarīgs jauniem Skorpionu vīriešiem, kuri saņems nozīmīgu atbalstu no kādas sievietes.

 

Strēlnieks

Šomēnes tev solās būt gan laiks, gan resursi, lai atrisinātu ar darbu saistītas svarīgas lietas, problēmas vai stabilizētu savas darba/uzņēmējdarbības pozīcijas. Esi piesardzīgs strādājot vai iesaistoties biznesā ar cilvēkiem, kuri dzimuši Dvīņu Svaru vai Ūdensvīra zīmēs, jo ar šiem cilvēkiem tev var būt ļoti atšķirīgi mērķi un/vai cerības. Šomēnes iespējami dažādi pārsteigumi, kas saistīti ar bērnu vai jaunieti no tavas ģimenes. Dažiem tas var būt saistīts ar grūtniecību, bērna piedzimšanu, kāzām vai līdzīgiem notikumiem. Cerības saistībā ar naudu, paļaujoties uz kādu jaunu sievieti, solās labi attīstīties. Ziņas vai ieteikumi, ko saņemsi no kāda vīrieša, var kļūt par jaunu, izdevīgu iespēju. Uzmanīgi izvērtē informāciju, ko saņem no cilvēka, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē, jo tā būs noderīga dažu tavu ideju, vēlmju vai mērķu attīstīšanai. Šajā mēnesī var rasties konflikts ar sievieti, kas saistīts ar naudu. Var rasties stresa situācija, kas saistīta ar kādu incidentu vai personīgo drāmu. Iespējams, ka tas notiks viņa vai viņas kļūdas dēļ, bet sekas var būt ļoti nepatīkamas. Novembris solās būt labs mēnesis jaunām Strēlnieku sievietēm viņu finanšu lietās. Strēlnieku vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, saņems ielūgumu vai piedāvājumu, no kā nevēlēsies atteikties. Strēlnieku sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, radīsies ar naudu saistīti saspīlējumi, visticamāk, tās būs kādas neparedzētas izmaksas.

 

Mežāzis

Iespējams, šomēnes tu satrauksies par mīlestību, ko tev sniedz tuvi cilvēki. Svarīgi būs lēmumi un darbības. Novembrī tu iesaistīsies lietās, kas būs svarīgas tavās mājās. Iespējams, kāds tev palīdzēs remonta veikšanā vai citos mājokļa uzlabošanas procesos, pirkumu veikšanā. Svarīga būs to cilvēku līdzdalība, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs. Novembrī esi īpaši piesardzīgs saistībā ar finansēm, jo īpaši, ja tev nepieciešams veikt svarīgu lēmumu vai kaut kur ieguldīt naudu. Iespējams, kaut kas var tevi vedināt uz nepareiza lēmuma pieņemšanu, radot nepamatotu izmaksu draudus ar neskaidrām sekām. Šomēnes var rasties bažas par citā pilsētā dzīvojoša cilvēka veselību. Ceļojumiem (ja vien tie nav steidzami un saistīti ar darbu) vajadzētu izvēlēties piemērotāku laiku un labāk sagatavoties, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un sarežģījumiem. Novembris būs izdevīgs laiks, lai pieņemtu lēmumus, kas saistīti ar mājokļa maiņu, pārcelšanos uz dzīvi citviet un tamlīdzīgi. kopumā šis var būt progresējošs un veiksmīgs mēnesis, jo īpaši personīgajā dzīvē, taču noteikti vispirms ir jāpadomā un tikai tad jādara. Nevadies pēc emocijām. Jaunākajiem Mežāžu vīriešiem var rasties iespēja satikt mīlestību vai pāriet esošajās attiecībās nopietnākā līmenī.

 

Ūdensvīrs

Ticams, ka šomēnes tev nāksies apmeklēt svarīgu pasākumu, kas, visticamāk, būs saistīts ar kādu vīrieti. Tas liks tev īpaši sagatavoties un iegādāties piemērotu dāvanu. Iespējams, šomēnes nāksies pieņemt svarīgu lēmumu, kas saistīts ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Var nākties iesaistīties kāda cilvēka attīstības ceļa veicināšanā, iespējams, tas būs saistīts ar skolas gaitu uzsākšanu citā vietā, darba gaitu sākšanu citā uzņēmumā vai tamlīdzīgi. Šomēnes var rasties rūpes par kādas tev tuvas personas veselības stāvokli, taču viss ola veiksmīgi atrisināties. Tev būs svarīga saikne ar ģimenes locekli, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Novembris būs labs laiks, lai risinātu senākas problēmas vai nepatikšanas. Iespējams, tieši šobrīd būs īpaši labvēlīgs laiks šo lietu veiksmīgai attīstībai vai arī tu saņemsi svarīgu palīdzību. šī mēneša laikā var nākties ceļot dažādu iemeslu dēļ, un pārsvarā tas tev sniegs patīkamas emocijas. Centies izvairīties no jebkāda veida spriedzes, pretrunām un konfliktiem jautājumos vai situācijās, ko var atrisināt diplomātiski vai ar nelieliem kompromisiem. Novembris var nest dažas tev būtiskas izmaiņas tavā darba vietā vai biznesā. Ūdensvīru vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, izmantos citas personas palīdzību, lai risinātu savas personīgās vai ar īpašumu saistītās problēmas.

 

Zivis

Šomēnes būs nepieciešams pieņemt svarīgus lēmumus, kas saistīti ar tavu ģimeni. Ticams, ka saņemsi vēlamo un cerēto palīdzību vai atbalstu. Var rasties saistības attiecībā uz kādu meiteni vai jaunu sievieti, kas būs svarīgas gan viņas, gan taviem personīgajiem plāniem. Iespējams, saņemsi ziņas par meitenes piedzimšanu. Būs negaidīta nepieciešamība pieņemt svarīgu lēmumu vai veikt steidzamas izmaiņas plānos, darbā vai citviet. Būs nepieciešams risināt svarīgas lietas saistībā ar tuvas sievietes izdevumiem, kas var radīt grūtības arī tavā budžetā. Ja šomēnes tev ir jāstrādā ar finanšu dokumentiem, rūpīgi visu pārbaudi un izvairies no lēmumu pieņemšanas steigā. Jauniem Zivju vīriešiem novembris pavērs iespējas skaistiem un romantiskiem notikumiem. Zivju sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, būs veiksme, kas saistīta ar bērniem vai mazbērniem – ticams, ka tas būs šo cilvēku īpašu notikumu dēļ. Jaunākajām Zivju sievietēm nāksies ieguldīt savus finansiālos līdzekļus.

 

Lai tev veiksmīgs  šis mēnesis!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. novembris
Nākamais rakstsŠīs dienas horoskops – 12. novembris