Wilnis, publicējot savu debijas singlu “Esi Brīvs” – šī ir jauna lappuse manā dzīvē, un neviens nezina, ar kādas krāsas tinti tā tiks aprakstīta. Novērtē debijas singlu “Esi brīvs”, ko izdevis Wilnis

Vilnis Veinbergs, izdodot savu pirmo singlu, piesaka arī savu skatuves vārdu Wilnis. “Savā mūzikā un dziesmu tekstos ietveru savas emocijas par mums visiem apkārt esošām dzīves situācijām,” viņš atklāj.

“Debijas dziesma “Esi Brīvs” ir par ikdienas saistībām un pienākumiem, kas neļauj būt mums pašiem un darīt lietas, ko vēlētos, jo skrienam ikdienas apburtajā ritenī. Tāpēc vajadzētu kādreiz apstāties, pajautāt sev pašam – ko īsti Tu vēlies? Esi brīvs gan domās, gan darbos,” stāsta dziesmas autors Vilnis.

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir pats Vilnis. Dziesmas producēšanā piedalījās mākslinieks sadarbībā ar lielisko ģitāras virtuozu Mārci Vasiļevski, kura vadībā dziesma ierakstīta studijā “Laimes telpa”. Lai dziesma iegūtu pilnīgāku skanējumu kā akustiskā versija, tika nolemts iespēlēt arī pārējos instrumentus un nedaudz pamainīt dziesmas aranžiju. Skaņas pēcapstrādi un gala apstrādi veicis “Latvian Blues Band” basģitārists Mārcis Kalniņš.

Dziesmas teksta video tapis sadarbībā ar Ēriku Saksonu.

Dziesma klausāma visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Novērtē debijas singlu “Esi brīvs”, ko izdevis Wilnis

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsSinoptiķis Bricis parāda, cik spēcīgi lijis Siguldas pusē – VIDEO
Nākamais rakstsBrīdina par laiku otrdienas rītā