Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 7. jūlija plkst. 6.30 līdz 11. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 189 izsaukumus – 84 uz ugunsgrēku dzēšanu, 74 uz glābšanas darbiem, bet 31 izsaukums bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa. Otrdienas rītā saņemta ziņa par nelaimi Daugavpilī

Šonakt plkst. 01.23 VUGD saņēma izsaukumu uz Velkoņu ielu Rīgā, kur dega garāža 50 m2 platībā, divstāvu piebūves otrais stāvs un jumts 100 m2 platībā un malka 20 m2 platībā. Kopējā degšanas platība – 170 m2. Tika evakuēts viens cilvēks. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 05.03.

Pirmdien plkst. 21.09 tika saņemts izsaukums uz Prūšu ielu Rīgā, kur piecstāvu neapsaimniekotas ēkas piektajā stāvā dega atkritumi 10 m2 platībā. No ēkas evakuēts viens cilvēks. Plkst. 22.30 degšana likvidēta.

Plkst. 14.42 VUGD saņēma izsaukumu uz Līvānu novada Jersikas pagastu, kur upē atradās cilvēks ar vējdēli, kurš saviem spēkiem nevarēja nokļūt krastā. Ugunsdzēsēji glābēji ar motorlaivas palīdzību cilvēku izglāba, nogādāja krastā un plkst. 15.15 darbu notikumā noslēdza.

Pēc pustrijiem pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Kuldīgas novada Kuldīgu, kur no Ventas upes izcēla cilvēku, kam Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi konstatēja nāvi.

Svētdien plkst. 17.27 VUGD saņēma izsaukumu uz Aizkraukles novada Aiviekstes pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega sadzīves mantas 2 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēka bija evakuējušies divi cilvēki. Mājoklī dūmu detektors nebija uzstādīts. Plkst. 18.28 ugunsgrēks likvidēts.

Lasi arī: “Bolt” nāk klajā ar ziņu skrejriteņu lietotājiem

Plkst. 13.27 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Talsu novada Lubes pagastu, kur dega mūra šķūnis, šķūņa piebūve, kā arī elektrības balsts 248 m2 platībā, kā arī blakus ēkas jumts 0,5 m2 platībā. Plkst. 17.29 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien plkst. 8.18 VUGD saņēma izsaukumu uz Meiju ceļu Jelgavā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba vienu cilvēku, kuru nodeva NMPD mediķiem. Dūmu detektora brīdinošo signālu ugunsdzēsēji glābēji mājoklī nedzirdēja skanam. Plkst. 8.38 ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā noslēdza.

Sestdien plkst. 19.31 VUGD saņēma izsaukumu uz Olaines novada Olaines pagastu, kur dega pirts, pirts piebūve, kā arī blakus esošās dzīvojamās mājas jumts 90 m2 platībā. Plkst. 23.04 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 18.35 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Daugavpili, kur dega vienstāva dzīvojamā ēka 28 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no degošās ēkas tika izglābts viens cilvēks, ugunsdzēsēji glābēji vēl vienu cilvēku no degošās ēkas iznesa un nodeva NMPD, taču mediķi konstatēja cilvēka nāvi. Plkst. 20.53 ugunsgrēks likvidēts. Mājoklī dūmu detektora brīdinošo signālu ugunsdzēsēji glābēji nesaklausīja.

Plkst. 11.46 VUGD saņēma izsaukumu uz Krasta ielu Jūrmalā, kur dega 1,5 stāvu servisa ēkas pirmais stāvs 600 m2 platībā, piebūves jumts un jumta konstrukcijas 660 m2 platībā, kā arī blakus esošie atkritumi 12 m2 platībā. Pēc divu stundu intensīva darba ugunsgrēks tika ierobežots, bet pilnībā, šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks,  likvidēts plkst. 22.00.

Svētdien pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Dobeles novada Auru pagastu, kur divi cilvēki apmaldījušies mežā. Izmantojot  autocisternas skaņas signālu, cilvēkiem tika norādīts virziens izejai no meža.

Iepriekšējais raksts“Bolt” nāk klajā ar ziņu skrejriteņu lietotājiem
Nākamais rakstsValsts policija ļoti meklē šo kundzi – labāk pieteikties pašai