Liene no Ventspils ir 37 gadus jauna sieviete, viena audzina 13 un 16 gadus vecus bērnus. Liene atzīst, ka bērni ir viņas lielākā laime, viņa nespēj iedomāties savu dzīvi bez viņiem. Liene strādājusi tirdzniecībā, bet pēdējos gadus ir noliktavas pārzine, vēsta organizācija Ziedot.lv. Palīdzēsim: viena audzina pusaudžus, strādā un vēl cīnās ar ļaunu slimību

Lienei patīk savs darbs, patīk izaugsme un apgūt ko jaunu. Tomēr pēdējie trīs gadi ir bijuši ļoti smagi, jo Liene cīnās ar ļaundabīgu audzēju. Tomēr Liene turpina strādāt arī šobrīd, jo viņa izmantojusi maksimālo valsts apmaksāto slimības lapu limitu, bet ar invaliditātes pabalstu vien uzturēt ģimeni nav iespējams. Liene ir pateicīga savai darba vietai, ka dod iespēju strādāt vieglāku darbu un ir atbalstoši. Brīvajā laikā Lienei patīk daudz staigāt, apceļot Latvijas pilsētas un baudīt mūsu brīnišķīgo dabu kopā ar bērniem. Tā kā šobrīd ir arī daudz grūtas dienas, tad Liene pievērsusies grāmatu lasīšanu un veido pērlīšu gleznas.

Lienei audzēju atklāja veselības pārbaudes laikā. Viņa pārcietusi starošanu, vairākas ķīmiterapijas un operāciju. Slimības saasinājumi mijās ar uzlabojumiem. “Lai arī ārstēšanās mani ir stipri novājinājusi, es nepadodos un virzos uz priekšu cerībā, ka slimība kādu dienu būs uzvarēta”, stāsta Liene. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis imūnterpijas zāles Pembrolizumab, taču tās Lienes diagnozei valsts neapmaksā. Ik pēc 3 nedēļām Lienei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam nepieciešami 65 620 eiro. Šādu līdzekļu Lienei nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Lienei! To iespējams paveikt portālā Ziedot.lv!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKara noziegumu attaisnotājam Rēzeknē izgājieni beidzas pavisam bēdīgi
Nākamais rakstsMadara Repše kliedē pēdējā laika skaļāko baumu, kas par viņu dzirdēta