Pēc otrā nopietnā negadījuma dažu stundu laikā otrdien vēlreiz bloķēta Rīgas – Liepājas šoseja netālu no Saldus. Notikusi smaga kravas auto un vieglā auto sadursme, kurā dzīvību zaudējuši trīs vieglajā “Volvo” braukušie cilvēki, vēsta Valsts policija. Dažas stundas iepriekš aiz Saldus Liepājas virzienā citā avārijā gāja bojā vēl viens cilvēks. Otrdien jau divas nopietnas avārijas uz Liepājas šosejas; satiksme vēlreiz bloķēta

 

FOTO: Ekrānšāviņš/TV3 Degpunkt;a
FOTO: Aculiecinieks/Breaking.lv

 

Uz Liepājas šosejas (A9) starp Blīdeni un Saldu (90.-91. km) pēc ceļu satiksmes negadījuma bloķēta satiksme. Apbraucamais ceļš virzienā uz Liepāju ir pa autoceļiem Blīdene–Remte (V1154) un Kandava–Saldus (P109), virzienā uz Rīgu – pa autoceļiem Kandava–Saldus (P109) un Jaunpils–Ošenieki (V1429). 

Patlaban nav zināms, kad negadījuma vietā satiksme tiks atjaunota.

Dažas stundas iepriekš avārija notika aiz Saldus, braucot Liepājas virzienā. Tur sadūrās divi vieglie auto – “Mercedes-Benz” un “Mazda”. Arī šajā avārijā dzīvību zaudēja cilvēks.

 

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555. Informācija par satiksmes ierobežojumiem kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsPāri palikušā Jāņu siera kēksiņi
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs