Trešdienas vakarā Zolitūdes mikrorajonā notika smags incidents, kur zem pašas automašīnas riteņiem pakļuva sieviete, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

“Kundze ar savu automašīnu ”KIA”, atgriezās mājās no dienas darbiem un veiksmīgi atrada stāvvietu pie kāpņutelpas ieejas. Cenšoties iestūrēt starp divu kaimiņu novietotajiem spēkratiem, sieviete ieslēdza atpakaļgaitas pārnesumu un sāka lēnām ripot iekšā šaurajā vietā, taču pieļāva liktenīgu kļūdu,” stāsta “Degpunktā”.

Sieviete atvērusi durvis un, acīmredzot, nopsiežot nepareizo pedālis vai pieļaujot kādu citu kļūdu, ietriekusies citā auto un rezultātā izsviesta no savēja. Tas uzbraucis viņas kājai un notikusi liela nelaime. “Degpunktā” uzrunātie aculiecinieki stāsta, ka gūtās traumas no malas izskatījās ļoti nopietnas, turklāt cietušajai sākās intensīva asiņošana un situācija kopumā bija tuvu kritiskai.

“Viņa bija blakus, bet kāja zem mašīnas. Pati ar savu riteni uzbrauca sev uz kājas. Ja nemaldos, kāja aizķērās aiz barjeras un mašīna turpināja ripot atpakaļ un uz asās kantes pārspieda visus kaulus. Viņa būs invalīde uz visu mūžu. Visādas situācijas mēdz būt, bet te tieši cilvēciskais faktors… Savas neuzmanības dēļ. Kas taisa durvis vaļā, kad tu dzenies atmuguriski?” raidījumam pauž kāds vietējais iedzīvotājs.

 

Iepriekšējais rakstsPieņemts lēmums ievērojami palielināt Covid-19 gultu skaitu
Nākamais rakstsDaudz ierobežojumu cīņā ar Covid-19: Valstī līdz 6. decembrim izsludināta ārkārtējā situācija