Mūziķis un grupas “Z-Scars” solists Andris Kivičs sarunā ar TV personību un pasākumu vadītāju Armandu Simsonu atklāti šķetina jautājumus par un ap naudu.

Uzaugot vienkāršā ģimenē un pirms gada zaudējot vizītkarti hokeja pasaulē pēc Rīgas “Dinamo” kluba pajukšanas, viņš zina, kā ir brīžos, kad jāēd makaroni ar sieru un jāskatās tikai uz akcijas precēm, jo bailes par nākotni ir pamatotas. Dzīvē visam ir jābūt balansā un ar naudu šķiesties nevajag arī tad, ja tev tā ir, uzskata Simsons, kuru regulāri redzam arī raidījuma “SuperBingo” vadītāja ampluā.

Sarunā ar Kiviču četru meitu tēvs atklāj, ka šobrīd viņam algota darba nav un viņš arī to nevēlas. Armandam ir pašam savs uzņēmums un viņš ir gandarīts, ka var maksāt valstij nodokļus. Vadot pasākumus, viņš novērojis – labākais honorārs ir tad, ja tev uzzvana un aicina arī nākamreiz vai nākamgad, paslavē un saka labus vārdus.

Šobrīd ģimenei klājas gluži labi un visi kopā bijuši ceļojumā uz kontrastu zemi Keniju, kur dzīvo un strādā viņu draugi – tas palīdzējis ietaupīt vairākās izmaksu pozīcijās. Galu galā – kad vēl braukt? Visi cītīgi strādājuši, lai varētu šo braucienu atļauties.

Vairāk uzzini, skatoties klipu!

Iepriekšējais rakstsĻoti smaga avārija notikusi uz Tallinas šosejas – iznākums ir letāls – VIDEO
Nākamais raksts“Tāpat jau panāksi savu!” Šova “Ģimene burkā” zvaigznes Rīgas bodēs iztērē milzu summu