Vērīgākie Harija un Meganas fani jau priecājas, jo uzskata, ka Meganas Mārklas 40. dzimšanas dienai veltītajā videoklipā pamanījuši viņu jaunākās atvases – Lilibetas Diānas fotogrāfiju, vēsta britu mediji.

Saseksas hercogiene savā 40. dzimšanas dienā – 4. augustā, publiskoja divu minūšu klipu, lai atzīmētu šo lielo dienu. Un, lai gan daudzi koncentrējās uz bijušo “Suits” aktrisi, vērīgākie fani ātri pamanīja ģimenes fotogrāfijas uz viņas galda.

Starp četrām ierāmētām fotogrāfijām vienā bija redzams hercogienes jaunākais bērns – Lilibeta Diāna, kura piedzima šī gada 4. jūnijā. Vēl vienā fotogrāfijā redzams vecākais dēls Ārčijs. Tā kā Harijs un Megana vēl ne reizi oficiāli nav dalījušies ar savas jaunākās atvases foto, fani ātri pamanīja šīs bildes un sajūsminājās par redzēto.

Viens rakstīja: “Man gribētos domāt, ka uz trim savienotajām fotogrāfijām vidū redzamā ir Harija fotogrāfija, un viņš rokās tur Lilibetu.”

Cits teica: “Izskatās, ka 1. fotoattēlā ir Ārčijs, 2. Megana un Harijs, 3. Harijs tur Lilibetu un gatavojas viņai noskūpstīt, un 4. Mega vai Dorija rokās tur Ārčiju.”

Megana kopā ar aktrisi Melisu Makartiju dalījās videoklipā, kas ļāva ieskatīties dzīvē, kādu Harijs un Megana bauda ASV.

Un nekad nepalaid garām iespēju pašreklāmai, Holivudas aktrise aicināja vairākus savus “A list” draugus pievienoties viņas mentoringa programmai.Pēc jokiem ar filmas “Bridesmaids” zvaigzni par tetovējumiem Megana, atzīmējot savu dzimšanas dienu,  nodeva publikai nopietnu vēstījumu, mudinot cilvēkus novērtēt savu laiku. Viņa izteicās, ka vēlas, lai cilvēki visā pasaulē palīdzētu sievietēm atgriezties darbā.

Ar šo klipu tika uzsākta Meganas 40×40 iniciatīva, kurā hercogiene lūdz “A-list” zvaigznes, tostarp Adeli un Stellu Makartniju, ziedot savu laiku.

Viņa ir lūgusi piedalīties 40 aktīvistus, sportistus, māksliniekus un pasaules līderus, ieguldot 40 minūtes, lai palīdzētu sievietēm atgriezties darba tirgū. Viņa sacīja, ka miljoniem sieviešu ir nonākušas strupceļā Covid-19 pandēmijas dēļ, un viņām ir nepieciešama palīdzība, lai atgrieztos vai no jauna atrastu darbu. Pārdomājot savu 40 gadu vecumu, Megana sacīja, ka viņa ir sapratusi, ka laiks ir viena no mūsu lielākajām un būtiskākajām dāvanām. “Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad tas tiek pavadīts, kalpojot citiem, zinot, ka tas var veicināt neticamas pārmaiņas,” viņa piebilda.

Hercogiene piebilda: “Es uzskatu, ka mentorings ir viens no veidiem, kā palīdzēt sievietēm atgūt uzticību un atjaunot savu ekonomisko spēku, un savā dzimšanas dienā esmu lūgusi 40 draugus, aktīvistus, sportistus, māksliniekus un pasaules līderus palīdzēt uzsākt globālus mēģinājumus, sniedzot 40 mentoringa minūtes, lai atbalstītu sieviešu atgriešanos darba tirgū. Ar šo laiku es ceru, ka viņi katrs palīdzēs kādam virzīties uz priekšu profesionālajā dzīvē, un es ceru, ka viņi iedvesmos vēl neskaitāmus cilvēkus veltīt 40 minūtes sava laika.”

Iepriekšējais rakstsIzskan jauna informācija par populāro dziedātāju Intaru Busuli
Nākamais raksts8 pazīmes, kas liecina par dzelzs trūkumu organismā