Safolkā dzīvojošais Eds Šīrans ir teicis, ka Londona var būt bīstama un ar lielām bažām par drošību, vēsta britu mediji. Pasaulslavenais mūziķis Eds Šīrans nācis klajā ar skaļu paziņojumu

Šīrans saka, ka tagad viņam šķiet, ka visas Anglijas galvaspilsētas daļas ir bīstamas, baidoties, ka ikviens, kurš ir turīgāks, kļūs par nozieguma mērķi. 33 gadus vecais dziedātājs atklāja, ka viņu pārsteidz pašreizējās valdības laikā augušie noziedzības rekordi, kā arī viņu pieeja mākslai.

Kad ASV podkāsteris Teo Vons savas Lielbritānijas vizītes laikā jautāja Šīranam, kas ir visbīstamākā vietā šajā apkārtnē, viņš atbildēja: “Šeit? Es teiktu, ka katra Londonas daļa. Burtiski ikviens rajons ir bīstams. Man šķiet, ka nav droši būt nekur. Tā nav kā tāda segregēta pilsēta. Manuprāt gan labie rajoni ir aizdomīgi, gan sliktie, vienkārši ir jāizvairās no stulbību darīšanas. Ja staigāsi apkārt ar, piemāram, Louis Vuitton somun un 200 tūkstošus vērtu pulksteni, tevi vienkārši apzags. Tāpēc nadari to!”

Pēc tam Šīrans sāka nosodošu komentāru virkni Konservatīvās partijas atbalsta trūkumam mākslai, apsūdzot viņus par to, ka viņi dod priekšroku baņķieriem, nevis mūzikai. Vairāku “Grammy” balvu ieguvušais dziedātājs nosodīja esošo varu par ignorēšanu un pilnīgu Lielbritānijā esošo plašo mākslas kopienu un visu vecumu satriecošo talantu izsvītrošanu no dienaskārtības.

Viņš runāja par savām izjūtām attiecībā uz Apvienoto Karalisti: “Es vienkārši cenšos būt pēc iespējas godīgāks visos gadījumos.” Šīrans cīnījās pret pašreizējo varu attiecībā uz viņa bijušo skolu Safolkā. Viņš paskaidroja: “Pēdējos apmēram septiņus gadus esmu nodarbojies ar mūziku vidusskolās, jo manā reģionā, tātad 2017./2018. gadā, mans vecais mūzikas skolotājs atnāca pie manis un teica: “ Skaties, valdība, kam šobrīd ir vara, mākslu nemaz nenovērtē… māksla, drāma, mūzika. Un viņi samazināja visu finansējumu vispārizglītojošām vidusskolām.” Tāpēc mans mūzikas skolotājs atnāca pie manis un atklāja, ka viņiem bija jāiztiek mākslai, mūzikai un drāmai ar aptuveni 700 mārciņām gadā par visiem trim priekšmetiem. Tāpēc es sāku to finansēt savā vietējā vidusskolā. Un tad kļuva manāms milzīgs pieaugums bērnu vidū, kas nodarbojas ar producēšanu, bērniem, kas raksta dziesmas, un bērniem, kas ar to visu nodarbojas. Es tur uzcēlu ierakstu studiju. Tur ir daudz kvalitatīvu instrumentu, kas nav salauzti, un jūs vienkārši redzat, ka skola kļūst labāka mūzikas jomā. Tad es sāku to darīt novadā, no kura esmu. Un mēs tikko esam uzsākuši darbu, lai mainītu un to darītu visā valstī, un tagad es apmeklēju vairāk vidusskolas un vietas, kurām patiešām ir nepieciešams mūzikas finansējums. Un ir redzams, kāda ir atšķirība. Jo es neesmu akadēmisks cilvēks un reālajā pasaulē mani uzskatītu par stulbu, bet man bija izcila mūzika, un tāpēc cilvēki domā, ka esmu kaut kas labs. Un tāpēc man bija ļoti noderīgi atrasties valsts finansētā skolā, kas to patiešām veicināja. Un viņi būtībā ir samazinājuši finansējumu Anglijā. Tāpēc es daru visu iespējamo, lai saņemtu finansējumu. Bet es domāju, ka noteikti nepietiek tikai ar finansējuma iegūšanu. Tas ir tas, ko es vēlos pārņemt, un es zinu, ka ir iespējams darboties arī citiem bērniem, kas ir pierādījums tam, ka normāli bērni var vienkārši paņemt ģitāras, smagi strādāt un darīt, lai sasniegtu to, ko vēlas.”

Atsaucoties uz Apvienotās Karalistes lielo vēsturi mākslā, viņš piebilda: “Un arī mūsu valsts, ar ko mēs esam slaveni, ir mūsu māksla. Mēs esam slaveni ar mūziku kopā ar “The Beatles”. Mēs esam slaveni ar glezniecību. Demjens Hērsts. Mēs Esmu slaveni ar filmām, no šejienes radies Denijs Boils, Kristofers Nolans un ne tikai. BEt valdība tikai piešķir nozīmi matemātikai un banku darbībai, un mēs ražojam ieročus, bet neviens nelepojas ar to, ka ražo ieročus, un neviens nelepojas ar to, ka mūsu banku darbība ir patiešām laba, bet viņi lepojas ar mūsu mākslu. Tātad nākamā manas karjeras daļa ir iegūt pienācīgu finansējumu un iedabūt mākslu, mūziku, drāmu atpakaļ skolās.”

Uzsverot Adeles un Stormzi globālos panākumus, Šīrans pēc tam piebilda: “Mākslas ziņā tas ir tik dīvaini, ka tai netiek piešķirta nekāda nozīme. Nav pat tā, ka tam netiek piešķirta nozīme. Ir pilnībā atņemta mākslas nozīme. Tai nav nozīmes.” Šīrans sacīja, ka investīciju un atbalsta trūkums mākslā var liecināt, ka potenciāli pasaulslaveni mākslinieki negūs savus panākumus. Viņš uzstāja, ka bieži apmeklējot skolas redz daudzus bērnus, kuriem pusaudža gados ir labāks potenciāls nekā viņam tajā vecumā.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Theo Von (@theovon)

Pasaulslavenais mūziķis Eds Šīrans nācis klajā ar skaļu paziņojumu

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsDzīve uz vientuļas salas: patiesi stāsti par izdzīvojušajiem
Nākamais raksts4 horoskopa zīmes, kurām lemta bagātība