Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja strādāt attālināti, kā arī komandas ietvaros veikta pienākumu pārkārtošana.

LTV darbinieki, viņu vidū žurnālists Dāvids Ernštreits, pašizolācijā nonāca pēc fiksēta kontakta ar Covid-19 inficētu personu lidmašīnā uz Tokiju.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sporta Studija (@sportastudija)

“Tā kā informācija no olimpisko spēļu organizatoriem par nepieciešamību līdz 4. augustam četriem darbiniekiem ievērot pašizolāciju saņemta tikai nedēļu pēc ierašanās, LTV komanda jau ir paguvusi veikt visus sagatavošanās darbus, lai olimpisko spēļu atspoguļošana netiktu būtiski traucēta. Visai LTV olimpisko spēļu komandai ir pandēmijas laikā iegūta pieredze strādāt attālināti. Pašizolācijā esošajiem darbiniekiem viesnīcas numuros ir nodrošināts darbam nepieciešamais aprīkojums,” norāda LTV valdes loceklis Ivars Priede.

Lai arī līdz pašizolācijas beigām žurnālists Dāvids Ernštreits nevarēs būt klāt sacensībās, viņš turpinās veidot reportāžas ar montētiem materiāliem. Komandā ir veikta pienākumu pārkārtošana, būtiskākajās sacensībās būs klāt, spilgtākos momentus un emocijas arī turpmāk atspoguļos žurnālisti Reinis Ošenieks un Matīss Timofejevs.

LTV olimpisko spēļu komandā Tokijā ir 14 darbinieki, visi vakcinēti pret Covid-19 un stingri ievēro organizatoru noteiktos ierobežojumus. Atbilstoši protokolam regulāri veiktie testi visiem ir negatīvi.

LTV no 23. jūlija līdz 8. augustam pārraida notikumus vasaras olimpiskajās spēlēs Tokijā. Latvijas skatītājiem būtiskākās olimpisko spēļu pārraides ir skatāmas LTV7 un REplay.lv.

Saskaņā ar līgumu mediju kompānija “Discovery Communications” ir piešķīrusi Latvijas Televīzijai ekskluzīvu audiovizuālo tiesību sub-licenci vasaras olimpisko spēļu Tokijā pārraidīšanai LTV1 un LTV7 kanālos (TV un datoros). Eurosport saglabā tiesības pārraidīt olimpiskās spēles ekskluzīvi maksas TV kanālos, kā arī digitālajās, OTT un mobilajās platformās, tostarp Eurosport Player, kā arī inovatīvajos virtuālās realitātes risinājumos.

Iepriekšējais rakstsĻoti smaga avārija šorīt notikusi Rīgā – VIDEO
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs