Jau otrajā dienā pēc Sporta loterijas nākšanas klajā pie lielā laimesta 123 000 eiro vērtībā tika kāda 30 gadus veca pašvaldības iestādes darbiniece no Aizkraukles novada.

“Bija sestdienas pēcpusdiena. Sēdēju dīvānā un pēkšņi prātā ienāca doma, ka jāiegādājas viena Simtgades loterijas biļete,” atceras laimētāja. “Vai nu tā bija iekšējā balss, vai kas cits – tagad nepateikšu, bet rezultātā iegāju latloto.lv un skatos – o! Jauna loterija!” Nopirkusi divas biļetes: vienu Simtgadi un vienu Sporta loteriju.

Viņa nebija iepazinusies ar Sporta loterijas noteikumiem un simboliem vai iedziļinājusies spēles būtībā. “Es pat nezināju, cik ir lielais laimests! Vienkārši nopirku to biļeti, nokasīju un pat nesapratu, kādiem simboliem jāsakrīt. Te pēkšņi man likās, ka uzkārās telefons, un tad parādījās paziņojums pa lielo laimestu,” viņa stāsta. “Tas nu gan bija emocionāli! Man pēkšņi sāka birt asaras, es rādu vīram, viņš smaida – tev nu gan reakcija uz laimestu!?!”

Vīrs uzreiz sācis rēķināt, cik liels būs iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN), bet tad sākuši lasīt noteikumus un sapratuši, ka Sporta loterijas laimesti netiek aplikti ar šo nodokli. “Es biju šokā, bet vīrs tikai noteica – tu man esi veiksminiecīte.”

Laimesta saņēmēja stāsta, ka viņai patīkot piedalīties loterijās – gan momentloterijās, gan šad un tad uzspēlējot Eurojackpot un Vikinglotto. Tāpat esot regulāra SuperBingo spēlētāja, un pagājušajā gadā jau laimējusi 700 eiro. “Man patīk spēlēt, un man patīk riska moments. Nav arī nācies nožēlot ieguldītos līdzekļus, jo visbiežāk sanācis saņemt atpakaļ ieguldīto.”

Tā kā visa ģimene ir aktīvi sportisti, tad izlēmuši, ka arī laimestu tērēs aktīvai atpūtai, ceļošanai un ģimenes labklājībai.

Iepriekšējais rakstsIzskan jaunas ziņas par populāro dziedātāju Dināru Rudāni
Nākamais rakstsSmaga avārija šorīt satricinājusi krustojumu Ventspilī – FOTO, VIDEO